freelance iş ilanları

bütçe 2.500 civarı arkadaşlar telefon önerileri

15 Mesajlar 2.015 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Metin2Blog Metin2Blog ApkProgram.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 10 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
İlk çıktığında iphone 5s almıştım arkadaşlar. Telefonumdan çok memnundum halen öyleyim fakat herkes iphone 5s almaya başladı şu aralar nedenini anlamadım.
Herkesin elinde görünce garip hissettim hevesim kaçtı.
Zaten kaç sene geçti değiştirmem 'de gerekiyor.

iphone 6s almayı düşünüyorum ama aklıma takılan kritik bir soru var,

Lg g4 ü inceledim bir mağazada gezerken telefonun kamera sı iyi, ve fiyatı çok düşük yani o telefon en az 2000 lira civarında olmalı ama 1400 1500 arası sizce lg g4 nasıldır.

Ben şunu'da belirteyim, oyun oynamıyorum telefon'da sadece konuşmalık almaktayım birde fotoğraf sosyal medya filan. gün içinde toplasan 1 saati geçmez :D

Birde iphone 7 kaç fiyattan satışa sunulucak bir bilgisi olan varmı

https://www.apkprogram.com/
wmaraci
reklam

ozerilter ozerilter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad I** Ö**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 38 / 24
  • Ticaret 9, (%100)
6s al bence. 7 uçuk fiyatlara çıkabilir.

serdar38 serdar38 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1790
  • Beğeniler 481 / 391
  • Ticaret 36, (%100)
128 Gb 6s plus 3000 tl ye yurt dışından gönderebilirim

caddebodrum caddebodrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
5s alma sebepleri iphone 6 ların çoğu ve 7lerde dokunmatik ekranlarda sorun çıkmış çoğu kullanıcı dava açmış appleye haberlerde yazıyordu en stabil çalışan 5s üstü alma derim

youtube bayi
wmaraci
wmaraci

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)

caddebodrum adlı üyeden alıntı

5s alma sebepleri iphone 6 ların çoğu ve 7lerde dokunmatik ekranlarda sorun çıkmış çoğu kullanıcı dava açmış appleye haberlerde yazıyordu en stabil çalışan 5s üstü alma derim

Sen 7 yi ne zaman gördün ki sorun çıktığını söylüyorsun ? Daha doğrusu 7 i kim eline almış ki yorum ediyor ?5S Almalarında ki sebep fiyat uygunluğu şu an piyasada 1350 tl den satılıyor. Andor 1350 TL ücret ile dışarıda abuk sabuk telefon satın alacaklarına en azından iPhone kullanırım düşüncesiyle bu yüzden çok satılıyor. Ben iPhone 3G den beri kullanıyorum en sorunsuz işletim sistemidir bugüne kadar hiç bir problem yaşamadım. Android işletim sistemleri Windowsla bire bir aynı mantıkla çalışır. Her kurulan uygulama programlar Sistemde Cache dosyası bırakarak ne kadar temizlersen temizle bir müddet sonra yavaşlamalar yaratır. Hayatımda 1 kez hata yapıp Samsung Note Edge Satın almıştım İlk Çıktığında tasarımsal olarak çok etkilendiğimden dolayı , Beni bin bir pişman etmişti.

iOS kullanıcısı olduğunu söylüyorsun , şu an 6s Plus kullanıyorum. Sende o bütçe ile Plus alamasanda 2. el bir 6s alabilirsin.

6 Serisini almanı önermem , işlemci ve ek özellikler olarak biraz geri kalıyor . 6S hem Ram olarak hemde işlemci nesli olarak daha üst seviyede ek olarak kamera olarak daha güçlendirildi.

iPhone 7 Ortalama 3800+ Fiyat üzerinden gireceğini düşünüyorum.

Şu an o fiyata 6S PLUS alabiliyorsun apple store dan.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
murattat iphone 7 bilmem arkadaş baya sallamış o konuda ama 6 konusunda haklı şimdi 6ların çoğu modelinde dokumatik sorunu baş gösterdi bide öyle bir politikası var ki bozuk ise para ödettiriyor bu yüzdende kullanıcılar dava açıyor

samsung ise hata yaptıysa para iadesi ve geri toplattırma yapıyor tamam samsung fanı değilim ama apple o kadar dandik ki yaptığı hatayı kabul etmiyor bunuda geçelim apple'ın kaçırdığı vergilere ne demeli o kadar ülke varki vergi kaçırıp ödemediği davası devam eden örneğin irlandaya 15 milyar dolar vergi kaçırma suçu var niye ödememek için sürekli kaçıyor?

her şeyi geçtim iphone iyi ios varda donanım 0 telefonlar kamerası demişsiniz piyasada 9 telefon var iphone 6s plus geçen https://www.dxomark.com/Mobiles bunuda geçtim ekran kalitesi/ses kalitesi/işlemci kalitesi/grafik kalitesi/dayanıklılık/internet hızı hepsinde anroid daha önde inkarda edemezsiniz http://www.antutu.com/en/view.shtml?id=8235

android telefonlar piyasada en fazla bulunan telefonlardır samsung almışsınız sadece ona yönelik konuşuryorsunuz size tavsiyem bi htc bi sony telefonu deneyin çünkü dünya araştırmasına göre benim deneyimlerimde aynı yönde en stabil telefonlar onlardır yada saf android istiyorsanız nexus deniyeceksiniz performans ise Xiaomi öyle 1 telefona göre konuşmanız mantıklı değil

androidler daha güçlü full donanım ama yazılımı süper değil yinede açık kaynaklı olması ona ios yükleyebilirsiniz anlamına geliyor , android sevmiyorsanız daha iyi bir donanımla ios kullanırsınız bu kadar basit çöp bir telefonu sadece ios için alacağıma donanımı yüksek telefona ios yüklerim

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

murattat iphone 7 bilmem arkadaş baya sallamış o konuda ama 6 konusunda haklı şimdi 6ların çoğu modelinde dokumatik sorunu baş gösterdi bide öyle bir politikası var ki bozuk ise para ödettiriyor bu yüzdende kullanıcılar dava açıyor

samsung ise hata yaptıysa para iadesi ve geri toplattırma yapıyor tamam samsung fanı değilim ama apple o kadar dandik ki yaptığı hatayı kabul etmiyor bunuda geçelim apple'ın kaçırdığı vergilere ne demeli o kadar ülke varki vergi kaçırıp ödemediği davası devam eden örneğin irlandaya 15 milyar dolar vergi kaçırma suçu var niye ödememek için sürekli kaçıyor?

her şeyi geçtim iphone iyi ios varda donanım 0 telefonlar kamerası demişsiniz piyasada 9 telefon var iphone 6s plus geçen https://www.dxomark.com/Mobiles bunuda geçtim ekran kalitesi/ses kalitesi/işlemci kalitesi/grafik kalitesi/dayanıklılık/internet hızı hepsinde anroid daha önde inkarda edemezsiniz http://www.antutu.com/en/view.shtml?id=8235

android telefonlar piyasada en fazla bulunan telefonlardır samsung almışsınız sadece ona yönelik konuşuryorsunuz size tavsiyem bi htc bi sony telefonu deneyin çünkü dünya araştırmasına göre benim deneyimlerimde aynı yönde en stabil telefonlar onlardır yada saf android istiyorsanız nexus deniyeceksiniz performans ise Xiaomi öyle 1 telefona göre konuşmanız mantıklı değil

androidler daha güçlü full donanım ama yazılımı süper değil yinede açık kaynaklı olması ona ios yükleyebilirsiniz anlamına geliyor , android sevmiyorsanız daha iyi bir donanımla ios kullanırsınız bu kadar basit çöp bir telefonu sadece ios için alacağıma donanımı yüksek telefona ios yüklerim

Yazınız için teşekkürler , bu yazılarınız içinde size cevap sunacağım en az 3 kısım var ancak hiç birisini buradan belirtmeden tek bir soru sormak istiyorum. Hangi Telefona iOS yazılımı yükleyebiliyorsunuz ? iOS işletim sisteminin satıldığı ya da kullanıldığı bir telefon varsa lütfen belirtin. Sabırsızlıkla yazınızı bekliyorum ,

Apple Ürünlerinin arkasında her zaman duran bir firma ve Tadilat değil , 1 e 1 değişim sağlayan bir firma. Daha önce iPhone 5S telefonumu Kronik olarak kabul edilen Power Click aç kapa tuşu arızasından dolayı garanti bitimine 5 ay kala tek 1 dakika itiraza uğramadan değiştirdim. Bugüne kadar hangi kullanıcı acaba iPhone telefonlarına kullanarak oluşan hatalarda değiştiremedi merak ediyorum. Çoğu arkadaşım Apple kullanıcısı ve söylediğiniz değişme aşamalarında hiç bir problem yaşanmadı.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
murattat " iOS işletim sisteminin satıldığı ya da kullanıldığı bir telefon varsa lütfen belirtin" demişsiniz ben telefonun ana sistemi hariç onun üzerine ios yazmaktan bahsettim siz satın almaktan bahsediyorsunuz tabiki satın alınma ve ilk kullanımda apple olacak çünkü onun harici ios kullanan bi firma yok ama mesela ios 10 indirip android telefona atabiliyorsunuz ana sisteminiz hariç android silmiyorsunuz iki sıkıntısı var aşamalarda dikkat ve güncellemeler manuel

1 bir değişim diyorsunuzda telefon ağır hasar almadığı sürece birebir değişim yapılmıyor hiç bir firma bunu yapmaz ihtiyaç duyarsa yapar ekranınız kırılınca size yeni iphone vermiyorlar parayı verip tamir ettiriyorsunuz yada garantiye yönelikse verilir sizinkisi donanımsal arızaya girmiş yeni verilmiş

size en küçük örnek veriyim iphone 4 kullandım ekranı kırıldı birebir mi verdiler ? parayı verip ekran değiştiriyorsun arkadaşımın kamerası gitti birebir mi verdiler kamera değişip geliyo kasti suya soktu onda birebir değişti telefon yada üstüne oturmuş tamir olamaz birebir değişti işlemci ve chipset şarjda yanmış birebir değişti yani öyle dediğiniz gibi olmuyor

diğer şeylerden örnek veriyim laptobumun ekran kartı yandı/modemimin işlemcisi yandı/televizyon güncellerken elektrik gitti sistem açılmadı bunlarada birebir değişim oldu yani öyle iphone özel bir şey değil o yapılamayacak durumdaysa yenisi verilir o cihaz argeye taşınır argede sorun araştırılır yeni cihazda sorun ortadan kalkar yada yazılımsal sorun donanımsal olaya sebep oluyorsa yazılım tespit edilir düzeltilir

şimdi siz sadece kendi üzerinizde yada bir kaç arkadaşınız üzerinden konuşuyorsunuz ama iphone en çok kullanıldığı yer amerika ve çin binlerce kişi apple dava açıyor oturup inceleniyor ve çoğu telefonda arıza olduğu tespit ediliyor tamir için bu konuya değinildiğinde apple para karşılığında tamir ettimeyi söylüyor kullanıcılar dava açıp kazandı apple ücretsiz değiştirmeye mahkum oldu garantiye almak zorunda kaldı şimdi açmasalar hangi firma fabrikasyon hatasında para ister kullanıcısından ? new york timesta yazdı bu yabancı teknoloji sitelerinde yer aldı davalar bile var neyi inkar edeceksiniz böyle bir şey yok diye

samsungtada öyle örneğin 40 telefondan 24 de batarya patlaması problemi varmış 16 tanesi size ve arkadaşınıza gelse şimdi problem yok mu olacak türkiyede patlama olayı yok diye sorunsuz mu olacak btk raporunu koyayım buraya http://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT%2f1%2fDocuments%2fBasın+Bülteni%2fBTK-SamsungGalaxyNote7-03-09-2016.pdf
burada raporda türkiyede yaşanmadığına dair bir veri var

hadi bunuda geçtim AB den vergi kaçırma olayına niye değinmediniz 15 milyar dolar vergi kaçırma var nasıl para kazandığıda aşikar heralde vergiler kaçırarak olsa gerek

apple ne olduğunu söyleyim iyi güzel yazılımı var güzelde para kazanmak için elinden geleni yapıyor vergi bile kaçırıyor hatalarını kabul etmiyor donanım 0 fakat ne garipse iphone 6s plus gibi telefon 300 dolara mal oluyor donanımı yüksek android telefon 200 dolara mal oluyor heralde yazılım 100 dolar fark ettiriyor ?

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Hocam iPhone kullandıysanız Android'e geçmeyin. 6s alın, çok iyi ve sizi idare edecektir. LG'leri de kötülemek istemem ama her modelde farklı bir sorun mevcut. Güncellemeler de 2 verilip bırakılıyor. En azından iPhone'da o sıkıntıyı yaşamazsınız. Ben şahsen güncelleme sevdiğim için iPhone tercih ediyorum.(LG G3 kullandım 3. yılında bozuldu.)

SertacYANIK SertacYANIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Nothing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 714
  • Beğeniler 21 / 157
  • Ticaret 2, (%100)
Sizin için iPhone 5S yeterlidir. iPhone SE de alabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al