wmaraci reklam
lidertakipci

Acemi biri olarak Yorumlarınızı bekliyorum

18 Mesajlar 1.784 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Emraacr Emraacr Emre Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

Euphrates adlı üyeden alıntı

Hangi hostu kulanıyorsun bilmiyorum ama varsa https yaptır linklerini ve sonra görsellik olarak bir adet favicon oluşturmalısın. Birde siyah neden siyah ? :D

Host ve alan adını Godaddy den aldım Sebebi ise. Toloka ile bir miktar para kazanmıştım ve Skrill ödeme yöntemi sadece burada var. Bu parayı değerlendirmek için böyle bir tecrübe edinmek istedim, Siyah konusu da " Tema geçici şuanlık, Düzgün bir tema bulacağım" :)

wmaraci
reklam

MSP MSP Blog Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Satış Personeli
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Belki konuyla alakasız olacak ama;

"En Büyük İkramiyeyi Kazanıp Sonra Kaybeden 10 Kişi" adlı konuya MSP kullanıcı adıyla bir yorum bıraktım :)

İlaveten bence temanı değiştirmelisin, özelliklede siyah yoğunluklu renklerden vazgeçmelisin.

Saygılar...

• Üyelik 18.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Yorumunuz için Teşekkür ederim.Temalara Göz gezdiriyorum İnşaallah yakında onu da halledeceğim, Benim için Şuan önemli olan Şeylerden Biri Yazılarımın Beğenlmesi ve okunması :)

• Üyelik 18.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Uyarılarınız dahilinde Tema değişikliğine gittim, Tema gayet sade bir tema, Bu konudaki Başka önerileriniz var ise Hepsine Açığım :)

wmaraci
wmaraci

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Yorum 1: Para, parayı çeker. Mutlaka ücretli ve sitenize uyabilecek bir tema satın alın. Hatta üzerine biraz daha ekleyip basit bir logo sahibi olun.

Yorum 2: Acilen giriş cümlelerinizi değiştirin. Ya da bundan sonraki giriş cümlelerinizin vurucu olmasını sağlayın.

Yorum 3: Büyük ve küçük harf ayrımını iyice kavrayıp yazılarınızda uygulamaya özen gösterin. 2 kelimenin baş harfi büyükle başlayıp 3. küçülüyor. İşin tuhafı asıl 3. kelime "Nisan" şeklinde yazılmasına rağmen "nisan" olarak yazılmış. İmla manyağı değilimdir ama bu kadar bozukluk olunca düzeltilmesi için teşvik etmeden de duramam :D

Yorum 4: Allah aşkına, özgün görsel kullanacağım diye gözümüzü kanatıp siteyi amatör göstermeyin. Kaliteli ve konuya uygun görseller eklemeye özen gösterin.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Boş geçmeyip bir yorum bıraktım. Yazmaya devam et. Temayı düzelt. Bir de arakadaşın dediği gibi daha göze hoş gelen görseller kullan.

herseyiblogluyorum.blogspot.com

• Üyelik 18.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

Being adlı üyeden alıntı

Yorum 1: Para, parayı çeker. Mutlaka ücretli ve sitenize uyabilecek bir tema satın alın. Hatta üzerine biraz daha ekleyip basit bir logo sahibi olun.

Yorum 2: Acilen giriş cümlelerinizi değiştirin. Ya da bundan sonraki giriş cümlelerinizin vurucu olmasını sağlayın.

Yorum 3: Büyük ve küçük harf ayrımını iyice kavrayıp yazılarınızda uygulamaya özen gösterin. 2 kelimenin baş harfi büyükle başlayıp 3. küçülüyor. İşin tuhafı asıl 3. kelime "Nisan" şeklinde yazılmasına rağmen "nisan" olarak yazılmış. İmla manyağı değilimdir ama bu kadar bozukluk olunca düzeltilmesi için teşvik etmeden de duramam :D

Yorum 4: Allah aşkına, özgün görsel kullanacağım diye gözümüzü kanatıp siteyi amatör göstermeyin. Kaliteli ve konuya uygun görseller eklemeye özen gösterin.

Yorumunuz İçin Çok teşekkür ederim . Önerilerinizi geçmişe dönük olarak düzelmeye çalışacağım ve gelecek yazılarda bunlara dikkat edeceğim . Maddi ferahlığa ulaştığım zaman inşaallah tema konusunu çözeceğim şuan içeriklere yoğunlaşmak istiyorum. Yazılarımda bazen büyük küçük harf uyumunu kaçırıyorum, cümle içinde büyük harfle başlayan kelimeleri vurgu yapmak niyetiyle yazmaktayım. Fakat bazen istemsizce de harfleri gözden kaçırıyorum el alışkanlığı olarak Büyük yazıyorum :)
Görseller konusunda ise yazıları Facebook ve İnstagram sayfasında da paylaşıyorum bu yüzden her yazıya yazı eklemek zorunda hissediyorum kendimi :) Görseller konusunda daha Pişmem lazım

• Üyelik 18.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

genchakan adlı üyeden alıntı

Boş geçmeyip bir yorum bıraktım. Yazmaya devam et. Temayı düzelt. Bir de arakadaşın dediği gibi daha göze hoş gelen görseller kullan.

Yorumunuz için teşekkür ederim Yanlış yapmadan Doğruyu öğrenemiyoruz, Mevzu aynı yanlışları gelecekte yapmamak . İnşaallah yavaş yavaş olacağız :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al