freelance iş ilanları

Hazır E-ticaret

11 Mesajlar 1.069 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Vmedyam Vmedyam www.vmedyam.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.vmedyam.com
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Ö** V**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 49 / 23
  • Ticaret 22, (%95)
S.a Arkadaşlar;

İncir.com'un malum piyasayı alt üst edip biz bu işi yapamadık diyerek gittikten sonra birçok mağduriyet oluştu. Bu firma ile bende yaklaşık 2 ay kadar çalıştım (Ödediğim para 9 TL) Ama tam düze çıktık derken firma biz battık deyip çekip gitti. Sorum şu, bu şekilde yine Hazır E-Ticaret paketleri sağlayan SAĞLAM firma/Firmalar varmı bildiğiniz?

wmaraci
reklam

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Bir suru var hocam ticimax projesoft bunlara bakabilirsin bunlarin ucretsiz temalari var tabi eklenti icin para aliyorlar

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.vmedyam.com
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Ö** V**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 49 / 23
  • Ticaret 22, (%95)

siyahsut adlı üyeden alıntı

Bir suru var hocam ticimax projesoft bunlara bakabilirsin bunlarin ucretsiz temalari var tabi eklenti icin para aliyorlar

Hocam ben yazılım değil hazır sistem arıyorum ürünleri tedarik edecek olanda ben değil karşıda ki firma olmalı

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Onlinemagza haric ticimax olabilir tavsiye ederim

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.vmedyam.com
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Ö** V**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 49 / 23
  • Ticaret 22, (%95)

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

Onlinemagza haric ticimax olabilir tavsiye ederim

Onlinemağaza.com'u düşünüyordum hocam ama tavsiye etmez misiniz?

MKURT MKURT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Logistics & Transportation
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
takip.

osmangokcay osmangokcay Hayaller Değil, Hedefler Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 32 / 125
  • Ticaret 17, (%100)
o şekilde şuanda yok diye biliyorum anca yeni bir firma girişim yapıncağa kadar :D

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Kesinlikle girme 1 sene boyunca yapmadigim seo kalmadi sitem şehrimde alisverisle ilgili sitelerde ilk siralardaydi sosyal medyam bile saglam olmasina ragmen 50 tl zor kazandim oda yakin cevreme sattim 4 5 kisi de disaridan sattim urunleri 1 2 kisi menmun kalmadi urunlerden kar markajı düsük ve stopaj bilmem ne ayagina iyice dustu. Yeni yil gelince dediler ek ucret sok oldum alirken hic bahsetmezler dikkat et girme coluk cocugunun parasini boyle sistemlere kaptirma sahsi dusuncem

Ek Olarak: Kesinlikle girme 1 sene boyunca yapmadigim seo kalmadi sitem şehrimde alisverisle ilgili sitelerde ilk siralardaydi sosyal medyam bile saglam olmasina ragmen 50 tl zor kazandim oda yakin cevreme sattim 4 5 kisi de disaridan sattim urunleri 1 2 kisi menmun kalmadi urunlerden kar markajı düsük ve stopaj bilmem ne ayagina iyice dustu. Yeni yil gelince dediler ek ucret sok oldum alirken hic bahsetmezler dikkat et girme coluk cocugunun parasini boyle sistemlere kaptirma sahsi dusuncem

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.vmedyam.com
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Ö** V**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 49 / 23
  • Ticaret 22, (%95)

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

Kesinlikle girme 1 sene boyunca yapmadigim seo kalmadi sitem şehrimde alisverisle ilgili sitelerde ilk siralardaydi sosyal medyam bile saglam olmasina ragmen 50 tl zor kazandim oda yakin cevreme sattim 4 5 kisi de disaridan sattim urunleri 1 2 kisi menmun kalmadi urunlerden kar markajı düsük ve stopaj bilmem ne ayagina iyice dustu. Yeni yil gelince dediler ek ucret sok oldum alirken hic bahsetmezler dikkat et girme coluk cocugunun parasini boyle sistemlere kaptirma sahsi dusuncem

Ek Olarak: Kesinlikle girme 1 sene boyunca yapmadigim seo kalmadi sitem şehrimde alisverisle ilgili sitelerde ilk siralardaydi sosyal medyam bile saglam olmasina ragmen 50 tl zor kazandim oda yakin cevreme sattim 4 5 kisi de disaridan sattim urunleri 1 2 kisi menmun kalmadi urunlerden kar markajı düsük ve stopaj bilmem ne ayagina iyice dustu. Yeni yil gelince dediler ek ucret sok oldum alirken hic bahsetmezler dikkat et girme coluk cocugunun parasini boyle sistemlere kaptirma sahsi dusuncem

Cok Sağol hocam ciddi ciddi online mağazayı düşünüyordum ama bu sözlerinizden sonra çok zor o site ile calışmam
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
Bu tarz sitelerin üyelik satarak para kazandığı ortada. Çünkü üyelik makul fiyat değil. Adamın hem ürünlerini satacam hem de benden 2 milyar para alacak
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al