wmaraci reklam
lidertakipci

Kyk Kredi kartı

17 Mesajlar 2.526 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Bosver2121 Bosver2121 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ön Muhasebe & Bilgisayarcı
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 1, (%0)
avansda cekersen para yatırıldıgı an cekerler ama krediden limit 500 tlden cekersen para hesapa yatırılırsa direk cekmes ayın 15 inden sonra oda 500 tLin asgari ücretini kesiyorlar.

Www.Svhaber.com
wmaraci
reklam

WebTa WebTa Tengri Biz Menen! Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 40 / 64
  • Ticaret 1, (%100)
Kredi kartın yeni olduğu için otomatik ödemen de açıktır. İlk önce bankaya git otomatik ödeme talimatını kaldır. Yada mobil bankacılık ile yapabilirsin.. Otomatik ödemeyi kapatınca herhangi bir çekim olmaz

XnCN XnCN Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 56 / 109
  • Ticaret 1, (%100)
WebTa hocam diyelimki ben ayın 6'sında yatan 1200 ü çektim ve ardından kredi kartından 500 tl harcadım , kredi kartının ödeme günü gelince parayı nereden cekiyor direk ana hesaptan mı(9,600) yoksa bir sonraki aydan mı ?

WebTa WebTa Tengri Biz Menen! Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 40 / 64
  • Ticaret 1, (%100)
Parayı hiçbir yerden çekmiyor. Fakat hesabına 10 tl dahi girse direk hesabından alıyor o parayı hesabında para görmesin yani. Diğer ayın 6 sında yatan kredini direk çeker. O yüzden otomatik ödeme talimatını kapat. Rahatına bak asgarisini yatırırsın en düşük 500 tl harcamının %40 ı yani.
XnCN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

bx10 bx10 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 27 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
WebTa hocam tam olarak anlayamadım bunu biraz açar mısınız ?

aciltavuk aciltavuk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 84 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
kredi kartı adı üzerinde ülkede çoğu kişinin muzdarip olduğu bir bela. eğer kredi kartı kullanırsan ödemen gerekir ödemezsen başın belaya girer üç kuruş için bu riskleri alma. harcıyorsan öde ayı günü geçirmeden kredi notu diye bir şey var . bir süre sonra mezun olacaksın evlenmek iş kurmak için kredi çekmen gerekir ilerde. o yüzden sonra ödeyeyim bu ay o ay hesabı yapmayın ödeyin yine kullanın. yoksa kara listeye girersiniz.

işleyişe gelince 500 lira senin para n değil. eğer onu kullanırsan senin hesabına para yatarsa otomatik borç için alır ( extre kesinlince otomatik alıyor daha önce değil.) otomatik ödemeyi iptal etmen senin için iyi olmaz. üç ay ödemezsen kartın iptal olur avukatlık olup kara listeye girersin temizlemesi uzun sürer. her ay geç ödersen de bankalar tarafından verilen puanın azalır ne limitini artırabilirsin ne de kredi çekebilirsin.

Ek Olarak:

XnCN adlı üyeden alıntı

WebTa hocam diyelimki ben ayın 6'sında yatan 1200 ü çektim ve ardından kredi kartından 500 tl harcadım , kredi kartının ödeme günü gelince parayı nereden cekiyor direk ana hesaptan mı(9,600) yoksa bir sonraki aydan mı ?

ana hesapta paran varsa ordan çeker yoksa çekemez diğer bursunuz yatmasını bekler.
XnCN

kişi bu mesajı beğendi.

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
Bi yıl için özel karar 1200 TL meselesi arkadaşlar

I Love Yandex Money
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al