lostyazilim

Film sitesi açma isteğim hk.

24 Mesajlar 2.477 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

IchWeis IchWeis hello world Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Uçak Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 22 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,
Güzel bir domain buldum bunu almak istiyorum. Film sitesi olarak tema da gayet güzel sağlam seosu olan bir tema buldum. Aynı zamanda temayı bulduğum yerden şarkı sözü sitem için olan temamı da oradan aldım ve eklentisiz olmasına rağman seosu çok iyi memnunum. Bunları bir yana bırakalım film sitesi işine girmek mantıklımı öyle çok bir para yatıramam normal düzeyde belirli bir zaman sonra günlük tanıtım yazıları alabilirim.

Nasıl bir yol izlemem gerekiyor benim ekmek yermiyim film işinden bence seçtiğim domaini alırsam çok iyi geliyor gözüme akılda kalışı ve yazılışı olsun. Sadece demek istediğim para kazandırır mı veya güzel hitler getirir mi bana ?

wmaraci
reklam

Regex Regex SEO & Law Consultant Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
O pasta çok büyük dostum, herkese dilim düşer. Güncel ve hit alabilecek filmlerin sürekli takibini yapıp özgün eklemen lazım yalnız; botla olacak iş değil. Ben de bu alanda projeye gireceğim. Umutsuzluğa kapılma. Film hobisi bitmez. Eğer hevesliysen, azimliysen bütçesiz de karınca kararınca bir film sitesi yaratırsın.

• Üyelik 20.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Uçak Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 22 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Sourtimes adlı üyeden alıntı

O pasta çok büyük dostum, herkese dilim düşer. Güncel ve hit alabilecek filmlerin sürekli takibini yapıp özgün eklemen lazım yalnız; botla olacak iş değil. Ben de bu alanda projeye gireceğim. Umutsuzluğa kapılma. Film hobisi bitmez. Eğer hevesliysen, azimliysen bütçesiz de karınca kararınca bir film sitesi yaratırsın.

Çok teşekkür ederim öncelikle cevabın için hocam, temada bot var ama tabiki botla çekip herşeyini özgün olarak yazmak olacak hedefim hiç hazıra paylaşım olmayacak. Artı olarak site ismine ve temaya güveniyorum oldukça (neden olduğunu bende bilmiyorum) :rolleyes: Yanımda arkadaşımda olacağı için şanslıyım çünkü film takibini güzel yapıyor ve ilgili film işlerine :)

Regex Regex SEO & Law Consultant Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
Hangi temayı alacaksın? Ya da ücretsiz bir tema mı bu? Tema adını söylersen, eğer bildiğim bir temaysa SEO durumu hakkında bilgi verebilirim. Film sitesi açacaksan Keremiya ya da Tahamata temalarını önerebilirim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Uçak Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 22 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Sourtimes adlı üyeden alıntı

Hangi temayı alacaksın? Ya da ücretsiz bir tema mı bu? Tema adını söylersen, eğer bildiğim bir temaysa SEO durumu hakkında bilgi verebilirim. Film sitesi açacaksan Keremiya ya da Tahamata temalarını önerebilirim.

Özelden iletiyorum hocam, diğer arkadaşlarında tavsiye düşüncelerini bekliyorum. :)

ByX ByX I Love Google Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 130 / 86
  • Ticaret 17, (%88)
Ben sitemde filmleri barindirmadiğim halde mail geldi.
Av.tr uzantili mal adresinden.
Sayın yetliki telif hakları digiturk as ye gecmistir assagida verecegim filmlerin kaldirilmasi gerekmektedir
Aksi taktirde sunucunuz da bulundurmasaniz da suça ortak olduğunuz acikca ortadadir ayni sekilde bir tekrar soz konusu olur ise uyarisiz hakkinizda hukuksal islem baslatilacaktir

Diye geldi sogudum baska seylere yoneldim eger acacaksaniz herseyi yurt disi lokasyonlu acin
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Uçak Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 22 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

ByX adlı üyeden alıntı

Ben sitemde filmleri barindirmadiğim halde mail geldi.
Av.tr uzantili mal adresinden.
Sayın yetliki telif hakları digiturk as ye gecmistir assagida verecegim filmlerin kaldirilmasi gerekmektedir
Aksi taktirde sunucunuz da bulundurmasaniz da suça ortak olduğunuz acikca ortadadir ayni sekilde bir tekrar soz konusu olur ise uyarisiz hakkinizda hukuksal islem baslatilacaktir

Diye geldi sogudum baska seylere yoneldim eger acacaksaniz herseyi yurt disi lokasyonlu acin

Bu konu hakkında birşey diyemiyorum, sende barınmadığı için sorun olacağını sanmıyorum göz korkutmak olabilir. Ama yinede tavsiyen için teşekkürler zaten bu gibi işler yurtdışı lokasyon ve domain korumalı yapılması lazım :)

ByX ByX I Love Google Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 130 / 86
  • Ticaret 17, (%88)
Bilmiyorum suça ortak oluyorsunuz diyor

Ki yardim ve yataklik yapan sucludur :D

BilisimHostnet BilisimHostnet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ucuz Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 48 / 39
  • Ticaret 4, (%75)
Sunucu İçin Konuşabiliriz Pm atınız

• Üyelik 20.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Uçak Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 22 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

BilisimHostnet adlı üyeden alıntı

Sunucu İçin Konuşabiliriz Pm atınız

Bismillah hocam şuan için sadece fikir aşamasındayım ne yapmam gerektiğiyle ilgili :) Olursa öyle birşey dönüş yaparım size.
BilisimHostnet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al