wmaraci reklam
lidertakipci

Ttnet lanet bir firma

34 Mesajlar 3.185 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
BatuhanYıldız ahh canına yandığım uydunet keşke olsa buralarda medeniyetin beşiği istanbulda sene 2017'de 1 mbit internet kullanıyorum ben 2002 yılında ilk bağlattığım internet 2mbitti ağlayacağım artık ya..
KDOGAN tamamdır teşekkürler araştıracağım
ntka bende gelmiyorlarda keşke gelseler baksalar canım yanmıcak muhattabım yok telefona bağlanan bilgisiz bayanlardan başka o yüzden canımı çok sıkıyor bu durum 25 adet arıza kaydı oluşturdum gelmediler çok mağdurum yıprandım
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
wmaraci
reklam

Fitzi Fitzi Sadece zaman... Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 95 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
Sabredin arkadaşlar Turkcell Superonline, Vodafone, Türksat Ortak Altyapı Şirketi (OAŞ) adında bir girişimle fiber altyapı döşemeye başlayacak.

Ha kaç senede sona erer ya da ne gibi yasal sorunlarla bu girişime engel çıkarılır zamanla görücez.

5 senedir Superonline kullanıyorum pilot kullanıcıyım ayrıca herkese tavsiye ediyorum.

marivkan marivkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
***** kullanmama konusunda size katılıyorum ancak benim bulunduğum yerde ***** erişim olarak en iyisi 16 mbit :) bende ilk başta başvuru yaptığım zaman uyanıklık yapmaya çalıştılar ama ben yemedim benim faturam 65 geliyordu ancak ben 50 tl ödüyordum :) bu nasıl oldu derseniz beni üniversite oalrak kayıt etti ve bana tamam dedi üniversite kaydı olarak başvurun yapıldı bende *****i bildiğim için 2-3 kere tekrar sordum kesin oldu mu diye adamda kendinden emin bir şekilde oldu falan dedi.

Neyse ilk ay ödeme geldi 65 tl hemen gittim hani olmuştu falan diye adam kıvırmaya başladı yok işte biz gönderdik onlar kabul etmedi yok şöyle yok böyle bende kızarak boş kıvırma ben üniversite kaydı yaptım 1 yıl boyunca 50 tl öderim geriside beni ilgilendirmez ha yok dersen elimde evrak var kayıt olduğuna dair bununla davayı açarım görürüm o zaman seni diye baktım adam tırstı biraz bekleyin dedi başka birisi geldi sonra peki dedi siz 50 tl ödeyin biz faturayı 65 diye keserim geri kalanı biz öderiz dedi :)

Şimdi sorun yaşayan arkadaşlara önerim gidin tepelerine binin sürekli rahatsız edin onların anladığı dilden konuşun bakın o zaman her işiniz olur ;) burası Türkiye burada işinin iyi olmasını istiyorsanız karşınızdaki kişinin anladığı dilden konuşacaksınız :)

kmalpha kmalpha WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** P**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 26 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Superonline başvurun cayma bedelinizi 180 TL ye kadar ödüyorlar bazı tariflerde bu miktar daha da yukarı çıkabiliyor.
Önerim fiber bağlatın eğer desteklemiyorsa vdsl bağlatın fiber kadar hızlı olacaktır. Vdsl *****'te bulunmuyor tek süperonlinede var.

www.gokhanplt.com
wmaraci
wmaraci

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
marivkan fatura sana 65 kesiliyorsa onu senden alırlar bilgin olsun diye söylüyorum. Sonra canın yanar.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
TürkNet nasıl kullanan var mı ?

⭐ mobil uzman⭐

zexon zexon WV Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 101 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
Devletin sınır dışı etmesi gereken bir rezil firma. Taşınma nedeniyle nakil ettirdim alt yapı olmadıgı için iptal ediyoruz ve ücret ödemeyeceksiniz dendi fakat bana çıkan fatura 420TL 2 hafta yetkililerle konuşmaya çalıştım sonunda bir insan evladı yardım etti 250 TL ye düşürdü onu ödeyeceğim.
Hakkınızı arayın yok mahkemeye verin diyenler uzaktan akıl veriyor bu olay başıma geldi ve yapabileceğin hiç bir şey yok. Bunların arkalarında en iyi avukatlar en iyi hukukcular devlet adamları var öyle olmasa bu kadar insanın hakkını nasıl rahat bir şekilde yiyebilecekler. En rahatsız eden durum ise Türk******* isminde Türk yazısının bulunmasıdır...

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
zexon katılmıyorum senin arkandada en iyi avukatlar vs. vs. var tüketici hakları mahkemesi 1 lira dahi olsa her hakkını savunuyorlar hakkatende kullanıcı lehine sonuçlanıyor çoğu dava

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
7 yıldır kullanıyorum başlarda 8'e kadardı şimdi 16 sabit, bir kere 14'e düştüğünü gördüm. firma bi bana iyi anlaşılan

zexon zexon WV Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 101 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
@DesingTr Hukuk işlerini bilmem. Ben gitsem adliyeye mahkeme başvurusu vs vs birsürü iş çıkacak başıma bide kaybedersek karşı tarafın avukat parasını ödeyeceğim 250 Tl lik borç olacak 2.500 TL büyük balık herzaman küçük balığı yer düşüncesindeyim. Benim hakkımı yedikleri için borcumu silmek dışında ekstra ceza alacaklarsa peşine düşebilirim başınızdan geçen bir olay varsa tavsiyelerinizi beklerim ama öyle biliyorum dene diyecekseniz google bendede açılıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al