wmaraci reklam
lidertakipci

Boş Siteler Açıp, Boş Yatırım Yapmayın!

37 Mesajlar 5.229 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

Zargana adlı üyeden alıntı

Yalnız sağlık ve kadın siteleri kısmına katılmıyorum. Bu tür sitelerde reklamlara tıklanma oranları diğer sitelere göre çok yüksek

Bizim de bilinçli tüketici sitemiz var, 5k hitle 2 kişiyi idame ettiriyor.

wmaraci
reklam

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)
Güzel bir konu dostum. Teşekkürler :)

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

bekirbulut adlı üyeden alıntı

Bence kadın siteleri, günümüzün para basma makineleridir...

Ev hanımlarına hitap ediyorsa yaşadın. Komşuyu gördüm suratına patates dilimleyip yapıştırmış. Kırışıklığı önlüyormuş. İnternette görmüş yazıyı. Gülesim geldi.

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Bahadir32

Arkadaşlar konuyu nasıl okuyorsunuz inanın bilmiyorum.

Ben teknoloji ve söylediğim diğer sitelerin rekabeti çok olduğu için hitlerin bölündüğünü, ve TBM oranlarının düştüğünü ve rekabet arttıkça dahada düşeceğini söyledim. Ben kazandırmıyor demedim. Bakın paragrafımın ilk başı;

Teknoloji siteleri örnek veriyorum 40'lı yaşlarında bir abimizin bir sitesi mevcut Teknoloji, 1K hitim var diyor ama günlük kazanç 1 TL? Şaka gibi ya, evet ama günlük kazancı sitenin 1 TL en fazla 2 TL'leri görüyor.

Kazanırsınız, fakat sizin isteklerinizi doyuracak kadar o kadar emek verip, emeklerinizi karşılayacak kadar yüksek miktarlar kazanamazsınız.

Konumda daha kazançlı, aranma hacmi yüksek ama rekabeti düşük TMB oranı yüksek kategorileri araştırarak bu sektörlere yatırım yapmaları gerektiğini söylüyorum.

Zira konuda uzadı da uzadı. :) Bunlar benim fikrimdir, her arkadaşımın fikrine Bahadır olmak üzere hepsine saygı duyarım. Fakat burada işleri sırf bozulacak diye konuda benimle tartışmaya çalışan bu sektörde 5 kuruş bilgi sahibi olmayan insanlara saygı asla duymam.

Tüm eleştirisel veya bana hak veren arkadaşlarıma teşekkür ederim. Her insanın bir fikri vardır, ben beni eleştiriyorsunuz diye asla kızmam, veya sinirlenmem eleştiri yapılırsa herkes fikrini iletirse konu daha da keyifli olur. :)

İyi forumlar dilerim.

wmaraci
wmaraci

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Ev hanımlarına hitap ediyorsa yaşadın. Komşuyu gördüm suratına patates dilimleyip yapıştırmış. Kırışıklığı önlüyormuş. İnternette görmüş yazıyı. Gülesim geldi.

Aynen hocam ama gerçekten tanıdığım çok kişi var para basıyor adamlar.

52282 52282 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 26.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 169 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Adsense hiç kazandırmıyor. Kazandıran kategoriler hacklinkten geçilmiyor. Asıl İngilizce açıp hintli arkadaşlarla kapışmak lazım

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
mükemmel bir makale olmuş, kendince birşeyleri anlatmaya çalışmış belkide bazılarımızın diyemediklerini demeye çalışmış. birebir katılıyorum, cünkü öyle adamlar varki, saçma sapan yerlere saçma sapan scriptler kuranlarmı dersin, adam mybb forum kurmuş /backlink açmış toplist sitesi kurmuş sırf, 2,3 kişi daha fazla girsin diye işin ..konu çıkartanlar çok. Bu nedenle güzel bir makale olmuş okuyan olursa anlayacaktır. Arkadaşı

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam şimdi bizde tek gelir kaynağı Adsense gibi görünüyor. Diğer reklamveren şirketlere baksan reklamları çok rahatsız edici, kazandırıyor dedikleri ise pop-up reklamlar, onlar da ziyaretçi için güzel değil. Ama yabancılar ortaklık programlarıyla, affiliate linklerle, Adsense ile vs vs kazançlarını daha da arttırıyorlar. Bizde bu çeşit kaynaklar fazla yok. Bir de eskiden ağzımız yandığından heralde linklere aşırı dikkat ederek tıklıyoruz.
Nedir bu sizin bahsettiğiniz alternatif sektörler ? Sadece içerik yayınlayarak oluşturacağımız bir site için benim aklıma çok farklı kategoriler gelmiyor. Seyahat, internet, teknoloji, gıda, sağlık, spor, genel haber, siyaset... Bunların alt kategorilerinde kaçırdığımız ne olabilir ki ? Bakıyorum her alanda yüzlerce site dolu zaten. Varsa alternatif, hiç el atılmamış alanlar millet birleşsin birşeyler yapsın. Ama bana göre pek öyle alan kalmadı. Yada hayal gücüm zayıf :)
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

dangerboy34 dangerboy34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
yazarlar.kim diye bir domain aldım.Biyografi sitesi yapmayı düşünüyorum ?

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Economist kardeş güzel konu gercekten anlayan anladı zaten. Son anda yolumu değişturdum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al