wmaraci reklam
lidertakipci

Yazarkafe ve Sizdensize Milliyet

11 Mesajlar 1.817 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

fariskaya fariskaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 12 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
Yazarkafe çok başarılı bir platform fakat ne yaptım ne ettiysem altın üyelikten ileri gidemedim. Yazarkafe de platin üyelik almak için belirli bir standartta yok. Bende ümidimi kestim ve internette araştırma yaparkan Milliyet'in sahibi olduğu sizdensize'i gördüm sizce sizdensize'ye kayıt olsam websiteme bir katkısı olur mu? Zira sizdensize'nin teması dahi amatörce.

wmaraci
reklam

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Yazarkafe'de yükselmek dediğiniz gibi daha zor. Milliyet'de geniş bir platforma dönüşebilir, bir bakmak lazım sanırım.

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
Milliyet'in platformu hiç aktif değildi bu yılın başlarında kullandığımda. Yaptığım bir başvuruya aylarca geri dönüş alamamıştım. Yazarkafe daha iyi ve başarılı.

Kumrat Kumrat asliyet.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Developer - Kurumsal
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 680
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
ikiside bişeye yaramaz ilk cıktıkları günü biliyorum webmasterları kullandılar istedikleri yere gelincede kafalarına göre takılmaya başladılar bumerang tam bir ************** mantığı reklam için normal şartlar 10 tl edecek bir makaleyi 0,50 kuruşu verip belki sürüm olur diye beklerken 20-30 tl nin üstüne yıllarca cıkamayıp 50 tl yi tamamlayamak heralde müslümana gavur eziyetir.

bunun yanında tabiki parasını alanlar hediye alanlar işte ne biliyim etkinliklere katılanlar oldu ama bunlar tamamen göz boyamak için yapılan çalışmalardır. Arkadaşlar kimse kimseye boşuna imkan vermez ama bunlar imkanıda tam vermiyor sonuna gelince caydırıp hevesini kırıyor.

Velhasıl uzak durun kendiniz bişey yapın.

Bundan 15 sene önce azbuz vardı mynet html kodlar ile subdomain site ile ilgileniyordum. birisi bana neden bunlar ile uğraşıyorsun adamların sitesini değerlendiriyorsun sana bir faydasıda yok aç kendi siteni kendi siteni değerlendir demişti o gün bu gündür bu prensipler ile yoluma devam ediyorum.
fariskaya

kişi bu mesajı beğendi.

İlanrehberim.com | Ücretsiz olarak firmanızı tanıtabilir, ürün ve iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz

wmaraci
wmaraci

ankarali87 ankarali87 ..::ANKARA::.. Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek boya kontrol inspector
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 213 / 112
  • Ticaret 1, (%100)
Bende bumerang kullanıyorum. Sizdensizeye de baş vurdum dönüş olmadı. Hatta forumdan bir site almistim onun üyeliği var 2 tanede makalesi yayınlanmış fakat aldığım kişi şifreleri unuttum deyip bilgileri vermeyinve durumu bildiren mail atmama rağmen dönüş yapmadılar.

Sitelerimizi Googlede arayıp organik trafiği artıralım (Dayanışma) >>> https://goo.gl/TTfPYj

enerjibes enerjibes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektrik mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 50 / 33
  • Ticaret 3, (%100)
Yazarkafe çok iyi bir platform. Ama kullanmayı bilene. Ben platin üyeyim. İlk başlarda sitedeki içerikleri giriyordum. Hatta girdiğim içeriklerin bir çoğu manşet kısmında bile yayınlanıyordu ama hit gelmiyordu. En fazla 3-5 tane hit geliyordu. Ancak, sonradan anladım ki, yazarkafe kullananların bir çoğu kadın kullanıcı. Mesela sitemin ana konusu hakkında yazı yayınladığımda hit gelmezken, "ekolojik ev tasarımlar" veya "ahşap palet dekorasyonu" gibi konularda hatrı sayılır hit geliyordu. Eğer işlediğiniz konular moda, sağlık, güzellik, yemek v.b... ise hit alırsınız.

Yazarkafe'nin bir güzelliği daha var. Tanıtım yazısı gibi kullanabilirsiniz. Yani yayınlandığında hit beklemiyeceksiniz ve organik aramaya yönelik içeriğinizi hazırlayacaksınız. Örneğin sitenizde A isimli makaleniz var, bu makalenin ilk 400 karakterini (kelime değil, harf sayısı) özgün olarak yazın ve başlık ismini de özgün olarak yazın. Google'da yazarkafe aracılığı ile ciddi hit alabilirsiniz.

Son olarak, yazarkafe bizlere sitemizde yayınlamamız için ücretli içerik gönderiyor. Onlardan da para kazanabilirsiniz. Ben geçenlerde 1 hafta içinde 2 adet teklif aldım. İçerik başına verdikleri ücret ise 10 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Kısaca tecrübelerim...

Ek Olarak: Ben bilgiyi paylaşmayı severim. Sana ufak bir tüyo daha veriyim. Milliyet blog'u kesinlikle kullan. Ancak, mevcut içeriğini özgünleştirerek milliyet blog'a yazı gönder ve gönderdiğin yazının altına, sitendeki yazının linkini kaynak göster. Harika ve ücretsiz bir tanıtım yazısı. Altta verdiğim linki kontrol edebilirsin.

http://blog.milliyet.com.tr/yenilenebilir-enerji-kaynaklari-nelerdir-/Blog/?BlogNo=534962

Ek Olarak: Ama abartma, yoksa faydadan çok zararı olur.

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
Bumerang 100 küsürülük ödemeyi yapılmış gibi göstermesine rağmen bunu hiç ödemedi.. Bumerang üçkağıtçıdır.. birebir yaşamıs biri olarak bunu soyleyebilirm.. Çok para değil ama baktığında güya çok sağlam hürriyetin olayı..

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)

HoRoZz adlı üyeden alıntı

Bumerang 100 küsürülük ödemeyi yapılmış gibi göstermesine rağmen bunu hiç ödemedi.. Bumerang üçkağıtçıdır.. birebir yaşamıs biri olarak bunu soyleyebilirm.. Çok para değil ama baktığında güya çok sağlam hürriyetin olayı..

vaay horozz nerelerdeydin ya. 1 yıldır göremedim seni forumda:)

https://biyokimlik.com

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
:)) iş güç ara ara geliyorum

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net

fariskaya fariskaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 12 / 18
  • Ticaret 5, (%100)

HoRoZz adlı üyeden alıntı

Bu hırsızlığı bu gibi büyük şirketler yapıyorsa yandık.

Ek Olarak:

enerjibes adlı üyeden alıntı

Yazarkafe çok iyi bir platform. Ama kullanmayı bilene. Ben platin üyeyim. İlk başlarda sitedeki içerikleri giriyordum. Hatta girdiğim içeriklerin bir çoğu manşet kısmında bile yayınlanıyordu ama hit gelmiyordu. En fazla 3-5 tane hit geliyordu. Ancak, sonradan anladım ki, yazarkafe kullananların bir çoğu kadın kullanıcı. Mesela sitemin ana konusu hakkında yazı yayınladığımda hit gelmezken, "ekolojik ev tasarımlar" veya "ahşap palet dekorasyonu" gibi konularda hatrı sayılır hit geliyordu. Eğer işlediğiniz konular moda, sağlık, güzellik, yemek v.b... ise hit alırsınız.

Yazarkafe'nin bir güzelliği daha var. Tanıtım yazısı gibi kullanabilirsiniz. Yani yayınlandığında hit beklemiyeceksiniz ve organik aramaya yönelik içeriğinizi hazırlayacaksınız. Örneğin sitenizde A isimli makaleniz var, bu makalenin ilk 400 karakterini (kelime değil, harf sayısı) özgün olarak yazın ve başlık ismini de özgün olarak yazın. Google'da yazarkafe aracılığı ile ciddi hit alabilirsiniz.

Son olarak, yazarkafe bizlere sitemizde yayınlamamız için ücretli içerik gönderiyor. Onlardan da para kazanabilirsiniz. Ben geçenlerde 1 hafta içinde 2 adet teklif aldım. İçerik başına verdikleri ücret ise 10 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Kısaca tecrübelerim...

Ek Olarak: Ben bilgiyi paylaşmayı severim. Sana ufak bir tüyo daha veriyim. Milliyet blog'u kesinlikle kullan. Ancak, mevcut içeriğini özgünleştirerek milliyet blog'a yazı gönder ve gönderdiğin yazının altına, sitendeki yazının linkini kaynak göster. Harika ve ücretsiz bir tanıtım yazısı. Altta verdiğim linki kontrol edebilirsin.

http://blog.milliyet.com.tr/yenilenebilir-enerji-kaynaklari-nelerdir-/Blog/?BlogNo=534962

Ek Olarak: Ama abartma, yoksa faydadan çok zararı olur.

Hocam söylediklerinizi dikkate alacağım çok teşekkür ederim. beni aydınlattınız diyebilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al