freelance iş ilanları

bilge adamdan eğitim alan var mı ?

42 Mesajlar 7.637 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Kahnweb Kahnweb Yazar, Editör Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 96 / 65
  • Ticaret 3, (%100)

cybersoldier adlı üyeden alıntı

teşekkür ederim Expert Akademi,yi araştırıyorum şimdi

Rica ederim, bildirim göndermen yeterli web sitelerinden, bıraktığın telefon numarasına dönüş yapacaklardır iş saatleri içerisinde. Kursiyer adayı Kaan Köse, aracılığı ile size başvurdum dersen yardımcıda olabilirler.

İyi akşamlar.

wmaraci
reklam

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)
teşekkürler peki uzaktan eğitim nasıl oluyor bilginiz var mı canlı yayında soru sorabiliyor muyuz ne kadar alakalılar belki buradan eğitim alip bilge adamdan da daha sonra pekiştirme eğitimi alabilirim ayrıca ne gibi sertifikalar veriyorlar ve ücreti ne kadar

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)

mozkaradas adlı üyeden alıntı

valla ne burası finlandiya nede ben finlandiya vatandaşıyım. demekki bu sistem Türkiye'de işlemiyor. ben kendimden ve çevremdekilerden yola çıkarak bunları yazdım ve arkasındayım da.

Bahsi geçen kişi bu sistemin içinde yer almışsa; "sistem işliyor" demektir ;)
Sen, bireysel zafere ya da cezaya giden yoldan bahsediyorsun. Her insanın anlama süresi ve yöntemi farklıdır. Askerlik görevini yapanlar, ne demek istediğimi daha iyi anlayabilir. Zincirin gücü, en zayıf halkası kadardır.

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Afedersin ama Bilge Adamdan bahsediyorsun yani orada eğitim aldığında eğitim bittiğinde direk iş bulabiliyorsun o kadar özel güzel bir yer

http://mertaluc.net
wmaraci
wmaraci

cavoz cavoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 /
  • Meslek
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

mertaluc adlı üyeden alıntı

Afedersin ama Bilge Adamdan bahsediyorsun yani orada eğitim aldığında eğitim bittiğinde direk iş bulabiliyorsun o kadar özel güzel bir yer

ben buna katılmıyorum işte. ben dershanede matematik öğretmeniyim. dershanede aynı sınıfta olup tıp kazanan öğrencim de oldu 2 yıllığa giden de oldu. bu da bir kurs sonuçta. kişinin kendisine kalmıştır. bilge adamda karşımıza gelecek öğretmen nasıl olur bilemiyoruz. çok iyi bile olsa iş kişinin kendisinde bitiyor. mesela ben hem dershanede çalışıp hem de kursa gitsem o kadar kısıtlı zamanda, kurs dışında kodlama çalışmaya vakit ayıramam. öğrendiklerim de uçar gider. kurs bitince direk iş bulabileceğimizin garantisi yok. kendini geliştirmek lazım sonuna kadar.

ancak kursa gidip, çok çalışır ve kendini geliştirirsen iş bulma ihtimali yükselir. sonuçta bilgisayar yüzü görmemiş, kurs bitince kesin yüksek maaşlı bir işim bir işim olur umuduyla gelen de var. anlamıyor, yapamıyor. dolayısıyla iş de bulamayacaktır bu sektörde. tabii buradaki arkadaşlar iyi kötü bilgisayarla ve az da olsa kodlamaya haşır neşir. herkes kursa gidip başarılı olabilecek kapasitede diye düşünüyorum.
deeprock2 cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

cavoz adlı üyeden alıntı

ben buna katılmıyorum işte. ben dershanede matematik öğretmeniyim. dershanede aynı sınıfta olup tıp kazanan öğrencim de oldu 2 yıllığa giden de oldu. bu da bir kurs sonuçta. kişinin kendisine kalmıştır. bilge adamda karşımıza gelecek öğretmen nasıl olur bilemiyoruz. çok iyi bile olsa iş kişinin kendisinde bitiyor. mesela ben hem dershanede çalışıp hem de kursa gitsem o kadar kısıtlı zamanda, kurs dışında kodlama çalışmaya vakit ayıramam. öğrendiklerim de uçar gider. kurs bitince direk iş bulabileceğimizin garantisi yok. kendini geliştirmek lazım sonuna kadar.

ancak kursa gidip, çok çalışır ve kendini geliştirirsen iş bulma ihtimali yükselir. sonuçta bilgisayar yüzü görmemiş, kurs bitince kesin yüksek maaşlı bir işim bir işim olur umuduyla gelen de var. anlamıyor, yapamıyor. dolayısıyla iş de bulamayacaktır bu sektörde. tabii buradaki arkadaşlar iyi kötü bilgisayarla ve az da olsa kodlamaya haşır neşir. herkes kursa gidip başarılı olabilecek kapasitede diye düşünüyorum.

bu konuda kimse aksini idda edemez bence yazdıklarınıza katılıyorum ben endüstriyel elektronik bölümü mezunuyum liseden sonra devam etmedim yüksek okula gitmedim yani ama bölümümden aldığım eğitimle bu gün istediğim yerde istediğim pozisyonda iş bulabiliyorum hiç iş aramadim 6 yıl yurt dışında yaşadım mesleğimin sayesinde tabiki 7 farkli şehir ve ülkede fabrikalar kurup anahtar teslimi iş yaptım şimdi bukadar bilgiyi bana okulmu verdi benmi aldım bence ben aldım eğer okul verseydi benimle birlikte mezun olan 23 kişi askeri maaşla sacma sapan işlerde çalışmazlardı

mertaluc adlı üyeden alıntı

eğer kişi aptal ise ona bilge adam değil bilge kadında yardım edemez hatta bilge adamın sülaleside yardım edemez ben sadece verilen eğitimin kalitesini anlamak için bu konuyu açtım sonucta siz zekisinizdir ama verilen eğitim basittir ozaman hiçbir şey olmaz

not: halk eğitim kurslarına nereden başvurabilirim eğitim verilen yerler hakkında netten nereden bilgi alabilirim

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

ozturk adlı üyeden alıntı

ben oranın hocalarından eğitim aldım ve kesinlikle tavsiye ederim.

Faruk abimde gitmişse bende Php için gitmek istiyorum açıkçası :) Web dünyasına yeni bi adım atıcam :P
ozturk

kişi bu mesajı beğendi.

jsdev jsdev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 23 / 168
  • Ticaret 0, (%0)

SeoMakale adlı üyeden alıntı

Faruk abimde gitmişse bende Php için gitmek istiyorum açıkçası :) Web dünyasına yeni bi adım atıcam :P

2 saatlik bir PHP eğitimi mevcut 1 saati zaten PHP nedir geriye kalan 1 saati ise PHP ne için kullanılır ASP.NET 'ten farkları, yani PHP eğitimi yok.

Buraya yakında yeni proje gelecek Coming soon!

cavoz cavoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 /
  • Meslek
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

KorkakHerif adlı üyeden alıntı

2 saatlik bir PHP eğitimi mevcut 1 saati zaten PHP nedir geriye kalan 1 saati ise PHP ne için kullanılır ASP.NET 'ten farkları, yani PHP eğitimi yok.

yazılım uzmanlığı kursundaki php eğitiminden mi bahsediyorsunuz?

antibioticc antibioticc Wm Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Birsürü
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 0 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
İster katılın fikrime ister katılmayın ben yıllarca bu bilge adamı araştırıp peşinden koştum. En sonunda Ankaraya şubesi açıldı. Görüşmeye gittik ben Autodesk Maya eğitimi için gitmiştik. Yalan olmasın ankaraya açıldığı ilk tarih. Hoca suan kursumuz yok ama ben sana ders veririm Gora filminin yapımında çalıştım dedi. 50 saat temel 100 saat ileri eğitim 150 saat. Öğrencisin sana %35 indirimli 12 000 TL ni alırım dedi. Bundan belki 5-6 sene veya 4-5 sene önce ankaraya ilk açıldığı tarih işte. Herneyse yanımda after effecte falan her konuda yazılım ve grafik olsun çok uzman biri vardı. Ben afterdada uçuyorum kaçıyorum diye havalandı. Sonra yanımdaki abim ona bir kaç birşey sordu afterde bu nasıl yapılır hocam ben takılıyorum falan dedi bilerek sonra gevelemeye başladı artis. Hepsi para tuzağı arkadaşlar abartılı şoşartarak milleti kandırıyorlar. Ona vereceğiniz paranın dörtte birini adam gibi bi adama verin örneğin tanıdığım abi o zaman 1000-1500 TL verdi özel eğitim aldı bi tane pc uzamanından. Şuan bilgeadamın öğretmenlerini yanına bile koymaz öğrenci olaraktan :) Tek avantajı sertifika zımbırtısı ama ben sertifika yerine bişeyi adam gibi bilmeyi tercih ederim...

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al