NumanABi adlı üyeden alıntı

Kullandığın panelde genelde php.ini yapılandırması bulunur yok mu sende? Veya hangi paneli kullanıyorsun?

Plesk panel kullanıyorum. Php desteği veriyor hatta 5.6.27 sürümünü kullanıyorum. 5.4.16 ve 7.0.12 sürümlerini de destekliyor görünüyor. Gerçi 7 olana aldığımda bu kez site hiç görünmüyor. Ama çok fazla anlamadığım için bahsettiğiniz yapılandırma noktasını bilemiyorum. Anlayan arkadaş baktı o da "php.ini dosyası aktif edilmiyor" dedi sadece :(

Ek Olarak:

batiatus adlı üyeden alıntı

Cache eklentisini devredışı bırakıp ya da tamamen kaldırıp siteye ulaşmayı deneyin. İşe yaramazsa hosting firmanızla görüşmenizi tavsiye ederim.

Cache zaten kullanmıyordum ve o zaman da aynı hatayı veriyordu. Hatta veri tabanı bozulduğunda cache eklentisi yoktu. Bir kaç gün önce arkadaş yükledi cache'siz kullanma diye. Hani pek faydası olmadı, önceden 5 haber düzenlerken hata veriyorsa şimdi 10 haber düzenledikten sonra hata veriyor. Hosting alman contabo firması. türkçe destek zaten yok. Çat pat sorunu daha önce yazdığımda wordpress kaynaklı olduğunu birşey yapamayacaklarını ama 25 Euro karşılığında teknik destek verebileceklerini yazdılar.

Ek Olarak:

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

Hostunuz paylaşımlı mysql sunucu kullanmakta bundan dolayı kasmakta. Eskiden natro kullanılanıyordun. Ondan tecrübeliyim

Hosting paylaşımlı değil. Sadece sitemin barındırdığı VPS sunucu aldım. Özellikleri de aşağıdaki gibi ama buna rağmen o hatayı almaktan geri durmuyorum :(

CPU: four cores
Intel® Xeon® E5-2620v3 or E5-2630v4 processor
12 GB RAM (guaranteed)
300 GB disk space (100% SSD)
100% SSD disk space
UNLIMITED traffic !*
100 Mbit/s port