etedavi adlı üyeden alıntı

Arkadaşların yorumlarına katılmakla birlikte birkaç durum eklemek istiyorum. Geçişten sonra belirli bir dönem dalgalanma olabilir. Ama zamanla oturacaktır.

Bence uzun vadeli bir proje düşünmüyorsan blogspot olarak devam et. Bence google blogspot.com lara bir tık daha toleranslı davranıyor.

Aslında siteyi belli bir eğitim amacım dolayısıyla 1 yıl içerisinde aylık 50-100 tl kazandıracak bir hale getirsem bile yeter diye düşünüyorum.Dolayısıyla şimdi baştan wordpress hostinge para vermek istemiyorum.Hazır da 4 yıl altyapılı bir blogger sitem var(bugüne kadar 87.000kez ziyaret edilmiş) , bir domain alıp onu kullanayım,geliştireyim istiyorum. .blogspot.com 'da çok profesyonel durmadığı için böyle düşündüm açıkçası.Umarım doğru kararı verebilirim.

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Winter kesinlikle. Bir süre sonra yeni domaininize oturacaktır tüm sayfalar.

Sorun kalmayacaktır. Ayrıca; yeni domain size yeni avantajlar da; kazandıracaktır.

Siteye direkt girişleriniz artış gösterecektir. Çünkü kullanıcının aklında kalacaktır site adı.

Bu ve benzeri birçok avantaja sahip olursunuz.

İyi çalışmalar.

Teşekkür ederim.Bu mesajda sizden bir önceki arkadaşa yaptığım alıntıda bahsettiğim gibi siteyi geliştirme amacım.Faydalı olacaksa kullanmak isterim tabi ki :)