wmaraci reklam
lidertakipci

ÖmerAYDINOGLU Acil Duyuru!!!!

24 Mesajlar 2.085 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Ip adreslerine bak. Buradan yoneticiye yolla. Aynı ip adresi tespit ederse yasaklarlar.
60423

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

blueblood blueblood Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 70 / 90
  • Ticaret 11, (%100)
ifşa etmekten çekingen davranıyorsu 3 kişi yazmıs hep 67 kişi var bilmiyorum yazmısın senden şüphelenirim ömer bey.

Hiç kimse bir şeyi boş yere yapmaz.

Art niyet ararım insanoğluyuz aklımıza gelmese geliyor.

Aklımdan geçen acaba 67 kaliteli projeyi öğrenip dosyaları ve bilgileri elinin altında hosting verdigin için onları ele geçirdi şimdiden herkesi siliyor.

2 kişi dedigin kişileri ifşa etmeni forumda böyle insanları bilmesini isterim ki aklımıza dediğim gelmesin.

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

blueblood adlı üyeden alıntı

ifşa etmekten çekingen davranıyorsu 3 kişi yazmıs hep 67 kişi var bilmiyorum yazmısın senden şüphelenirim ömer bey.

Hiç kimse bir şeyi boş yere yapmaz.

Art niyet ararım insanoğluyuz aklımıza gelmese geliyor.

Aklımdan geçen acaba 67 kaliteli projeyi öğrenip dosyaları ve bilgileri elinin altında hosting verdigin için onları ele geçirdi şimdiden herkesi siliyor.

2 kişi dedigin kişileri ifşa etmeni forumda böyle insanları bilmesini isterim ki aklımıza dediğim gelmesin.

Allah'a şükür o kadar şerefsiz değilim. Açtığım hostinglerin %85 i zaten boştu 2 günde kimse birşey yapamazdı zaten. İftira atmak en büyük günahlardan biri bunu böyle düşün sorna lafını et dostum :)

Ben salak değilim önce hosting verip milletin dosylaarını çalıp hostingleri kapatacak. Bu dünyada çıkmazsa biel öbür dünyada çıkar. Bu kadar şeref, haysiyet yoksunu değilim ne yazıkki.

Bir insan kendi nasıl ise karşındakinide öyle görürmüş. Ben karşımdakileri iyi niyetli sandım. Kötü çıkdılar. Sen olsan böyle yaparmışsınki benim böyle yapacağımı düşündün. Allah'a şükür kimsenin emeğin de gözümüz yok.

Beni tanıyan zaten tanır. Her aklına geleni ağzına geleni söylersen sonu iyi olmaz. Böyle kalırsın. Hadi iyi forumlar :)

Teveccüh adlı üyeden alıntı

Ip adreslerine bak. Buradan yoneticiye yolla. Aynı ip adresi tespit ederse yasaklarlar.

Firma ile konuştum hocam sanırım sanal sunucudan girmişler ip adresleri ile sadece tek bir giriş yapılmış ve benim hostingime yapılmış. Şifreyi ben ve 3 kişi biliyor. 1 i benim kan kardeşim. Onlara normal kendi ilçemde verdim. Onların olma ihtimali yüksek. Ama eğer şüphelendiğim akrabam ise olacaklardan ben sorumlu değilim.

blueblood blueblood Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 70 / 90
  • Ticaret 11, (%100)
OmerAYDINOGLU

ifşa etmekten çekinir gibi bir davranış sezdim. (Yanılıyorda olabilirim.)

iftira atmadım.

sadece aklımdan geçenleri söyledim.

Allaha şükür demişin cümle başında islami bir kişilikte ve benim sonumun iyi olmayacağını yazmıssın tekrar.

Allahdan başka kimse kimsenin sonunu bilmez.

Sende benim sonumu bilemezsin peşin hükümlü yorum yapmışsın.

Niyetim seni üzmek ve kırmak değil. İfşa etmeni istedim amacım tüm forumdakilerin böyle insanları bilmesini ve ticaret yapmaması gerektiğini düşündüğümden.

niyetim bu yinede istemezsen yorum yazmam.

Selametle.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al