wmaraci reklam

bilge adamdan eğitim alan var mı ?

42 Mesajlar 7.155 Okunma
smmexpress

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
berbat bir yer. her öğrenci aynı ücreti ödediği için üst seviyeye geçmeden önce herkesin aynı seviyeye gelmesinin beklendiği eğitim kurumu. yani eğer alacağınız kursla ilgili biraz bilginiz varsa oldukça sıkılır ve bir süre sonra gitmemeye başlarsınız. bu nedenle halk eğitim kurumları daha iyidir; halk eğitim kurumlarında bilginiz sizi yüceltir, bilge adam'da ise paranız.
melankolia baysnake

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cavoz cavoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 /
  • Meslek
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

phatgit adlı üyeden alıntı

Uşak'ta şubesi yok :( Ama gitmek isterdim.

hocam uşakta mısınız? ben de aslen uşaklıyım. ayrıca bilge adam konusunda binbir çeşit yorum var. iyi ve kötü karışık. şu anda bir arkadaşım yeni başladı kursa ve memnun şimdilik.

mozkaradas adlı üyeden alıntı

berbat bir yer. her öğrenci aynı ücreti ödediği için üst seviyeye geçmeden önce herkesin aynı seviyeye gelmesinin beklendiği eğitim kurumu. yani eğer alacağınız kursla ilgili biraz bilginiz varsa oldukça sıkılır ve bir süre sonra gitmemeye başlarsınız. bu nedenle halk eğitim kurumları daha iyidir; halk eğitim kurumlarında bilginiz sizi yüceltir, bilge adam'da ise paranız.

ben başlangıç düzeyinde olacağım ama dediğiniz çok olası gelmiyor. yani öyle olursa müfredat nasıl bitecek? benim daha çok aklımı karıştıran şu. kursa gittik ve üzerimize düşeni de fazlasıyla yaptık diyelim, sonra aklımızdaki bir yazılım projesini hayata geçirmek istedik, standardın üstü bir program yazmak istedik, bunu yapabilecek birikimimiz olacak mı kurs sonunda. benim için önemli olan bu. ancak bu tip yorumları okuyunca da gözüm korkuyor işte. halk eğitimde alınacak bir kurs bilge adam düzeyinde olur mu olmaz mı o da şüphe uyandırıyor malesef. fikirleriniz için teşekkür ederim.
cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

phatgit phatgit WordPress Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)

cavoz adlı üyeden alıntı

hocam uşakta mısınız? ben de aslen uşaklıyım. ayrıca bilge adam konusunda binbir çeşit yorum var. iyi ve kötü karışık. şu anda bir arkadaşım yeni başladı kursa ve memnun şimdilik.

Evet Uşak/Merkez'de oturuyorum Banaz memleketim :D

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Bende geçenlerde gazete ekinde gördüm reklamlarını bursadada varmış şubeleri bende düşünmedim değil :) ileride neden olmasın.
cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

cavoz adlı üyeden alıntı

ben başlangıç düzeyinde olacağım ama dediğiniz çok olası gelmiyor. yani öyle olursa müfredat nasıl bitecek? benim daha çok aklımı karıştıran şu. kursa gittik ve üzerimize düşeni de fazlasıyla yaptık diyelim, sonra aklımızdaki bir yazılım projesini hayata geçirmek istedik, standardın üstü bir program yazmak istedik, bunu yapabilecek birikimimiz olacak mı kurs sonunda. benim için önemli olan bu. ancak bu tip yorumları okuyunca da gözüm korkuyor işte. halk eğitimde alınacak bir kurs bilge adam düzeyinde olur mu olmaz mı o da şüphe uyandırıyor malesef. fikirleriniz için teşekkür ederim.

bilge adam'da müfredat süresinde esneklikler yapılabiliyor. Ben ve ailemden bir kaç kişi gitti, hep aynı olayla karşılaştık. konular işleniyor, biz çabuk öğreniyoruz. ilk başlarda geriden gelenlerle aranızdaki fark anlaşılmıyor ama konular ilerledikçe aranız açılıyor ve hoca ağırdan almaya başlıyor ama bu seferde siz sıkılmaya başlıyorsunuz. halk eğitim kurumlarını hafife almamak lazım bence. ben asp bilgimi halk eğitimden öğrendim ve şuanda kendi blog sistemimi kontrol paneline kadar yapabiliyorum.

http://www.ozkaradas.com
melankolia baysnake cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

cavoz cavoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 /
  • Meslek
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

phatgit adlı üyeden alıntı

Evet Uşak/Merkez'de oturuyorum Banaz memleketim :D

forumda memleketlimi buldum :)

mozkaradas adlı üyeden alıntı

bilge adam'da müfredat süresinde esneklikler yapılabiliyor. Ben ve ailemden bir kaç kişi gitti, hep aynı olayla karşılaştık. konular işleniyor, biz çabuk öğreniyoruz. ilk başlarda geriden gelenlerle aranızdaki fark anlaşılmıyor ama konular ilerledikçe aranız açılıyor ve hoca ağırdan almaya başlıyor ama bu seferde siz sıkılmaya başlıyorsunuz. halk eğitim kurumlarını hafife almamak lazım bence. ben asp bilgimi halk eğitimden öğrendim ve şuanda kendi blog sistemimi kontrol paneline kadar yapabiliyorum.

http://www.ozkaradas.com

mehmet kardeşim, dediğine göre aynı şey benim de başıma gelecektir. ben de hızlı öğrenir ve sıkılmaya başlarım büyük ihtimalle. ama yine de benim asıl kafamı kurcalayan şey o değil söylediğim gibi.

bu arada siteyi sıfırdan yaptıysanız gerçekten tebrik ederim. halk eğitimin gücünü göstermiş oldun ayrıca. ben de yazılım kursu için halk eğitimi bir araştırayım önce. teşekkür ederim.
cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

jsdev jsdev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 23 / 168
  • Ticaret 0, (%0)
Bakınız sevgili arkadaşlar üstüne basa basa, altını çize çize söylüyorum BilgeAdam Eğitimhane değil Ticarethanedir., Danışmada ki mini etekli bayanlar aklınızı başınızdan alır bir bakmışsınız ki kaydolmuşsunuz olay bu yani.hele bir de form doldurun peşinizi bırakmazlar.
baysnake cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

Buraya yakında yeni proje gelecek Coming soon!

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)
ya *** da konu actım bir allahın kulu bakmadı burasıda aynı olur dıye ilgilenmedim konuyla ama sanırım burada daha cok sağ duyulu arakdas var

hem iyi hem kotu yorumlar var benım korkum oraya kadar gidip kursu alıp sonrada hic bir şey yapamıyor olmak tabi bunun yanında maddi konumda çok onemli eğitim alan arkadaslar ne kadar ödüyorsunuz kimse fiyattan konuşmamış
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

cybersoldier adlı üyeden alıntı

ya *** da konu actım bir allahın kulu bakmadı burasıda aynı olur dıye ilgilenmedim konuyla ama sanırım burada daha cok sağ duyulu arakdas var

hem iyi hem kotu yorumlar var benım korkum oraya kadar gidip kursu alıp sonrada hic bir şey yapamıyor olmak tabi bunun yanında maddi konumda çok onemli eğitim alan arkadaslar ne kadar ödüyorsunuz kimse fiyattan konuşmamış

Katılıyorum hocam bende fiyatı merak ettim mesela yıllık nekadar.
cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
fiyatı hatırlamıyorum ödemelerle babam ilgilenmişti ama sana şöyle söyleyeyim, verdiği eğitim karşılığında aldığı parayı haketmiyorlar.

*** artık öyle yerlere geldi ki kendilerinden başka kimseyi umursamaz oldu, üyelik için başvuruda bulunuyorsun eğer kabul edilmezse seni takıp, şu sebepten kabul edilmedi diye eposta bile atmıyorlar.
Onur07 cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al