meteoguzhan003 adlı üyeden alıntı

İlk önce kendini geliştir bu konuda basit php sayfalarından yapmaya başla zaten sen öğrendikten sonra kimseden yardım almadan kafanda mantığını kurucaksın ve yapıcaksın ama sen şimdi apalamadan koşmak istiyorum diyosun :) ve birde bu işlemi olay zamanlayıcısı ile de yapmak zorunda değilsin benim söylediğim saatte bi kere ama kullanıcı girdiği zaman mesela kaç saat geçmişse o kadar kredi eklersin. 2 saat 3 saat 10 saat 1 hafta istersen 1 ay 1 yıl :D

Aynen biraz öyle oluyor abıldamadan koşmak gibi ama ben bir kere yapsam öğrenirim. İnternetten derslere bakıp yapmaktan daha çok işe yarıyor böyle çalışmak. Gerçekten bu konuda çok ciddiyim çünkü belli bir yerden sonra sıkıyor ama sen kendine bir hedef koyduğunda ve kaynağını araştırıp teker teker araştırdığında hem öğrenme hevesin artıyor hemde ciddi anlamda daha hızlı öğreniyorsun. Üstelik artık kodları ezberlemeye başlıyorsun. Ben mesela bana direk hazır proje verin demiyorum. Ben kaynak bulamadım. Bir sorunla karşılaştığımda 1-2 gün boyunca ciddi anlamda uğraşıyorum. Mesela örnek vermek gerekirse KONTROL.PHP dosyası biraz beni oyaladı.

Hala çözemedim yardımcı olabilecek bir insan tanesi yok mu? :confused:

Konu çözülmüştür. Hiç yardımcı olan olmadı ama yine de sağolun.