Türk Gençliği Ve Yabancı Dizi Tutkusu

20 Mesajlar 4.129 Okunma
smmexpress

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)
Şuana kadar adam akıllı bir Stargate dizisini seyrettim. Stargate Sg1 ve Stargate Atlantis ve şunu diyebilirim ki adamlar yapmış be hacı :) nedeni ise;
İlk başlangıç filmi 1994'teydi sanırım ozamanki içerik ozamanki teknolojiyle o efektler Tük dizilerinin izlenmeme sebebinin başıdır. Ben Tüm diziyi 4 haftalık boş zamanımda bitirdim ve bittiğinde helâl olsun dedim. Çünkü adamlar her bölümde ayrı zevk veriyorlar. Türk dizieri öylemi her bölüm bir öncekinden berbat
cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Rednoize Rednoize Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1105
  • Beğeniler 577 / 331
  • Ticaret 18, (%100)
Birde şu çocuklar duymasın gibi sitkomlardaki hahahah efektini kaldırsınlar abi ya bu kadarmı sahteleştirebilir bi diziyi :)

• Üyelik 07.07.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
Walking dead
big bang teory
nikita
fringe
game of throne
alacatraz
vampir daires
star wars clone wars
borgias
leyla ile mecnun

bunları izleyin pişman olmazsanız

Zagry Zagry Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 11 / 44
  • Ticaret 15, (%100)
Leyla ile Mecnun iyi gibi. Kendine has bi tarzi var dizinin ve gayette amacina ulasiyor. Fakat uzun olmasi tabi ki kötu bisey

wmaraci
wmaraci

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)
yabanci dizilerin bir çoğunda başrol oyuncusuna yakın oyuncular vardır yada baş rol oyuncuları vardır ve bu oyuncular ara sıra ölürler tabi hepsi değil ama sonuçta ölürler örneğin stargate atlantis ilk sezondan son sezona kadar en az 5 karakter baş rol karakterleri ölmüştür

gelelim bizimkilere kurtlar vadisi
adam mafyayı bitirdi ırakta amerikalıları bitirdi israilde adamların ülkesini başına yıktı terörle mücadele edecekti 2 bçlüm çekti yemedi bıraktı şimdide pusuya başladı öldürdüklerinin haddi hesabı yok saymakla bitmez her sezon bir karakterle uğraşıyor ve sonunda öldürüyor yeter artık geber polat demek geliyor insanın icinden

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)
Ya hocam öyle böyle değil deyip yorumumu yazam :D bir ara annemler izlerken bakmak zorunda kaldığım Fox'taki Unutma Beni dizisi ne salakça bir uygulama yapıyor. Dizi Özet verdi. 10dk lik reklam yeni bölüm başladı 2 dk geçmeden 1 dk ara yazdı. ara bitti tekrar 2 dk geçmeden 30 saniye ara dedi. sonra tekrar başladığında dizinin yeni bölümünü baştan başlattı aynı yerleri izletti. Düşünün gerisini artıkın Türk dizilerinin izlenmeme sebebini :(

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)
fatma gülün sucu ne : kendine tecavuz eden yada ettiren birine aşık olmak ne kadar doğru siz bu diziyi seyredenler siz tecavuze uğrasanız aşık olurmuydunuz _?

binbir gece 100000 $ ver her şey olur

yaprak dökümü heycanla izliyordum ne zaman ali rızanın karısını damadı elınden alacak diye

muhtesem yuz yıl padişahım çok yaşa maşallah hiç haremden çıkmamış

digerleri sayıp miğdemi bulandırmak istemiyorum

simdi yabancı dizilerin hiç birisinde bu tip olaylar göremezsiniz belki bazı arkadaslar diyorlardır simdi kültür farkı diye soruyorum ozaman sizlere hangisi bizim kültürümüzde var bunların eyer varsa ben kültürsüz bir adam olmak istiyorum cinsellik kültürse

Kraladam Kraladam Deli Gibi Deliyim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek phpsever
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 15 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Valla yorum yazmayım diyorum :) Sonra beni gıcık birisi sanıyolar :) Arkadaş konuyu açan arkadaş kaç yaşında merak etim :) Akasya durağı cennet mahallesi,kurtlar vadisi ne biliyim hangi dizi kaliteli Allah için :) Kısır döngüye girmiş dizi topluluğu :) Yapsınlar izleyelim. İnsanları aptal yerine koymaktan başka yaptıkları birşey yok :) Mesala muhteşem yüzyıl :) Hangi yabancı dizide padişahın zamparalık yaptığını gördünüz arkedeş :) Adamın yaptığı seferler savaşlar anlatılacğaı yerde gidip nasıl sarayda aşk yapıyor onun fantezisini yapıyorlar :) Ya bu konu uzun konu çok yazmak istemiyorum yinede uzun oldu .) Ana fikir şu , adam gibi dizi yapsınlar ,sağından solundan bilmem ne reklamları çıkan,ana fikri aşk romantik olmayan ,gerçekten ama gerçekten vav dedirten dizi olsun izleyelim.
3525

kişi bu mesajı beğendi.

https://git.io/vyrHQ ~ True Legend

sosyofikir sosyofikir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mimar - Blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 92 / 58
  • Ticaret 8, (%100)

Kraladam adlı üyeden alıntı

Valla yorum yazmayım diyorum :) Sonra beni gıcık birisi sanıyolar :) Arkadaş konuyu açan arkadaş kaç yaşında merak etim :) Akasya durağı cennet mahallesi,kurtlar vadisi ne biliyim hangi dizi kaliteli Allah için :) Kısır döngüye girmiş dizi topluluğu :) Yapsınlar izleyelim. İnsanları aptal yerine koymaktan başka yaptıkları birşey yok :) Mesala muhteşem yüzyıl :) Hangi yabancı dizide padişahın zamparalık yaptığını gördünüz arkedeş :) Adamın yaptığı seferler savaşlar anlatılacğaı yerde gidip nasıl sarayda aşk yapıyor onun fantezisini yapıyorlar :) Ya bu konu uzun konu çok yazmak istemiyorum yinede uzun oldu .) Ana fikir şu , adam gibi dizi yapsınlar ,sağından solundan bilmem ne reklamları çıkan,ana fikri aşk romantik olmayan ,gerçekten ama gerçekten vav dedirten dizi olsun izleyelim.

Aynı konudan bahsettiğimizin farkında mısınız ?

Yorumunuzu okuduktan sonra benımle aynı şeyleri düşündüğünüzü ama bunun yanı sıra düşündüklerinizin farklı olduğunu söylemeniz çok garip geldi. Aynı durumdan bahsederken sanki farklı bir şeyden bahsediyormuş gibi konuşmanız da ayrı bir olay :)

Bu arada İngiltere'de kendi kralları ile ilgili yaptıkları diziler ve filmlerde herşeyi en açık gerçekliği ile ele alıyorlar olay onunla ilgili değil yazımı dikkatli okusaydınız böyle konuşmazdınız bende aynı şekilde dizilerin gelişmesini istediğimi yazmışım :) Bu arada evet daha iyi tarih anlatılabilir zaten ben de dizilerin yanlış oldugundan bahsetmişim

Sosyofikir.Com Kaliteli güncel blog

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Bir kere dizileri deşifre etmiştim. Kore dizileri çok hoşuma gidiyor. Televizyon'da pek izlemem ama TRT 1'deki Sarayın İncisi olarak veriyorlar. Güzeldir, tavsiye ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al