wmaraci reklam
lidertakipci

Hostazor Kullanan Varmı?

48 Mesajlar 7.896 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 262
  • Ticaret 150, (%100)

Hostazor adlı üyeden alıntı

Sadece ön yargılarınızla hareket etmeyin buyrun hizmet sağlayalım. :)

Ek Olarak: Ek olarak , konu üzerinden yanlış bilgi ve yönlendirmelerle hareket eden herkes için ücretsiz hizmet sağlayabiliriz ilk ay. Bu sayede performansımızı gerçekten görmüş ve test etmiş olup daha gerçekçi yorumlar yapabilirsiniz.

Önce ücretlerini aldığınız hizmetleri sağlasanız daha iyi olmaz mı :) merak ediyorum sizin kadar hakkında şikayet konusu açılan bir host var mı acaba
sizden hizmet almak adına para kaptıranın haline üzülürüm

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
reklam

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
@ahmetce33 iletişime geçmeniz dahilinde sağlanır. Kurumsal hizmet sağlıyoruz bu yüzden forumlarda konu hakkında bilgisi olmayan kişiler tarafından fiyat gibi yada ftp bağlantısı hatası yüzünden bile konu açılabiliyor.

LazCoder53 LazCoder53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 621 / 208
  • Ticaret 0, (%0)

coderturk adlı üyeden alıntı

Yalan söyleme arkadasim kesin isbirlikcisin onlarla.
Birde acaba sen hangi paketi aldin kullaniyorsun onlardan 1,5 yildir sorabilir miyim?

Firma ilk açıldığında limitsiz cloud linux kullandım 1 sene, diğer sitem için de aynı paketi halen kullanmaktayım ve ekstra olarak limitsiz reseller kullanıyorum ;) ve birde domain

May the force be with us...

alicanaslan alicanaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WwW
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 91 / 52
  • Ticaret 1, (%100)
Ben bir arkadaşımın resellerinı kullanmıştım, kendi sitem için bir gün bir girip baktım hostazorun anasayfası benim sitemde açılıyor. Kötülemek gibi olmasın yıllardır çeşitli hosting firmaları ile iş yapıyorum böyle bir şey görmedim.

wmaraci
wmaraci

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
alican hocam hostazor degilde hostingerde oluyo o dediginiz isim benzerligi olmasin ?

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

LazCoder53 LazCoder53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 621 / 208
  • Ticaret 0, (%0)

alicanaslan adlı üyeden alıntı

Ben bir arkadaşımın resellerinı kullanmıştım, kendi sitem için bir gün bir girip baktım hostazorun anasayfası benim sitemde açılıyor. Kötülemek gibi olmasın yıllardır çeşitli hosting firmaları ile iş yapıyorum böyle bir şey görmedim.

Daha kötüsünü markum'da yaşadım. Sitemi açtığımda başka site açılıyordu, sanki domain yönlendirme gibi. Koskoca kurumsal şirket markum'da bile oluyorsa her firmada olur

May the force be with us...

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)

alicanaslan adlı üyeden alıntı

SSL kurmayıp SSL linke yönlendirdiyseniz bizim sunucunun SSL'ini çekmiştir siteniz o yüzden o şekilde açılmıştır. :)

Umutist Umutist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek eğitimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 11 / 23
  • Ticaret 4, (%100)
Hostrazor firmasından iki adet sunucu aldım 1100 Tl de nakit para ödedim iki sunucu için c panel lisansları dahil olmak üzere ama site 3 günde zar zor taşında. Sonrasında sürekli farklı sorunlar yaşayınca başka sunucular aramaya başladım ve onların uyarması ile Hostrazorun benden parasını aldığı halde c panel lisanslarını 15 günlük deneme sürümünü bana kakaladıklarını gördüm. Resimli ve c panel resmi sitesinden kanıtlı olarak karşılarına koymama rağmen rahatlık ve pişkinikle biz deneme sürümü kullanmayız diyen vebana lisans numaralarını iletemeyen bir firma. Sonrasında bu sıkıntıları destek panelinden ilettiğimde ip mi bloklamalarıda nasıl bir firma olduğunu sizlere anlatır sanıyorum. Destekleri zaten facia destek panelden bizleri bi dövmedikleri sövmedikleri kalıyor desem yeridir. 12 gün için 1100 TL ödedim kullanmadığım günlerin iadesini istedim muhattap bile olmuyorlar artık. Wmaraci kulanıcılarının benim gibi mağduriyet yaşamalarını istemem isteyene resimli ve kayıtlı olarak yaşadığım sıkıntıları gösteririm
Handikap01

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al