sosyofikir adlı üyeden alıntı

Okumak ne değerli bir olgudur değil mi ? İnsan okuyarak öğrenir yaşamı, okuyarak anlar çevresini, yaşadığı bu mavi dünyayı. Bu projeye destek olmak ne kadar önemlidir aslında. Düşünsenize bir grup olarak bir iyilik içerisinde bulunabilmek, bireylere yardım edebilmek, Türkiye Cumhuriyeti toplumuna katkıda bulunabilmek.. Herkes internette boş vakit geçiriyor. İnternette geziyoruz, bazen bomboş yazılar yazıyoruz. Yazmıyorum deme sende yazıyorsun. Peki ne zaman bir destek projesi olsa okumakla yetiniyoruz. Okumak sadece göz ucu ile okumak veya satırlar arasında dolaşmak değildir. Bir proje katkılar ile iyi bir güce ulaşır. Bu kadar ses getirebilecek webmaster'ların bulunduğu bu kaliteli platform'da yine bu kadar kaliteli webmaster'ların böylesine kaliteli bir platform konusunda bir çok webmaster'ın bir arada bulunacağı bir platformda bulunmak ne kadar da değerli değil mi ?

Channing'inde dediği gibi ;
Okumasını bilirsen, her insanın bir kitap olduğunu görürsün.

Ek Olarak:

Çok doğru söylemişsiniz hocam.

sosyofikir kardeşim sizi yürekten kutluyorum, sizin gibi WMARACİ ve daha başka yerlerde çok daha fazla duyarlı arkadaşlar olduğuna inanıyorum. Arkadaşlar muhtemelen projeden haberleri yok , yoksa kesinlikle destek olurlar diye düşünüyorum