lostyazilim

İstanbul'da En Beğendiginiz Kahvaltı Mekanı

8 Mesajlar 950 Okunma
lstbozum

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Arkadaşlar s,a;

yaklaşık 2,5 aydır dıyetteyim ve 98 kilodan 85 kiloya düştüm. Yarın kendime bi kahvaltı ödülü vereyim diyorum ama en şahanesinden olması lazım :) Kız arkadaşımla birlikte gideceğim daha once gitmediğim bir yer olsun diyorum fiyat farketmez gidip çok begendıgınız bir yer var mıdır acaba ? Sunum, lezzet vs

wmaraci
reklam

nevelturk nevelturk WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 10 / 75
  • Ticaret 12, (%100)
Geçen yaz sarıyer garipçe köyüne gitmiştik arkadaşlarla deniz kenarında açık büfe kahvaltı 30 TL idi. En şahanesi nasıldır bilmem ama ben çok beğenmiştim :)
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Denize sıfır, lezzet mekanı istersen: https://www.zomato.com/tr/istanbul/pa%C5%9Faliman%C4%B1-kafe-kuzguncuk-istanbul
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Fiyat farketmez diyorsan burasını öneririm. Kahvaltıya gelen çok oluyor ve hizmet şahane:

https://www.zomato.com/tr/istanbul/moda-teras-moda-istanbul

Kahvaltıdan sonra kahve içmeye gideyim ve sıradışı bir yer olsun diyorsan:

https://www.zomato.com/tr/istanbul/cafe-shop-kad%C4%B1k%C3%B6y-merkez-istanbul

burada gördüğün herşeyi alabiliyorsun. Koltuk güzelmiş ne kadar diyip sırtlayıp götürebilirsin yada kahve içtiğin kupayı sardırabilirsin öylece. Sıradışılığı oradan ve biraz da fransız tarzı bir yer.

İstanbul anadolu yazdığı için buraları öneriyorum.
Avrupa yakasında Ambarlıdere'de antika diye bir yer var. Otantik ve süper kahvaltı menüleri var. Deniz manzarası yok.

Bir de para çoksa tabii bunların dışında ve ayrı bir sınıfta tutulabilecek bilinen yerlere de gidilebilir. Yukarıdakilere gittim ve aşağıda yazdıklarımdan sadece kempinskiye gittim.

çırağan sarayı kempinski oteldeki restoran (gittim)
four seasons oteldeki restoran aqua ismi galiba(gitmedim)
yeniköy sait halim paşa yalısının restoranı ( arkadaşım çok gitmiş öve öve bitiremiyor ama kahvaltı sadece pazar sabahı varmış -bunu yanlış hatırlıyor olabilirim isim olarak-)

Ha ayrıca unuttum anadolu yakasında kavacıkda hidiv kasrı var. deniz manzaralı ve muhteşem bir yer. kahvaltı yapılmasa bile görmeye değer. orada yemek yedim ama kahvaltı da veriliyordur.
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)

nevelturk adlı üyeden alıntı

Geçen yaz sarıyer garipçe köyüne gitmiştik arkadaşlarla deniz kenarında açık büfe kahvaltı 30 TL idi. En şahanesi nasıldır bilmem ama ben çok beğenmiştim :)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Fiyat farketmez diyorsan burasını öneririm. Kahvaltıya gelen çok oluyor ve hizmet şahane:

https://www.zomato.com/tr/istanbul/moda-teras-moda-istanbul

Kahvaltıdan sonra kahve içmeye gideyim ve sıradışı bir yer olsun diyorsan:

https://www.zomato.com/tr/istanbul/cafe-shop-kad%C4%B1k%C3%B6y-merkez-istanbul

burada gördüğün herşeyi alabiliyorsun. Koltuk güzelmiş ne kadar diyip sırtlayıp götürebilirsin yada kahve içtiğin kupayı sardırabilirsin öylece. Sıradışılığı oradan ve biraz da fransız tarzı bir yer.

İstanbul anadolu yazdığı için buraları öneriyorum.
Avrupa yakasında Ambarlıdere'de antika diye bir yer var. Otantik ve süper kahvaltı menüleri var. Deniz manzarası yok.

Bir de para çoksa tabii bunların dışında ve ayrı bir sınıfta tutulabilecek bilinen yerlere de gidilebilir. Yukarıdakilere gittim ve aşağıda yazdıklarımdan sadece kempinskiye gittim.

çırağan sarayı kempinski oteldeki restoran (gittim)
four seasons oteldeki restoran aqua ismi galiba(gitmedim)
yeniköy sait halim paşa yalısının restoranı ( arkadaşım çok gitmiş öve öve bitiremiyor ama kahvaltı sadece pazar sabahı varmış -bunu yanlış hatırlıyor olabilirim isim olarak-)

Ha ayrıca unuttum anadolu yakasında kavacıkda hidiv kasrı var. deniz manzaralı ve muhteşem bir yer. kahvaltı yapılmasa bile görmeye değer. orada yemek yedim ama kahvaltı da veriliyordur.

yorumlar için tesekkurler arkadaşlar, biz yine bize en yakın olan cevizağacı yaptık farklı bir yer olsun demıstım ama fikir değiştirdim. Yediğime de pişman olmadım diye değil kötü olduğundan değil güzeldi gayet ama boş yere yemek yemiş olduk kalori aldık :)

ozgurgezen ozgurgezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
Acibademki cevizağacı guzeldir. Yakin yer dediniz. Moda'da Van Kahvalti Salonu var bir de. Iskeleye dogru inerken solda kaliyor.

zomato'dan yorumlara baktim da sanirim son 1 senede degismis.
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
ozgurgezen hocam 80 kiloya indiğimizde de oraya gideriz insallah :)

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Anadolu yakasında en güzel kahvaltı bence Fenerbahçe de, marinanın yanında.. Mekanların deniz kenarında masaları var, fiyatlar da gayet uygun..
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al