wmaraci reklam

1.000.000 Öğrenci Okutma Kampanyası

46 Mesajlar 9.714 Okunma
wmaraci reklam

operator24 operator24 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
Evet arkadaşlar, merhaba nasılsınız. değerli modaratörüm konu yanlış yerde ise lütfen beni ikaz ediniz.

Arkadaşlar , Eğitim hayatında çok sıkıntılar çekmiş birisi olarak , aynı zamanda eğitilmiş insanın Ülkesi ve yaşadığı toplum için ne kadar önemli olduğunu da bilen birisi olarak hep 1000 Öğrenci okutmayı kendime hedef koydum.

Ancak içerisinde bulunduğumuz şartlar gereği şu an belki 1 Öğrenci bile okutma gücüne sahip değilim.

Ben webmaster değilim, sizin gibi değerli kardeşlerimin de teknik yardımları ile açtığımız bazı sitelerim var.

Yaklaşan 23 Nisan nedeniyle de imzam da bulunan websitem de 1.000.000 Öğrenci Okutma hedefli bir makale paylaşmak istiyorum

.

Emanet Kitapla Üniversite Kazanıp Parası Olmadığı İçin Okuyamayan Kardeşimiz

Bu kampanyam da siz değerli kardeşlerimden;

1. Nasıl çok çok dikkat çekici bir başlık yazabiliriz, etkileyici ve güçlü olsun.

2. Makale de ne gibi metinler olsa daha iyi olur, insanları harekete geçirir.

Bizim para vs ile kesinlikle ilgimiz olmayacak. Sadece Öğrenci okutmaya karar veren İlgili Kişiler, sitemizde kampanyaya kaç öğrenci okutacağı ile ilgili paylaşımda bulunacak,destek miktarını bildirecek.

Katılımcı sitede İsterse Ad - Soyad, Katıldığı İl, Okutacağı Öğrenci Miktarı vb. Bilgileri Paylaşmamızı isteyebilecektir. Tabi bunlar birer düşüncedir.

Burada sizlerden konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi desteklerinizi beklemekteyim. ( Tasarım, resim, metin , görüşler, etkiyi güçlendirebilecek herşey )

https://avukatayseguldogan.blogspot.com/
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

kasparow116 kasparow116 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)
Allah yardımcınız olsun ben de pek webmaster sayılmam ama bu kampanyaya kendi imkanlarımla bir miktar maddi destek çıkabilirim. Öğrenci adresi iletişim bilgileri verilmesi yeterlidir. Gidip görüşemesem de -kpss'ye çalışan bir öğretmen olduğum için- eğitimin ne denli önemli olduğunu biliyorum. Bu kızımız gibi annem de maddi imkansızlıklar ve yobaz insanlar sebebiyle okuyamamış. Biz de destek vermek isteriz. Çok varlıklı değiliz ama karınca misali safımızı belli edebiliriz. Lütfen kampanya oluşturulduğunda mail adresimden bilgilendirin. Zira gözden kaçabilir. ingdersanlatimi(at)gmail.com

Ekleme: Sabit bir işe sahip olduğumda düzenli yardım da edebilirim. Umarım başarılı bir çalışma olur.

Öğretmenlikte.

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
kasparow116 sayın hocam çok teşekkür ederim. İnşaallah yazımızı, oluşturup kampanya başlatıldığında bilgilendirileceksiniz.

Şu an kampanyaya " http://www.fullorganikhit.com/ " site ve gorseltrafik proğram sahibi Sayın Muhammed RAVULLU 999.999 KREDİ programa yüklemek kaydı ile destek olmuşlardır.

Sizden ve Muhammed beyden Allah razı olsun...

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Yalnız abi konu başlığı 1 milyon olmuş sen 1 bin demişsin hangisi doğru

http://mertaluc.net
wmaraci

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
Mert kardeşim , 1000 benim hep hedefim de olan dı. Oysa yola 1 milyon hedefi ile çıkıyoruz. Hedefimiz yüksek olsunki, diğer hedefler çok daha rahat aşılabilsin, tabii burada mecazi ifade var, İnşaallah 1 milyonu bulsa ve kim en çok desteği verse, binlerce öğrenciyi okutacağım dese, VALLAHİ DE BİLLAHİDE ömür boyu onun yanında çalışırım..

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)
Dostum, bu duyarlı davranışın için tebrik ederim. Bu kampanyada yer almak istiyorum. Yerel bir gazetenin yazıişleri müdürüyüm. Yazım dilim iyidir. Öncelikle metin hazırlama konusunda ve ardından da elimden gelen bütün birimlerde görev almaya hazırım. Memleketimin düşünen, itiraz eden, hakkını arayan ve bilinçli hareket edecek bireylere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Neden bu güzel kampanyayı harikulade bir çalışmayla ülke çapında ses getirecek düzeye ulaştıramayalım ki? Öncelikli olarak ekibi hazırlamalıyız kanımca. Ardından buna özel bir web sitesi açabiliriz. Domaini ben alırım, içerik ve tanıtım konusunda yardımcı olurum. Duyarlı bir kurumsal firma ile de hosting sponsorluk konusunu konuşabiliriz. Bu platformda herkesin en azından bir sitesi var. Herkes biraz reklam yapsa, gelebileceğimiz noktayı düşünemiyorum bile. Yalnız, ricam: mustafakemalim projesi gibi olmasın sonu. Her türlü destek için özel mesaj yolu ile ulaşabilirsin.
operator24

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

depresionist adlı üyeden alıntı

Dostum, bu duyarlı davranışın için tebrik ederim. Bu kampanyada yer almak istiyorum. Yerel bir gazetenin yazıişleri müdürüyüm. Yazım dilim iyidir. Öncelikle metin hazırlama konusunda ve ardından da elimden gelen bütün birimlerde görev almaya hazırım. Memleketimin düşünen, itiraz eden, hakkını arayan ve bilinçli hareket edecek bireylere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Neden bu güzel kampanyayı harikulade bir çalışmayla ülke çapında ses getirecek düzeye ulaştıramayalım ki? Öncelikli olarak ekibi hazırlamalıyız kanımca. Ardından buna özel bir web sitesi açabiliriz. Domaini ben alırım, içerik ve tanıtım konusunda yardımcı olurum. Duyarlı bir kurumsal firma ile de hosting sponsorluk konusunu konuşabiliriz. Bu platformda herkesin en azından bir sitesi var. Herkes biraz reklam yapsa, gelebileceğimiz noktayı düşünemiyorum bile. Yalnız, ricam: mustafakemalim projesi gibi olmasın sonu. Her türlü destek için özel mesaj yolu ile ulaşabilirsin.

Web site yazılarıda benden olsun yani blog olacaksa bloglamaları haberleri etkinlik yapımları ben yapayım başka elimden ne gelirse yapayım ben okumadım pişman olursun diyenleri dinlemedim en azından hem yardım ederiz hemde bu konuda bizzat ben bilinçlendiririm.

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)

depresionist adlı üyeden alıntı

Çok Çok teşekkür ederim evet daha sistemli hareket edersek, çok faydalı sonuçlar alacağımıza yürekten inanıyorum. Sabah mesaim var sizinle mutlaka irtibatta olacağım.

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
İlk işimiz projeye bi isim bulmak sonra web sitesi açıp orada imza kampanyası yapmak

yaziverelim yaziverelim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Benimde elimden gelen ancak blogumda duyurmak olabilir şimdilik...İnşallah daha büyük desteklerde verebilirim ilerde.Projeye başladığınızda blogumda twitter ve facebook sosyal ağlarındaki sayfalarımda duyurabilirim...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al