wmaraci reklam
lidertakipci

Xenforo Türkiye Destek sitesi gerçekten var mı

37 Mesajlar 7.551 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TilkiBey TilkiBey MD; XenForo Coder Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MD
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

ismail03 adlı üyeden alıntı

Lafım size değildi destek veren tek site belkide xen-tr diğer Xenforo destek siteleri. Bi mod mybb den xf e geçişte fiyat istedim ben 1000tl diyeyim sen çok fazla de düşe düşe anlaşalım 250de dediğini bile hatırlıyorum bu kişinin xf bilgisi yeterli düzeyde bile olmadığını sonradan öğrendim olay Xenforo-turkiye de geçti. Xf de hala adam akıllı destek veren yok bu sözümün arkasındayım

Kusura bakmayin o zaman ben yanlis anlamisim.

Sitemizde soz konusu kisinin yonetici oldugunu sanmiyorum acikcasi. Bir ara moderater yetkileri vermistik ancak hata oldugunu farkedip bu yetkilerin tamamini kaldirdik. Yonetimsel olarak ise ben zaten is almiyorum, diger 4 kisiden 3 u de benzer sekillerde. Sadece stronk is alimi yapar musait oldugunda ve onda da boyle nahos durumlar yasanmaz.

2007 2008 leri falan dusundugumde o zamanlar da vBulletin konusunda benzer durumlar görülüyordu. Isten anlamayan kisiler gereksiz fiyatlar biciyordu. Hatta sonrasinda aldigi ici yapamayip ucretsiz olarak bizlere yaptiran kisiler biliyorum. Cok aci bir sekilde bu nerdeyse tum platformlarda yasaniyor.

XenForo destegi konusunda, genel olarak destek veren kisilere bakarsaniz cok buyuk bir kismi baska platformlardan transfer kisiler. Yani ilk heyecaniyla baslayan kisiler degil buyuk bir kismi. Bu da cabuk sıkılma veya sonrasinda yasanilabilecekler ongorup ona gore kendini frenlemeye sebep oluyor. Sahsen ben ve yakin cevremdeki bir cok kisi bu sebeplerle destek islerinden geri cekilmeye basladi. Anca taze kanlar daha aktif bir sekilde devam ediyor.

Ps: aktif bir xenforo siteniz var mi? Varsa cozumleyemediginiz bir probleminiz var mi?

[tLk] Tilkißey ~ Mahmut Sami Yontem
vurucu01

kişi bu mesajı beğendi.

XenForo-Turkiye.com
wmaraci
reklam

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

Tilkißey adlı üyeden alıntı

Kusura bakmayin o zaman ben yanlis anlamisim.

Sitemizde soz konusu kisinin yonetici oldugunu sanmiyorum acikcasi. Bir ara moderater yetkileri vermistik ancak hata oldugunu farkedip bu yetkilerin tamamini kaldirdik. Yonetimsel olarak ise ben zaten is almiyorum, diger 4 kisiden 3 u de benzer sekillerde. Sadece stronk is alimi yapar musait oldugunda ve onda da boyle nahos durumlar yasanmaz.

2007 2008 leri falan dusundugumde o zamanlar da vBulletin konusunda benzer durumlar görülüyordu. Isten anlamayan kisiler gereksiz fiyatlar biciyordu. Hatta sonrasinda aldigi ici yapamayip ucretsiz olarak bizlere yaptiran kisiler biliyorum. Cok aci bir sekilde bu nerdeyse tum platformlarda yasaniyor.

XenForo destegi konusunda, genel olarak destek veren kisilere bakarsaniz cok buyuk bir kismi baska platformlardan transfer kisiler. Yani ilk heyecaniyla baslayan kisiler degil buyuk bir kismi. Bu da cabuk sıkılma veya sonrasinda yasanilabilecekler ongorup ona gore kendini frenlemeye sebep oluyor. Sahsen ben ve yakin cevremdeki bir cok kisi bu sebeplerle destek islerinden geri cekilmeye basladi. Anca taze kanlar daha aktif bir sekilde devam ediyor.

Ps: aktif bir xenforo siteniz var mi? Varsa cozumleyemediginiz bir probleminiz var mi?

Xenforo-türkiye moddu arkadaş :D durum ercüment değildi adını hatırlayamadım ama forumda mesajları silmediysem özelden atarım :)
Sunucu (digital.com.tr) attığı kazıktan sonra sitemi kapatmak zorunda kaldım. Elimde 20eklenti 1tema bide xf lisansı kaldı :)

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
xenforo ve vbulletin arasında cok fark var ama ikisi de geliştirilmek üzere iyi... Tilkibey bazen içinden gelmeden yapmak istememesini anlıyorum, ben çoğu temalarım onun kodlarınıda kullanıyordum, kendim eklemeler yapiyordum, şuan yapmıyorum insanlar okadar saygısız ki 30 liraya tema yapan, 180 liraya hazır temayı kitliyen, aska soze ne gerek varkı. Herkesin profesyonelliği kendine göre iyidir. Ama Xenforo üzerinde Etiket, abi üzerine pek tanımam. Benim bildiğim odur. Herhangi bir problemde yazmanız takdirinde ücretli teknik destek alabilirsiniz ve sorununuzu çözüme ulaştırır

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 06.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MD
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
nokta
Serhat (etiket) abi iyidir. vBulletin de temalarını takip ederdim, genel olarak belirli bir tarzda ilerleyen ve göze hoş gelen temalar ortaya çıkarırdı. Hatta bir dönem vBulletin-Turko ekibine girmişti.

Şu anda hangi sitede bulunduğunu da çok iyi bilmiyorum açıkcası o yüzden ücretli-ücretsiz destek konusunda yorum yapmam hoş olmaz. Bu aralar yeni bir tema paylaştığını görmüştüm bildirimlerde, sadece o kadarını biliyorum aktif olarak. Çünkü cidden resmi sitedeki bazı kişi ve kategorileri takip etmek haricinde piyasa takibini baya baya bıraktım =)

XenForo-Turkiye.com
wmaraci
wmaraci

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
xenforo ya geçtiler :) kısa bir süre sonunda duyulur adları :) zaten vbulletindeki başarılarını az ço duymuşsundur :)

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 06.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MD
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Serhat abiyi zaten biliyorum, dedigim gibi bir donem bizim ekibimize de gelmisti. Vakti zamaninda vBulletin-Turko varken.. Hayirlisi bakalim, goruruz insallah :)

XenForo-Turkiye.com

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)

TilkiBey adlı üyeden alıntı

Serhat abiyi zaten biliyorum, dedigim gibi bir donem bizim ekibimize de gelmisti. Vakti zamaninda vBulletin-Turko varken.. Hayirlisi bakalim, goruruz insallah :)

serhat abi xenforo. gen. tr burada :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al