JellyBeen adlı üyeden alıntı

fullstackdev merak etme mysql update insert delete bunları biliyorum zaten + e ticaret için bunlar ve 7-8 fonksiyon gerek başka ne gerek arıyorsun ki ? while bilsen bile e ticaretin yarısndan çogunu yaparsın

Ek Olarak: ecarpar hocam sepet yok sepet olmadan satın aldırma mantıgını yazar mısın rica etsem

sepetsiz satın alma olmaz, Kullanıcı bunu sepetsiz olarak düşünebilir ama senin arka planda bir şekilde sepet oluşturman şart, Butona İster Sepet de kullanıcı tıklasın ister satın al de kullanıcı tıklasın, o butondan ürünün id sini göndereceksin. İster müşteri için database tablonda bir yer aç ister tek tabloda bütün müşterilerin için yer tut nasıl istersen istersen de java script ile database e bağlan geçici olarak bir sepet oluştur adına satın al de :)
Herşeyin tabanı burada data base e daha önceden eklediğin ürünün id sine bakıyor o id yi kullanıcı aracılığı ile alacaksın, aldığın id ile urunlerinin tablosuna sorgu atıp gerekli verileri ( fiyat, kdv renk.. ) okuyup işlemi yaptıracaksın.

Ek Olarak:

Yeninesil44 adlı üyeden alıntı

ne 7-8 fonksionu bea ben suan üzerinde calısıorum. Sadece veritabanı ayarlamaları bile 1 ton kod 1 haftadır get ayarları yap yap bitmio. :) Akşama bitirmek umuduyla :D

veri tabanında ne GET ayarı yapıyorsun cidden çok merak ettim ?
GET in ve veritabanı nın ne olduğunu ve arasındaki bağlantıyı nasıl kurabildiğinizi anlayamadım.

Ek Olarak:

MertKoseoglu adlı üyeden alıntı

Forumda gelinen son nokta.

birde for each bilse varya piyasanın canına okur bu arkadaş :)