wmaraci reklam
lidertakipci

Makale yazarları tehlikede!

20 Mesajlar 2.350 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

4u24 4u24 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 610
  • Beğeniler 376 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
Ya ayriyetten bence karakter ticaret puani ile olcülmez..yani bi bayan internet uzerinden calisiyorsa her turlü pisligi yapar mantıgı var.yani kadinların calismasi suc olmus durumda

wmaraci
reklam

DORTBES DORTBES Social Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 84 / 83
  • Ticaret 44, (%100)
Amaçları ne? Nasıl bir zihniyet? Burası arkadaş chat sitesi değil yanlış gelmişler.
JumperTech

kişi bu mesajı beğendi.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
Benim b işi arkadaşım var. 34yaşında evli eşine destek çıkmak için ürün satıyor. Bunun yerine oturduğu yerden bi gelir elde etmesi için anlattım ama sorun iş ile özel hayatı karıştıran zihniyetler o yüzden foruma davet etmedim bunlardan sonra da etmemde. Sorunlu ve sapık insanların içine meslektaşımı bırakmam

EceTamara EceTamara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / K
  • Meslek hukuk öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
tehlikede biraz fazla olmuş ama bu sorun sadece wmaraci'nda degil bütün internette var.

burada gayet profesyonelce iş yaptığım kişiler de var yani herkes ava çıkmış değil millet işiyle gücüyle uğraşıyor.

ve evet 3 makale yazdırmak için watsapp istemeyin lütfen bu konuya değinildiği iyi olmuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wmaraci
wmaraci

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 170, (%100)
Bugüne kadar ben hiç numara istemedim onlar kendileri veriyorlar :D tabi benim işim olmaz telefonla canım Skype yetiyor iş almak ve iş vermek için. Bayanlar işlerini sadece Skype ile devam ettirebilirler.

Bu arada bayanlar tiksindi kaçtı diyorsunuz ama emin olun şu an bayan makale yazarı erkek makale yazarını geçmiş durumda. Şu an 5 kişiye makale yazdırıyorsam 4 u kız biri erkek :D

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Yazdıkların doğrultusunda bayan arkadaşa hayatında başarılar dilerim. Burada çol çocuk çok. Referans ve kimlik nolu bir üyelik gerekiyor. Çoğu kişi edep görünümlü abaza. Tel no vermemek daha doğru. Geçmiş olsun. Bence kişilerin isimlerini ver ki, kimin ne olduklarını bilelim. Sonra yarın bir başkasına aynı durum olmasın.

EceTamara EceTamara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / K
  • Meslek hukuk öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
tel vermemek sadece rahatsız etme, sarkıntılık etme gibi durumlar için de değil bence.

yani sadece bayan yazarlardan değil erkek yazarlardan da telefon istenmemeli.

sonuçta bu freelance bir iştir mail ya da açıksa skype yeterli iletişim için. konuyu alırsın teslim tarihi verirsin ve teslim edersin. her an telefonla ulaşacağınız biri için tam zamanlı metin yazarı çalıştırmanız gerekir bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
Dünyaya kuş bakışı bakıldığı zaman her taraf sorunlarla dolu ama bu sorunları çözmeye çalışanda çözüm önerisi üreten de neredeyse hiç yok , sorunları söylemektense çözmeye çalışmalıyız.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Bazı günlerde yaptığım işten gerçekten nefret ediyorum. 50 kuruş, 75 kuruşa yazı yazdırmak isteyen ve bunu direten kişiler, emeklerimizi hiç etmek istemeleri beni gerçekten üzüyor. Numara konusuna bir önlem alarak bir iş hattı çıkardım ve artık iş hattım üzerinden işlem yapacağım.
Birde bunu söylemeden edemeyeceğim. Lütfen bilginiz veya yazma konusunda yeteneğiniz yoksa lütfen para var diyerek bu sektörü kirletmeyin! Yaptığınız saçma sapan davranışların sonuçlarını bizler çekiyor, arkalarınızı biz topluyoruz
Economist

kişi bu mesajı beğendi.

derya derya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Makale yazarı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 162 / 66
  • Ticaret 48, (%100)
Telefon numarası verme olayını bende saçma bulanlardanım. Çok nadirdir telefon numarası verdiklerim. Onlarda zaten daimi müşterilerim. Bir makale yazarı olarak yaptığım işle anılmak benim için daha gurur vericidir. İster telefon ister skype ne olursa olsun önemli olan aradaki ince çizgi. Müşterilerimiz kendilerini bilip o çizgiyi aşmadıkları taktirde devamlı olarak müşterimiz olarak kalırlar. Ancak o çizginin geçildiğini hissettiğimiz an müşterimizle yollarımızı ayırırız.
Economist güzel konu, kendi adıma teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al