wmaraci reklam
lidertakipci

Php Ürün Satın Alma Mantıgı

22 Mesajlar 3.971 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MertKoseoglu MertKoseoglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek x
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 120 / 168
  • Ticaret 3, (%100)
while bilsen bile e ticaretin yarısndan çogunu yaparsın Forumda gelinen son nokta.
berkangndz ecarpar Yeninesil44

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

recep06 recep06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 25 / 34
  • Ticaret 8, (%100)
Kardeşim sen siteyi açtıktan sonra while ile ürünleri döngüye sokup üründe sattırırsın millete :D
Yeninesil44

kişi bu mesajı beğendi.

Her türlü Php işleriniz uygun fiyata yapılır.

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
ne 7-8 fonksionu bea ben suan üzerinde calısıorum. Sadece veritabanı ayarlamaları bile 1 ton kod 1 haftadır get ayarları yap yap bitmio. :) Akşama bitirmek umuduyla :D

MultiAnaliz.com

JellyBeen JellyBeen Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 04.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci Php/Vb.net/C#
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 4, (%50)
bro kod mantıgına göre degişir örnegin biri üye girişinde post ile direk mysql sorgusunda postlaarar biri önce degişkene atar sonra arar anlatabildim mi

Ek Olarak: AYRICA ELEŞTİRİ YAPAN ARKADAŞLARIMA KARDEŞLERİME SÖYLÜYORUM SİZ ANNENİZİN KARNINDA MI ÖGRENDİNİZ ? KENDİ KENDİNZE Mİ ÖGRENDİNİZ ? HERKES BİRŞEYLERİ BİRİLERİNDEN ÖGRENİR BUNLARI GÖZ ÖNÜNDA BULUNDURARAK YORUM YAPMANIZI RİCA EDİYORUM @[MKoseoglu](userid:12451) Forumda Gelinen Son nokta nedir ? ne demek istiyorsun sen ?

wmaraci
wmaraci

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

JellyBeen adlı üyeden alıntı

bro kod mantıgına göre degişir örnegin biri üye girişinde post ile direk mysql sorgusunda postlaarar biri önce degişkene atar sonra arar anlatabildim mi

Ek Olarak: AYRICA ELEŞTİRİ YAPAN ARKADAŞLARIMA KARDEŞLERİME SÖYLÜYORUM SİZ ANNENİZİN KARNINDA MI ÖGRENDİNİZ ? KENDİ KENDİNZE Mİ ÖGRENDİNİZ ? HERKES BİRŞEYLERİ BİRİLERİNDEN ÖGRENİR BUNLARI GÖZ ÖNÜNDA BULUNDURARAK YORUM YAPMANIZI RİCA EDİYORUM MKoseoglu Forumda Gelinen Son nokta nedir ? ne demek istiyorsun sen ?

Kimse anasının karnında öğrenmedi ama bu kadar basitede indirgemedi
prestaeticaret.com açık kaynak kodlu yazılım indir incele

ecarpar ecarpar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilişim ve e-ticaret uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 23 / 90
  • Ticaret 0, (%0)

JellyBeen adlı üyeden alıntı

fullstackdev merak etme mysql update insert delete bunları biliyorum zaten + e ticaret için bunlar ve 7-8 fonksiyon gerek başka ne gerek arıyorsun ki ? while bilsen bile e ticaretin yarısndan çogunu yaparsın

Ek Olarak: ecarpar hocam sepet yok sepet olmadan satın aldırma mantıgını yazar mısın rica etsem

sepetsiz satın alma olmaz, Kullanıcı bunu sepetsiz olarak düşünebilir ama senin arka planda bir şekilde sepet oluşturman şart, Butona İster Sepet de kullanıcı tıklasın ister satın al de kullanıcı tıklasın, o butondan ürünün id sini göndereceksin. İster müşteri için database tablonda bir yer aç ister tek tabloda bütün müşterilerin için yer tut nasıl istersen istersen de java script ile database e bağlan geçici olarak bir sepet oluştur adına satın al de :)
Herşeyin tabanı burada data base e daha önceden eklediğin ürünün id sine bakıyor o id yi kullanıcı aracılığı ile alacaksın, aldığın id ile urunlerinin tablosuna sorgu atıp gerekli verileri ( fiyat, kdv renk.. ) okuyup işlemi yaptıracaksın.

Ek Olarak:

Yeninesil44 adlı üyeden alıntı

ne 7-8 fonksionu bea ben suan üzerinde calısıorum. Sadece veritabanı ayarlamaları bile 1 ton kod 1 haftadır get ayarları yap yap bitmio. :) Akşama bitirmek umuduyla :D

veri tabanında ne GET ayarı yapıyorsun cidden çok merak ettim ?
GET in ve veritabanı nın ne olduğunu ve arasındaki bağlantıyı nasıl kurabildiğinizi anlayamadım.

Ek Olarak:

MertKoseoglu adlı üyeden alıntı

Forumda gelinen son nokta.

birde for each bilse varya piyasanın canına okur bu arkadaş :)

• Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
ecarpar
Onu get için söylememiştim.Arkadas eticaret 7-8 fonksion dediğii içindi ki bu da yaptıgı işin kalitesizliğidir müşterilere heralde ürün almanın mantıgını gösterio o funclarla :D
ve veritabanında kargo bilgileriayarları iade vs. yine getle ilgili şeyler var get dediğin güvenli e-ticaret değilmi benmi yanlıs biliorum burda para gönderme fonksionu demioruz.

MultiAnaliz.com

• Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 23 / 90
  • Ticaret 0, (%0)
Get i postu mu öğreticem birilerine burada, ne konuştuğunuzu bilmeden konuşuyorsunuz, her meslekte olduğu gibi php yazılım işinde de kendi içersinde kullanılan terimler ve jargonlar vardır.
Birine laf söylerken önce doğru lafı söylemeyi öğrenin lütfen.

İşinizde ne kadar çok değil ne kadar az ve iyi çalışan kod varsa o kadar iyidir yoksa yaz babam yaz 500 satırda da aynı işlemi yaparsınız 5 satırda da bir döngüye bakar iş bazen..

Söz gümüş ise Sukut Altındır.

• Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
ecarpar Öğreticeksiniz tabi eger post kasmak veya benzeri sebebler için mesaj yazmıorsanız öğreticeksiniz. Yoksada fiyakalı laflarınızı kendinize saklayın.

işimde iyi çalışan kod olması umrumda değil, iş gören kod olması umurumda.

Zaten özellik eklediğim script 5-6 sene öncesine ait, framework,mvc yapısı hiçbişe yok ne kadar amator oldugunu görmeden bilemessin. Bu gibi işlerde iyi çalışan kod yazmak da kolay değil.

MultiAnaliz.com

• Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 23 / 90
  • Ticaret 0, (%0)
Get i POST u bilmiyorsan Google arat karşına çıkar , her yerdn öğrene bileceğin şeyi sana öğretmek için kaybedecek zamanım yok, iyi çalışan kod zaten iş gören koddur aynı şey fark yok arada.
Boş yapma.
Fiyakalı laf yapmaya çalışan ben değilim sensin geti postu bilmeden cümle içinde kullanarak bunu gösretiyorsun zaten.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al