wmaraci reklam
lidertakipci

Uzaylıların mesajı !!!

88 Mesajlar 14.971 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)

Everen adlı üyeden alıntı

Bence de uzaylılar var.. Düşünürsek milyonlarca gezegen var ve bu milyonlarca gezegenden sadece dünyada yaşam olması biraz tuhaf geliyor bu yüzden uzaylıların olduğuna inanıyorum ve sitemde bununla ilgili zaten :)

hocam siten çok güzel o temanın adı ne benim de indirme şansım var mı yada daha dogrusu ücretsiz mi acaba çok hoşuma gitti de :)

www.mujdatsayar.com
wmaraci
reklam

Raphael Raphael Wordpress & Seo Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek wmaster
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 55 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

mertaluc adlı üyeden alıntı

İşte dediğini anlamadım :))

Şu videoyu izle : http://www.youtube.com/watch?v=Ql1PPkZiHl8

Bunun gibi daha yüzlerce işaret var ekin tarlalarında, bu işaretleri araştır sonra bir düşün.Bu tür şeyler özel teknoloji ile yapılıyor ve bu günümüzde mevcut.

Müjdat Sayar arkadaşın 2.sayfada yazdığı yoruma katılıyorum, bu tür şeyleri bilinç altına kazıyıp insanları ufolara inandırıyorlar.Eskiden lazer teknolojisi filmlerde kullanılırdı şimdi gerçek oldu, cep telefonu filmlerde kullanılırdı (1915-1920) şimdi gerçek oldu, bilgisayarlar, uçuk kaçık teknolojiler hep filmlerden sonra gerçekleşti.

Son 15-20 yıldır herkes 21 Aralık 2012'ye odaklandı o tarihte herkes birşey bekliyor, bunun için filmler çekildi, kitaplar yazıldı vs. vs.

Yani dünya üzerinde olan herşey (dinler dahil) insanlar tarafından yapılmaktadır.

Ufolar (uzaylıları kastedmiyorum) olsaydı emin olun şimdiye kadar tarlaya, bahçeye, böceğe işaret bırakmak yerine bir şekilde iletişime geçerlerdi.Yabancı astrologlar ile iletişime geçen uzaylılar var kitaplarını okuyunca hayretler içerisinde kalıyordum ama gerçekliği tartışılır tabi.

Özet : Uzaylılar var ufolar yalan.
Alphabet cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

Hacca giden ateist...

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

Kanıtlayamadı derken hocam her şey apaçık ortada daha neyin kanıtı lazım hatta Türk Hava Kuvvetleri bile görüyor raporları bile var anlattılar

bunu kaç kişi biliyor her gün binlerce ihbar geliyordur bu tip kabul ediyorum bazen öyle kanıtlar varki insanı hayrete düşürüyor ama hiç birisi tam anlamıyla açıkca işte budur dediğimiz bir vaka yada olay veya kanıt değil ona bakacak olursanız 1947'de Roswell olayı var o bile doğrumu yanlışmı aldatmacamı diye düşündürüyorsa sizin gördüğünüz youtube videolari hikaye gibi geliyor insana okadar çok olay oluyorki insanlar gördüklerini anlatsada belgelesede hep kuşku ile bakılıyor olaya bakın en güzel örnek rizede görünen idi kimse ne oldugunu anlamadı anlatamadı ve kimse üstündede durmadı güpe gündüz besbelli olan bir görüntüdense insanlar gece karanlığında zumlanmış kamera kadrajı ile titrek elle çekilmiş videolara rağbet ettiler onları daha ilginç buldular halbuki hem rize hemde ruswell benim için tam olmasada bir kanıt niteliğindedir ama yinede doğrulukarı kanıtlanmamıstır

şimdi bunların bile doğrulukları kanıtlanmamı. veya doğrulanmamış iken nasıl kanıtlandı diye biliyorsunuz bunu anlayamadım yada siz düz mantık ile yok olmayan var olamaz var olmayan yok olamaz diyip geçiyormusunuz:rolleyes:

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

Raphael adlı üyeden alıntı

Şu videoyu izle : http://www.youtube.com/watch?v=Ql1PPkZiHl8

Bunun gibi daha yüzlerce işaret var ekin tarlalarında, bu işaretleri araştır sonra bir düşün.Bu tür şeyler özel teknoloji ile yapılıyor ve bu günümüzde mevcut.

Müjdat Sayar arkadaşın 2.sayfada yazdığı yoruma katılıyorum, bu tür şeyleri bilinç altına kazıyıp insanları ufolara inandırıyorlar.Eskiden lazer teknolojisi filmlerde kullanılırdı şimdi gerçek oldu, cep telefonu filmlerde kullanılırdı (1915-1920) şimdi gerçek oldu, bilgisayarlar, uçuk kaçık teknolojiler hep filmlerden sonra gerçekleşti.

Son 15-20 yıldır herkes 21 Aralık 2012'ye odaklandı o tarihte herkes birşey bekliyor, bunun için filmler çekildi, kitaplar yazıldı vs. vs.

Yani dünya üzerinde olan herşey (dinler dahil) insanlar tarafından yapılmaktadır.

Ufolar (uzaylıları kastedmiyorum) olsaydı emin olun şimdiye kadar tarlaya, bahçeye, böceğe işaret bırakmak yerine bir şekilde iletişime geçerlerdi.Yabancı astrologlar ile iletişime geçen uzaylılar var kitaplarını okuyunca hayretler içerisinde kalıyordum ama gerçekliği tartışılır tabi.

Özet : Uzaylılar var ufolar yalan.

o zaman uçan yabancı cisimlere ne diyeceğiz kuş deyip geçecekmiyiz ya biraz mantıklı olunması lazım ya sadece dünya yok evren var evren milyarlarca hatta trilyonlarca gezegen olabilir bunların arasında sadece dünyanın hayat dolu olması saçma değil mi saçmalıktan geçtim Allah'ın güçlerini sınırlamak kısıtlamak değil mi

http://mertaluc.net
wmaraci
wmaraci

Everen Everen Ot-Mail.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 46 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

mujdatsayar adlı üyeden alıntı

hocam siten çok güzel o temanın adı ne benim de indirme şansım var mı yada daha dogrusu ücretsiz mi acaba çok hoşuma gitti de :)

Yorumun için teşekkür ederim hocam , öm attım :)

Raphael Raphael Wordpress & Seo Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek wmaster
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 55 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

o zaman uçan yabancı cisimlere ne diyeceğiz kuş deyip geçecekmiyiz ya biraz mantıklı olunması lazım ya sadece dünya yok evren var evren milyarlarca hatta trilyonlarca gezegen olabilir bunların arasında sadece dünyanın hayat dolu olması saçma değil mi saçmalıktan geçtim Allah'ın güçlerini sınırlamak kısıtlamak değil mi

UFO (Tanımlanamayan Gök Cismi) uzaylı değildir demeye çalışıyorum.

Hacca giden ateist...

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

Raphael adlı üyeden alıntı

UFO (Tanımlanamayan Gök Cismi) uzaylı değildir demeye çalışıyorum.

e tamam da içinde kim var o zaman bir devlete bağlı olsaydı zaten mutlaka çıkardı kokusu insansız hava aracı desek insansız olsa neden her yerde görüntülenebilsin orası var yani insansız hava aracı genelde radara bile yakalanamıyor ama bunlar yakalanıyor

• Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

e tamam da içinde kim var o zaman bir devlete bağlı olsaydı zaten mutlaka çıkardı kokusu insansız hava aracı desek insansız olsa neden her yerde görüntülenebilsin orası var yani insansız hava aracı genelde radara bile yakalanamıyor ama bunlar yakalanıyor

sen sadece duyduklarınla konuşuyorsun arkadasım devlete ait evet uzaydan geldiğinden çok devlete ait oldugunu daha cok benimsiyorum al sana kanıtlar bu konu ile ilgili daha onceki yorumlarımı okuya bilirsin
bunun uçanıda vardı bulursam eklerim

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

cybersoldier adlı üyeden alıntı

sen sadece duyduklarınla konuşuyorsun arkadasım devlete ait evet uzaydan geldiğinden çok devlete ait oldugunu daha cok benimsiyorum al sana kanıtlar bu konu ile ilgili daha onceki yorumlarımı okuya bilirsin
bunun uçanıda vardı bulursam eklerim

Ben devlete ait demiyorum ben devlete ait bilgiler kayıta geçilmiş bilgiler var diyorum

• Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

Ben devlete ait demiyorum ben devlete ait bilgiler kayıta geçilmiş bilgiler var diyorum

bende devlete ait diyorum gözümle göremediğim bir şeyin titreyen bir kamera kadrajının çektiği görüntünün aksine varlar ama bunları uçuran devletler var diyorum uzaylılar demiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al