wmaraci reklam

Envato ( Themeforest, Graphicriver ve diğerleri ) hakkında ücretli destek ve bilgi kütüphanesi

6 Mesajlar 942 Okunma
smmexpress

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir böyle bir projeyi aktif hale getirmeyi düşünüyordum. Envato'nun tüm platformlarında yer almak konusunda bilgilerimi paylaşabileceğim ama sadece iyi olan ve gerçekten orayı hak eden insanlara ücreti ile yardımcı olabileceğim bir platformu açma kararı aldım ..

Hangi bölümler olacak ?
Themeforest, graphicriver ve diğer segmentlerin tamamını platforma ekleyeceğim. Ücreti ile üye olup giriş yaptıktan sonra satın almış olduğunuz soru kredisi sayısı kadar sorunuzu sorabileceğiniz bir alan ekleyeceğim ve bu segmentlerde karşılaştığınız soruları bana yöneltebilesiniz.

Şimdi içinizden diyorsunuz neden ücretli ?
Şu yüzden, ben ilk dosyamı onaylatmak için tam 1 ay inanılmaz derecede strese girdim, saçlarım döküldü ve uykusuz kaldım.

Birde insanlar bir şeye ücret ödediklerinde onun değerini çok iyi anlar, kaybetmek istemez ve çok güzel ılımlı hareketler sergilerler. Sisteme kazandırdığım üyeler sonrası danışmana özel soru - cevap şeklinde değil tüm soruları ve cevapları herkeze açacağım.

Bu platform nasıl bir platform ?
Üyelikler ücretli olacak ve ücret sonrası karşılaştığınız tüm sorunları dile getireceksiniz. Şu an bu konuyla ilgilenecek tek kişi ben olacağım için soruları site üzerinden doğrudan bana ileteceksiniz. Sizin sorduğunuz soruyu diğer üyeler göremez ve içeriğini okuyamaz.

Kabul görmeyen veya yumuşak reddedilen işlerinizi daha iyi hale getirebilmek için herkez bilgilerini paylaşacak ve birlikte bu sorunların üstesinden geleceğiz.

Başlangıçta gelecek olan ücret tutarlarını reklam için harcamayı düşünüyorum. Daha sonrasında bir pay ölçer sistemi yazıp projeyi soru - cevap sisteminden çıkartıp direk ücretsiz olarak üyelere en çok yardımda bulunan arkadaşlara pay şeklinde ödemeler yapmayı planlıyorum.

Şu an ben Themeforest ve Graphicriver'da ürün satışı yapıyorum. Bir çok kuralı biliyorum. Bu platformun açılması sonrası iş onaylatan arkadaşlarda diğer arkadaşlarda danışmanlık başvurusu yapabilirler. Ücreti dahilinde yardımcı olacaktır ki bir sonraki sorun ortadan kalksın.

Her türlü fikrinizi, yorumunuzu dile getirebilirsiniz, fikirlere ve düşüncelere açığım arkadaşlar.

Maximum 1 ay sürmeden bunu devreye sokacağım ve aktif olarak kullanmaya başlayacağız.

Teşekkürler..
Pakmedya

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
reklam

Pakmedya Pakmedya Güven ! Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 115 / 145
  • Ticaret 34, (%100)
Sabırsızlıkla bekliyorum Bende onaylatamadım bir türlü kafamda saç kalmadı.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Pakmedya adlı üyeden alıntı

Sabırsızlıkla bekliyorum Bende onaylatamadım bir türlü kafamda saç kalmadı.

Peki düşündüğüm sistem hakkında ne düşünüyorsunuz ? Soru Kredisi olarak mı yapmalıyım yoksa sabit bir tutar mı talep etmeliyim ?

Bu ücretleri sitenin daha çok insana ulaşabilmesi için talep ediyorum. İstediğim ilgiyi ve üyeyi toparladığım zaman sistemi tüm kullanıcılara açacağım her türlü bilgiye kütüphane gibi erişebileceksiniz.
Pakmedya

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial

Pakmedya Pakmedya Güven ! Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 115 / 145
  • Ticaret 34, (%100)
Çok Güzel bir sistem Ben şahsen ne yaptıysam bir türlü onaylatamadım Ve ürün ekleme kriterlerini bir türlü yerine getiremedim.
Bu projeyi destekleyenlerden olacağımki ülkemize biraz döviz girsin :)

Kredi Sistemi olmalı.

Örnek
Ben Bir Arayüz Tasarımı Çizdim Bunu graphicriverde Paylaşmak istiyorum. Ama bir Türlü Onaylatmadım

Yeni Konu Açtıgımda Bakiyemden -1 Kredi Düşmeli Tabi

Söz Konusu Dosyanın Sisteme Yüklenip Sizin Yapacagınız Kontroller ve Düzenlemeler ile Tekrar Graphicriver Başvuru Sürecinin Başlatılması Onay aldıktan sonra Konun Müşteri Memnuniyetine istinaden kapatılması

İşin içersinde Düzenleme olacagı için alt limiti berlirlemek size kalmışbirşey
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Takipteyim, Audiojungle ve Videohive.net konusunda destek verebilirim.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Pakmedya adlı üyeden alıntı

Çok Güzel bir sistem Ben şahsen ne yaptıysam bir türlü onaylatamadım Ve ürün ekleme kriterlerini bir türlü yerine getiremedim.
Bu projeyi destekleyenlerden olacağımki ülkemize biraz döviz girsin :)

Kredi Sistemi olmalı.

Örnek
Ben Bir Arayüz Tasarımı Çizdim Bunu graphicriverde Paylaşmak istiyorum. Ama bir Türlü Onaylatmadım

Yeni Konu Açtıgımda Bakiyemden -1 Kredi Düşmeli Tabi

Söz Konusu Dosyanın Sisteme Yüklenip Sizin Yapacagınız Kontroller ve Düzenlemeler ile Tekrar Graphicriver Başvuru Sürecinin Başlatılması Onay aldıktan sonra Konun Müşteri Memnuniyetine istinaden kapatılması

İşin içersinde Düzenleme olacagı için alt limiti berlirlemek size kalmışbirşey

Düzenleme gibi işlemleri kişi kendisi yapacak ve takıldığı yerlerde ben dahil olacağım. Problemi söyleyeceğim ve giderilmesi konusunda yardımcı olacağım.

Onay almayan bir tasarımı eğer yeteneği yok ise arkadaşın ben çizip .PSD alın bunu yükleyin demeyeceğim. Sadece etkili iş ve onay alacak iş nasıl yapılır bu konuda bilgi vereceğim.

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Takipteyim, Audiojungle ve Videohive.net konusunda destek verebilirim.

Danışman olarak yanımda yer alabilirsiniz skype adresinizi ekledim, ilginizden ötürü teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al