AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Mac filtreleme yapıyorum modem'e, sadece tek cihaz bağlıyken bile ping oluyor. Dsmart interneti kullanıyorum. Arıyorum müşteri hizmetlerini, sürekli kopyala yapıştır cümlelerle bana cevaplar veriyorlar. Hele bayan müşteri hizmetleri çalışanları daha da bilgisiz bilgisiz cevaplar veriyorlar. Asıl sorunda burada işte. İnsanımız teknolojiyi hazır alıp kullanıyor. Ülke insanımız Facebook'ta Twitter'da Youtube'da nasıl popüler olurum veya nasıl çok para kazanırım diye uğraşırken ABD, Hindistan ve özellikle Rusya'daki insanlar nasıl bir Facebook, Twitter yaparım diye uğraşıyor, yazılım öğreniyor...
Sizin sorununuz mahalledeki kutudan . bu kutudaki portunuzu degiştirin.. Tabi siz degil TTnet Ekibi yapacak bunu. ama dsmart müşteri hizmetleri port deigşmek gibi hizmetleri umursamaz, bu nedenle TTnet e geçip onların size yardım etmesini saglamalısınız. ( Ayrıca Türkiyedeki internet yetmiyor diye AKK çıkardılar ya!! Ama hala Sınırsız ve akk siz internet satıyolar!! peki herkes bu paketi alsa nasıl kaldıracak internet ? bu mantığı sadece benmi yürütebiliyorum ?