FilmleriTV adlı üyeden alıntı

AhmetCakmak34 bulamadın galiba örnek Ahmet kardeş teyöyist o muhabbetine geldiğine göre :D Ayrıca forumda yorumlarına rastlıyorum arada, nasıl bir insansan yurdum İslamcısının bütün özelliklerini kendinde toplamayı başarmışsın. Nezaket eksikliği, tam biat, militanca bir görüşü savunma vs. Halbuki gençsin de ufkunu genişletebilirsin hala, bilmiyorum umarım kendini kurtarırsın. Zira gençlerimizi İslamcılık batağında kaybetmek beni üzüyor:) Dikkat edersen ben YPG bir terör örgütüdür veya değildir diye kesin bir görüş belirtmedim. Sadece terör faaliyeti kapsamına giren eylemlerine örnek istedim. Size tavsiyem gençler siyasilerin dediğini sorgulamadan araştırmadan benimseyip fanatikçe savunmamanız. Zira bundan sadece 3-4 sene önce şimdinin vatan haini zamanın hocaefendisiydi, kendisini bırakın eleştirmeyi feto diyene bile hocaefendiye nasıl böyle hitap edersin diye baskı kuruluyordu. Çözüm sürecinde PKK'nin eli kanlı lideri Öcalan için ne methiyeler düzüldü. Yahut belki de en büyük vatan aşığı Nazım ülkeden Amerikancı yönetimi protesto ettiği için "vatan haini" diye kovuldu.

Ben arkadaş yerine sana bir kaç örnek vereyim.
1- Gebertilen bahoz erdalın öldürüldüğü sıralarda pyd terör örgütü yönetiminde olması. (pkknin as adamı)
2- Türk helikopterini düşüren silahın pydye verilen silahlardan olması.

Bunlara hiç gerek kalmadan aslında selonun ağlamasından da gayet terörist oldukları anlaşılıyor. pkk neyse pydde odur. Büyük harfle yazamıyorum maalesef kusura bakmayın, yakışmıyor büyüklük onlara :)