wmaraci reklam

bilge adamdan eğitim alan var mı ?

42 Mesajlar 7.140 Okunma
smmexpress

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

mozkaradas adlı üyeden alıntı

fiyatı hatırlamıyorum ödemelerle babam ilgilenmişti ama sana şöyle söyleyeyim, verdiği eğitim karşılığında aldığı parayı haketmiyorlar.

*** artık öyle yerlere geldi ki kendilerinden başka kimseyi umursamaz oldu, üyelik için başvuruda bulunuyorsun eğer kabul edilmezse seni takıp, şu sebepten kabul edilmedi diye eposta bile atmıyorlar.

evet benim merak ettigim 2 konu var

1. aidat aylık ne kadar
2 kaç ay sürüyor eğitim

konu dışı
:D üyeliğim çalındı 6 aydır her gun email atıyorum zar zor oda burada olupta *** da uyeliği olan bir arkadas konu acarak kimliğimi ibraz ederek zar zor aldım birde moddan fırça yedik 6 aydır aklın neredeydi diye :confused:

wmaraci
reklam

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)

mozkaradas adlı üyeden alıntı

berbat bir yer. her öğrenci aynı ücreti ödediği için üst seviyeye geçmeden önce herkesin aynı seviyeye gelmesinin beklendiği eğitim kurumu. yani eğer alacağınız kursla ilgili biraz bilginiz varsa oldukça sıkılır ve bir süre sonra gitmemeye başlarsınız. bu nedenle halk eğitim kurumları daha iyidir; halk eğitim kurumlarında bilginiz sizi yüceltir, bilge adam'da ise paranız.

Bu eğitim modelini finlandiya' da uyguluyorlar. Ortak başarı, sonuçta en büyük başarıyı getirir. Kenlikle de en iyi yöntem olduğu kanıtladı. Finlandiyalı öğrenciler " dünyada en başarılı öğrenciler" dir. Konunun fazla ayrıntısına girmiyorum.

Bu arada, *** out / wmaracı in :D

Saygılarımla,

cavoz cavoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 /
  • Meslek
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 6, (%100)
ücret soran arkadaşlara söyleyeyim. kursa giden arkadaşımdan duyduğum ve hatırladığım kadarıyla 6 ya da 8 aylık bir kurstu (yazılım uzmanlığı). 24 ay taksitli toplam 4500TL ile 7000TL arasında bir ücretti. ücreti aralıklı söylüyorum çünkü bir kısmını peşin verince/vermeyince başka, taksit miktarı az/çok olunca başka oluyormuş. net olarak bilemiyorum. ayrıca iki tip paketleri varmış. ekonomik ve bir diğeri olarak. ekonomik olmayan pakette istendiği durumda komple kurs tekrarı alınabiliyormuş ve şehir değişikliği vs durumunda kursa diğer şehirde ya da şubede devam edebiliyormuşsunuz. arkadaş istanbulda ekonomik paket ile başlayıp sonra izmirde devam etmek istedi. aradaki fiyat farkını da taksite bölüp ödemesine eklediler. yalnız tekrar söylüyorum arkadaşım beğendiğini söylüyor. ancak olumsuz bir sürü yorum da var internette ve burada.
karar vermek zor yani.

ek olarak: *** konusuna hiç girmiyorum. wmaracı bambaşka ;)
deeprock2

kişi bu mesajı beğendi.

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

deeprock2 adlı üyeden alıntı

Bu eğitim modelini finlandiya' da uyguluyorlar. Ortak başarı, sonuçta en büyük başarıyı getirir. Kenlikle de en iyi yöntem olduğu kanıtladı. Finlandiyalı öğrenciler " dünyada en başarılı öğrenciler" dir. Konunun fazla ayrıntısına girmiyorum.

Bu arada, *** out / wmaracı in :D

Saygılarımla,

valla ne burası finlandiya nede ben finlandiya vatandaşıyım. demekki bu sistem Türkiye'de işlemiyor. ben kendimden ve çevremdekilerden yola çıkarak bunları yazdım ve arkasındayım da.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

cavoz adlı üyeden alıntı

ücret soran arkadaşlara söyleyeyim. kursa giden arkadaşımdan duyduğum ve hatırladığım kadarıyla 6 ya da 8 aylık bir kurstu (yazılım uzmanlığı). 24 ay taksitli toplam 4500TL ile 7000TL arasında bir ücretti. ücreti aralıklı söylüyorum çünkü bir kısmını peşin verince/vermeyince başka, taksit miktarı az/çok olunca başka oluyormuş. net olarak bilemiyorum. ayrıca iki tip paketleri varmış. ekonomik ve bir diğeri olarak. ekonomik olmayan pakette istendiği durumda komple kurs tekrarı alınabiliyormuş ve şehir değişikliği vs durumunda kursa diğer şehirde ya da şubede devam edebiliyormuşsunuz. arkadaş istanbulda ekonomik paket ile başlayıp sonra izmirde devam etmek istedi. aradaki fiyat farkını da taksite bölüp ödemesine eklediler. yalnız tekrar söylüyorum arkadaşım beğendiğini söylüyor. ancak olumsuz bir sürü yorum da var internette ve burada.
karar vermek zor yani.

ek olarak: *** konusuna hiç girmiyorum. wmaracı bambaşka ;)

sanırım bu daha aydınlatıcı oldu sonucta herkesın beyenmesıne gerek yok adamlar birde yapıştılar bırakmıyorlar yakamı her gun arıyorlar bıktım artık:D

Flynetcan Flynetcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 11 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Ben biraz araştırdım. hafta içi sabah seansı 09:00-01:00 akşam 07:00-23:00 arasıymış. toplam 4 ay sürüyormuş.

Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz.
K.Atatürk

jsdev jsdev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 23 / 168
  • Ticaret 0, (%0)

Flynetcan adlı üyeden alıntı

Ben biraz araştırdım. hafta içi sabah seansı 09:00-01:00 akşam 07:00-23:00 arasıymış. toplam 4 ay sürüyormuş.

Akşam 23 olması imkansız çünkü BilgeAdam şubeleri saat 9:30 ' da kapanır, ki akşam dersleri 3 saat sürüyor.

Buraya yakında yeni proje gelecek Coming soon!

videotub videotub WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
1 kuru 7000TL eğer yarına kadar kayıt yaptırsanız %50indirim sunuyolar, ayrıca bilgeadam kartı diye bişey var, eğer alırsanız 2 sene boyunca istediğiniz kadar kura katılabiliyosunuz ve fiyatı da 9000TL, diye aramıştılar yanlış hatırlamıyosam.

Kahnweb Kahnweb Yazar, Editör Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 96 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
Bilge Adam'dan sertifikalı arkadaşlarım ve orada çalışan bir kaç tanıdığım var.

Bilgilendirmem ise şu yönde olur?
- Gerçek bir yazılım & tasarım eğitimi alman mümkün.
- Öğrenememe gibi bir şansın yok gerçekten kaliteli bir ortam.
- Sınıflar gayet iyi ve kullanılan cihazlar bir o kadar kaliteli.
- Fiyat pahalı ancak; ben kendimi gerçekten bu işte görmek istiyorum ve yapacağıma inanıyorum dersen ne yap ne et git derim.

Çünkü bende bu yazın katılım göstereceğim.

Ek olarakta;

Expert Akademi isimli bir firma var firma gerçekten kaliteli uzaktan eğitim imkanı da var incelemeni ve görüşmeni dilerim. Fiyatları uygun ve kaliteli bir ortam.

Saygılar
cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

Kahnweb adlı üyeden alıntı

Bilge Adam'dan sertifikalı arkadaşlarım ve orada çalışan bir kaç tanıdığım var.

Bilgilendirmem ise şu yönde olur?
- Gerçek bir yazılım & tasarım eğitimi alman mümkün.
- Öğrenememe gibi bir şansın yok gerçekten kaliteli bir ortam.
- Sınıflar gayet iyi ve kullanılan cihazlar bir o kadar kaliteli.
- Fiyat pahalı ancak; ben kendimi gerçekten bu işte görmek istiyorum ve yapacağıma inanıyorum dersen ne yap ne et git derim.

Çünkü bende bu yazın katılım göstereceğim.

Ek olarakta;

Expert Akademi isimli bir firma var firma gerçekten kaliteli uzaktan eğitim imkanı da var incelemeni ve görüşmeni dilerim. Fiyatları uygun ve kaliteli bir ortam.

Saygılar

teşekkür ederim Expert Akademi,yi araştırıyorum şimdi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al