Evet arkadaşlar, merhaba nasılsınız. değerli modaratörüm konu yanlış yerde ise lütfen beni ikaz ediniz.

Arkadaşlar , Eğitim hayatında çok sıkıntılar çekmiş birisi olarak , aynı zamanda eğitilmiş insanın Ülkesi ve yaşadığı toplum için ne kadar önemli olduğunu da bilen birisi olarak hep 1000 Öğrenci okutmayı kendime hedef koydum.

Ancak içerisinde bulunduğumuz şartlar gereği şu an belki 1 Öğrenci bile okutma gücüne sahip değilim.

Ben webmaster değilim, sizin gibi değerli kardeşlerimin de teknik yardımları ile açtığımız bazı sitelerim var.

Yaklaşan 23 Nisan nedeniyle de imzam da bulunan websitem de 1.000.000 Öğrenci Okutma hedefli bir makale paylaşmak istiyorum

.

Emanet Kitapla Üniversite Kazanıp Parası Olmadığı İçin Okuyamayan Kardeşimiz

Bu kampanyam da siz değerli kardeşlerimden;

1. Nasıl çok çok dikkat çekici bir başlık yazabiliriz, etkileyici ve güçlü olsun.

2. Makale de ne gibi metinler olsa daha iyi olur, insanları harekete geçirir.

Bizim para vs ile kesinlikle ilgimiz olmayacak. Sadece Öğrenci okutmaya karar veren İlgili Kişiler, sitemizde kampanyaya kaç öğrenci okutacağı ile ilgili paylaşımda bulunacak,destek miktarını bildirecek.

Katılımcı sitede İsterse Ad - Soyad, Katıldığı İl, Okutacağı Öğrenci Miktarı vb. Bilgileri Paylaşmamızı isteyebilecektir. Tabi bunlar birer düşüncedir.

Burada sizlerden konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi desteklerinizi beklemekteyim. ( Tasarım, resim, metin , görüşler, etkiyi güçlendirebilecek herşey )