wmaraci reklam

Rusya 3 askerimizi şehit etti, 11 askerimizi yaraladı. (YANLIŞLIKLA...)

25 Mesajlar 3.149 Okunma
smmexpress

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Devlet makamı millet tarafından ehli olmayan kimselere saltanat tahtı yapılıp oturtuldu mu o millet felaketi gözlemelidir ...

Hadis
contentwriter Kingjames

kişi bu mesajı beğendi.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN
wmaraci
reklam

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Bu bir istihbarat zaafiyetidir. Sorumlusu Rusya - Türkiye yakınlaşmasından zararı olanlardır, gaza gelmeyin.

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
okudukca delleniyorum şu yorumlara... kiliste oturan varmı? Eger yoksa kesin sesinizi.. bombalar başımıza düşüyodu!!

Sky4Life Sky4Life www.satisdukkani.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
haber58 Hadisi yazmışsın ama sanırım okumamışsın. "Ehli olmayan" kişiden bahsediyor. Yani sen veya ben cumhurbaşkanı olsak bu söylediğin olabilir. Ama şu an söylemeye çalıştığın kişi zaten bu işin ehli. Kaç senedir ülkeyi yönetiyor, o yüzden bu hadis biraz yerinde olmamış.

Şehitlerimize Rabbim Rahmet etsin. ALLAH Acılı Ana ve Babalarının yar ve yardımcısı olsun.

Bunu nasıl siyasi politika malzemesi yapıyorsunuz anlamış değilim. Rus uçağı düşürüldüğünde "Amannn bizi savaşa sokacaklar ya hiç siyaset bilmiyorlar, savaşa hazır değilim, annemin eteğinin altına saklanayım" zihniyetinde olan insanlar şimdi "Rusya askerlerimizi vurdu ve biz birşey yapamıyoruz" muhabbetine giriyorlar. İşte bunlara çok şaşırıyorum. Madem çok delikanlıydın rus uçağı düşürüldüğünde de "Helal olsun, Angajman kuralları uygulanmış, takdir ediyorum" deseydin.

Neyse.. sanırım bu forumda ben bunları çok tartıştım, Anlatabildiğim şey karşımdakinin anladığı kadarı.

İyi forumlar.

Kingjames size olayı özetlemiş, bizim ne işimiz var elbab'ta diyenlere gelsin o da. Biz Elbab'a girmeseydik, IŞİD Şanlıurfa'dan ülkeye girecekti. He o zaman da sınırını bile koruyamıyor olurdu gerçi :)))
Kingjames

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
Sky4Life "Helal olsun, Angajman kuralları uygulanmış, takdir ediyorum" deseydin. Buradaki yazınızı herkes anlayamaz, aslında anlarlar.. ama anlamazlar.

konu dışı...
Bazı insanlar diyeyim. bunlar benim akrabamda olabiliyor, Facebook veya türevi sosyal ağlarda hükümeti eleştirmek için paylaşımlarda bulunuyor, Evet hükümet eleştirilebilir, ama! Başkasının asılsız haberlerini Araştırmadan paylaş butonuna basanlara kıl oluyorum.. Ne acaip bir milletiz biz. hiçbir zaman birlik olamıyoruz, almışşız elimize Gayrimüslim oyuncağını Begen paylaş begen paylaşş....
Sky4Life

kişi bu mesajı beğendi.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

Doruk adlı üyeden alıntı

Bu bir istihbarat zaafiyetidir. Sorumlusu Rusya - Türkiye yakınlaşmasından zararı olanlardır, gaza gelmeyin.

Ölen sen veya bir yakının olmayınca konuşması kolay, 3-5 Mehmet için ses çıkarmaya gerek yok, zaten birkaçı dışında gazeteler de en alt köşelerde haber yapıp geçiştirdiler olayı.

Güzel insan, daha birkaç hafta önce işbirliği için aramızda anlaşmak imzaladık Rusya ile, ne istihbarat zaafiyetinden bahsediyorsun? Sana istihbarat zaafiyeti olduğu haberini kim verdi? Hangi Rusya Türkiye yakınlaşması? Dost ilan ettiğiniz Rusya daha geçen gün "PYD'yi terör örgütü olarak görmüyoruz" açıklaması yaptı. Suriye ve Kürtlerin temsilcileri Rusya'da pazarlıklar yaptı özerk bölge için.

Açayım mı şehit ailelerinin tepkilerini? Yüreği yanan o insanların söylediklerini? Allah'tan rahmet dilemek kolay, ezberletmişler bize "Şehitlerimize rahmet, kederli ailesine baş sağlığı" diye.

Şehitsiz memleket olmazmış, çok şükür şehidimiz eksik olmuyormuş, bunu diyen kendi çocuğunu askere göndersin önce.

furkandemirci akrepkral

kişi bu mesajı beğendi.

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Ne Rus - Türk dostluğu, ne de şehitlerimiz hakkında bir yorum yapmadım İsa Bunlar benim söylediğimin dışında, ayrı konular.

Duygusal tepkiler veriyor olmamız çok normal ancak yazdığımın ne anlama geldiğini enine - boyuna düşünmeden bu tür tepkiler vermemelisin.

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Ölü sayısının en az çift rakamlı olmasına o kadar alıştık ki, 2-3 kişinin şehit olması ciddi bir haber niteliği bile taşımaz hale geldi nerdeyse. TV'lerde referandum haberleri kaybettiğimiz bu canlardan daha fazla yer tutuyor.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Ben artık şehitler konusunda kimseyle tartışmayacağım, askerin ölüm haberini bu kadar soğukkanlı karşılayanlar benim midemi bulandırıyor.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Yazık.

www.osmanlidavetiyeci.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al