lostyazilim

makale yazdırmadan önce dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

17 Mesajlar 2.019 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Gokhan0719 Gokhan0719 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sıvacı ustası
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 29 / 81
  • Ticaret 11, (%100)
Herkese selamlar arkadaşlar eminim bir çok site sahibi sitesi için makale yazdırıyordur. Makale yazdırmadan önce sizlere dikkat etmeniz gereken hususlar hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum bu sayede sitenize yazdırmış olduğunuz makaleleri daha kaliteli kişilere yazdırmış olacaksınız...

Makale yazdırmadan önce çalışacağınız kişinin özelliklerini sorun. Örnek vermek gerekirse Yaşı, mesleği, hangi bilgilere sahip olduğunu mutlaka öğrenin..

Sitede bakıyorum eleman 18, 20 yaşları arasında öğrenci, Konu başlığı açıyor. (Her sektöre öğrenciden tanıtım yazısı) kesinlikle yanaşmayın neden derseniz sen ne zaman doğdun ne zaman büyüdün ne öğrendin ? senin adın üstünde öğrencisin daha öğreniyorsun hele bir büyü mesleğini eline al ne öğreniyorsan onunla ilgili bilgileri bir edin öyle konu aç..

Makale yazan prof. kişilerin yaş ortalamaları yaptığı iş, sektör, eğitim durumu ws.leride ele alırsak 30 ile 50 yaşları arasında olan kişilerdir. daha deneyimli daha tecrübeli ve bilgi sahibi sahibi kişiler olmuş olurlar. Ayrıca 1 dal üzerine makale yazan kişi daha iyi yazılar bilgiler ortaya çıkarabilir. Konuyla ilgili gerçek bilgiye sahip olduğu için araştırma yapma gereği bile duymazlar beyinden yazı akar, akarr akarr... işte google bu tip makaleleri sever..

Elemanlar belirtiyor soruyorsun diyor ki ; her sektörden yazarım diyor. Okey diyorsun veriyorsun modayla ilgili bir makale hemen eleman googlede vermiş olduğun başlığı nette aratıyor en üstte kim çıkmış giriyor hasan amcanın sitesine 100 150 kelimesini okuyor. Hasan amcanın makalesinin çakmasını yapıyor veriyor sana dikkat edin bunlara iyi çalışmalar.

wmaraci
reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
Tamam teşekkürler
Marjinalbeyin

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Öğrenci konusuna katılmıyorum. Öğrenci olduğum için değil ama. 20 yaşındaki biri bilgi sahibi biri olamaz mı? Ben bu yaşıma kadar onlarca kitap okudum, sürekli araştırdım öğrenmeye çalıştım. Tamam benden kat ve kat daha iyi abilerim var ama ben de varım hocam. Beni yanlış anlamayın lütfen küçük bi tepki sadece bu
Marjinalbeyin BatuhanE webcoderist

kişi bu mesajı beğendi.

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1905
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Günümüzde internet teknolojisi gelişmiş durumda. Yaş konusuna gerek kalmadan araştırma ruhuna sahip herkes kolaylıkla istenilen konuda bilgi sahibi olabiliyor. Önemli olan okuduğunu düzenli bir şekilde kağıda, belgeye aktarabilmek.
Marjinalbeyin BatuhanE

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sıvacı ustası
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 29 / 81
  • Ticaret 11, (%100)
JonnedRyan 20 yaşındaki bir kişi bilgisiz değildir tabiki ancak, bir yere kadar hizmet verebilir. mesela araba ile ilgili 20 yaşındaki bir kişiye makale versek üreteceği şeyler sınırlıdır 2 makale yazdığı zaman pert olur gerisi gelmez ancak yaşı ilerlemiş konusunda uzman birisi yazar yazarrr hatta daha istiyormusun diye sorar ciğerini söker.

• Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

Gokhan0719 adlı üyeden alıntı

JonnedRyan 20 yaşındaki bir kişi bilgisiz değildir tabiki ancak, bir yere kadar hizmet verebilir. mesela araba ile ilgili 20 yaşındaki bir kişiye makale versek üreteceği şeyler sınırlıdır 2 makale yazdığı zaman pert olur gerisi gelmez ancak yaşı ilerlemiş konusunda uzman birisi yazar yazarrr hatta daha istiyormusun diye sorar ciğerini söker.

40 yaşında hayatı boyunca web işleriyle uğraşmış biri araba hakkıdna yazamaz ama 20 yaşında çocukluğu arabayla geçmiş sanayide çalışmış araştırmış biri yazar.
Hocam her konu herkese göre değişkenlik gösterir. Her şeyi herkes bilecek diye bi durum söz konusu değil yaş değil o işle ilgili tecrübe önemli diye üdşünüyorum
Marjinalbeyin BatuhanE

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sıvacı ustası
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 29 / 81
  • Ticaret 11, (%100)
JonnedRyan 20 li yaşlarda olduğunu hemen belli ediyorsun. web işiyle uğraşmamış 40 yaşında olan birisi zaten gelip webmaster forumuna gelip konu açmaz.

2. bir olay akıl yaşta değildir baştadır bu söz kesinlikle doğru. peki tecrübe nerededir sana bu soruyu soruyorum ?

• Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

JonnedRyan 20 li yaşlarda olduğunu hemen belli ediyorsun. web işiyle uğraşmamış 40 yaşında olan birisi zaten gelip webmaster forumuna gelip konu açmaz.

2. bir olay akıl yaşta değildir baştadır bu söz kesinlikle doğru. peki tecrübe nerededir sana bu soruyu soruyorum ?

20 yaşındayım evet ama sizin gibi karşı tarafa inandığım dogmatik fikirleri empoze etmeye çalışmıyorum. 35-40 yaşların bir sürü insan var forumda veya ***'da konu açıp iş yapan. Her 40 yaşındaki insan arabadan anlayacak gibi bi durum yok diye düşünüyorum.
Tecrübe yaptığımız yanlışlar, doğrular, işler ve bilgiler bütünüdür diye düşünüyorum.
Marjinalbeyin BatuhanE

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sıvacı ustası
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 29 / 81
  • Ticaret 11, (%100)
JonnedRyan araba makalesi konusu örnek verdiğim bir başlıktı. yine belli ettin 20 li yaşlarda olduğunu :)

• Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

JonnedRyan araba makalesi konusu örnek verdiğim bir başlıktı. yine belli ettin 20 li yaşlarda olduğunu :)

Yine amaçsız bi ego üstüne gittiniz abi :)
Araba, yemek, film, kitap, dekorasyon vb. bir sürü konu kişiden kişiye değişir. 20 yaşında iç mimarlık okuyan biri ile 40 yaşında tarım işinde uzman biri karşılaştırılamaz. Bu yüzden yaş ile değil bilgiyle ilgilidir diyerek bitirmek istiyorum bu gereksiz tartışmayı. Umarım 40 yaşlarında araba konusunda uzman ve öğrenci olmayan makale yazarı bulursunuz bundan sonra :)

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al