Mehmet kardeşim çok teşekkür ederim. İçerisinde İnsan sevgisi olan, Vatan , Millet ve Bayrak sevgisi olan herkesin destek olacağına şüphem kesinlikle yoktur.

Okumak için neleri göze alan , hayatının baharında gençliğini yaşayamayan, gelecek hayali bile kuramayan milyonlarca okuma heveslisi kardeşimize mutlaka detsek olmalıyız diye düşünüyorum.

Bu proje için , herkesin görüş öneri, desteğini bekliyorum. Burası yeri mi, zamanı diyenler varsa, sanmıyorum olduğunu ama bence yeri ;

Neden yeri arkadaşlar bu ateş buradan yakılmaya başlanacak tekrardan, birçok kampanya yapılıyor, bazı eksiklikler yaşanıyor,

Hedef kitleye tam duyurulamıyor,

İnsanımıza ne yapması gerektiği tam anlatılamıyor,

Kampanyanın amacı anlatılamıyor,

İnsanımızı harekete geçirecek, argumanlar çok iyi kullanılamıyor,

Burada bütün bunları elbirliği ile yapabiliriz, AT kendi gücünü bilse GEM vurdurmaz arkadaşlar, Ne Olur, Gücünüzü Hafifie Almayın, Benden Ne Olur Demeyin,

"Herşey Bir Fikirle Başlar."

Bir Fikirdi Başladı, Bunu Durdurmayalım, Bir çok şeye yorum yazan kardeşlerimiz, lütfen yorumlarınız bile bu kampanyanın nerelere ulaşmasına vesile olacaktır.

Şimdi evvela, Kampanyamızın ismi ne olmalı?

Kampanyanın başarıya ulaşması için neler yapılmalı ? Bunlar üzerine çalışalım olur mu?