lostyazilim

Aliexpress Saat Siparişi

15 Mesajlar 2.610 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

nsrtyksl nsrtyksl iamnsrtyksl Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bağımsız Hizmet Sağlayıcı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)

724SATINALCOM adlı üyeden alıntı

ucuza saat almaya gerek yok diyecektim sonuçta moda ürünü ve çinlilerin modayla alakası yoktur

fakat 72 usd ve 50 usd lik saatlermiş. Bu kadar parayı çin saatine vermek yazıktır günahtır

Ek Olarak: Bu saatleri alanların önemli bir bölümü Türkmüş işlem geçmişine bakarsak.Bu kadar beğeniliyormu bu saatler ya.. Çin saatlerini alan olmaz diyordum oysa

Moda ya da aksesuar olarak alacaksan ve ömürlük kullanmayacaksan zaten yüksek meblağ vermene gerek yok. Ayrıca her çin malı kalitesizdir algısını burada da yapmayın. Ürünlerde sınıf farkı vardır, hakeza bu ürünlerde de. Saatler de gayet güzel ve kaliteli.

Bu işin ticaretini yapmak istemiyorum yapmamda fakat kolumdaki saate sarılıp almak isteyen çok kişi oldu vermedim. Bulunduğum yerde de bu iki saatten kimsede yok. Olsun da istemem. Herkeste olan doğal karşılanır çünkü.

Ayrıca bu saatlere bu kadar para vermek yazıktır günahtır muhabbetine gelince emeğinin karşılığı, ticaret, ürünün kalitesi göz önünde bulunduğunda senin bu muhabbetin abes kaçacaktır.

nevelturk dediğin saatlere bakacağım, bay/bayan hediye olarak almak istiyorum. Uygun fırsatı kollayıp sipariş verilebilir.

wmaraci
reklam

Hellyeah Hellyeah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 38 / 59
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyla alakasız olacak ama bende 2 parça sipariş verdim ödemesini de yaptım para hesabımdan kesildi fakat mailde ;

Thank you for shopping on AliExpress !
We are sorry to inform you that we have to cancel your order for security reasons. To make sure your transaction is secure, please provide us with documentation by clicking My Appeal for further verification.
When we receive your documents, we will verify them within 3 business days. If the documents are valid, you can reorder on Aliexpress.
We apologize for any inconvenience, and thank you for your patience and understanding.

Yazıyor.Kullanıcı ismim benim fakat kart bilgileri kardeşimin acaba ondan mı oldu ?

HELLYEAH - I dont care anymore

• Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)

Hellyeah adlı üyeden alıntı

Konuyla alakasız olacak ama bende 2 parça sipariş verdim ödemesini de yaptım para hesabımdan kesildi fakat mailde ;

Thank you for shopping on AliExpress !
We are sorry to inform you that we have to cancel your order for security reasons. To make sure your transaction is secure, please provide us with documentation by clicking My Appeal for further verification.
When we receive your documents, we will verify them within 3 business days. If the documents are valid, you can reorder on Aliexpress.
We apologize for any inconvenience, and thank you for your patience and understanding.

Yazıyor.Kullanıcı ismim benim fakat kart bilgileri kardeşimin acaba ondan mı oldu ?

Parayı iade ederler/etmişlerdir. Büyük ihtimalle de dediğin gibi kart bilgilerinden kaynaklı olarak olabilir. Ne tür bir belge istediklerini sor, öğren. Ardından da gerekli olan belgeleri ilet. Ben ilk kez karşılaştım bu dediğiniz durumla.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Aldığım saat 60 gün içinde gelmedi, bir mesaj attım ardından 9-10 gün içinde para iadesi yaptılar. Sonrasında eve saat geldi yani terettütsüz 10 doları iade ediyorlar. Buradan sipariş ettiğim 10 liralık eşyayı bile iade etmek için yapmadığım şey kalmıyor :D (Tabi ki de sonradan geldiğini belirttim farklı bir sipariş yeri açtı oradan tekrar ödemeyi yaptım amacım bedavaya ürün almak değil)
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar bozuk olan saatin yenisini gönderdiler demiştim. Saat şuanda ilde bulunuyor, yarın sabah 8'de bulunduğum PTT Merkezinde olur bende gidip alırım artık :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al