RecLast adlı üyeden alıntı

Cevabınız için teşekkürler. Script sınırsız değilmi bu arada alırken orada regular licence ı gördümde senelik felan değil sizin oluyor yanlış anlamadım umarım? 1-2 sıkıntı dediğinız nokta neresiydi onları merak ettim. Evet o konuda çok şikayet var ulaşmak sıkıntı diyorlar ama şuanda ofis kurmuşlar ve yoğun çalışma halindeyiz diyorlar o yüzdenmiş sanırım. Aslında düzenlemek istediğim pek birşey yok gibi gayet güzel sistem video kısmını biraz daha video sitesi tarzında bir stile sokmak istiyordum sadece ama yapamam onu sanırım bakıcaz artık bi alayım duruma göre karar vericem ^^

Hosting konusunda bende sıkıntı yaşayacağımı sanmıyordum Alastry den aldım bende sağlam gerçekten ama yinede bir sorayım dedim böyle yazdılar. Bilgisi olan birinin cevaplamasını bekliyim ben ozaman emin olayım en azından ^^

WP teması çok var biliyorum bir sürü gördüm fakat üyelik sistemi sıkıntılı oluyor o sebeble script almak istedim. Zaten fiyat konusunda da yakınlar daha iyi olabilir diye düşündüm.

Sıkıntı derken düzeltmeyi istediğiniz ama düzeltemediğiniz bazı yerler olabilir bana öyle oldu ben de yardım aldım o yüzden ufak tefek sıkıntı dedim yoksa bi sıkıntı yok hocam. Lisans sınırsız hocam regular yazması tek site olması diye biliyorum. Pek dikkat etmedim ben ona açıkcası. Başka da bi sorun yok :)

Ek Olarak:

ErenGEMİCİ adlı üyeden alıntı

Sadece ben içerik ekleyeceğim fakat bu tarz bir arayüzü olan tema yada script ücretli/ücretsiz önerebileceğiniz varmı ?

Hocam bu scriptte zaten sadece içerik ekliyorsunuz herşey hazır :)