wmaraci reklam
lidertakipci

WMAraci.com'a Yakışır Üye Alım Sistemi

30 Mesajlar 3.879 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

Kotil adlı üyeden alıntı

Dur birini dolandirayim, ne de olsa bi şekilde uyelik alabilirim veya kafama gore takilayim nasil olsa uyelik alabilirim. Daveyiyeye gecildigi zaman uye kaybedersiniz belki ama gelende kaliteli uye olur basiniz agirmaz. Bu ne ozentiliktir ne baska bisidir 2 yildir forundayim bir cok kisi istedi davetiye mevzusunu artik gelmelidir. Kaan ve fatih de sonuna kadar haklilr.

Kesinlikle Taha. O kafa yüzünden değer bilmiyorlar zaten.

SMHMedya adlı üyeden alıntı

Kesinlikle bende katılıyorum. Umarım bu konu yetkililer tarafından değerlendirilir.

Keşke değerlendirilse. Gerçekten çok yorucu değil mi? Sürekli kirlilik görüyoruz. Ticaret alanına bile sıçrıyor bu. Ticaret bölümü taşındı, durum halen aynı.

opencartim adlı üyeden alıntı

Fatih kardeşim sonuna kadar haklı, davetiye kesinlikle kaliteyi arttırıcaktır.

Vallahi adam söyleyemediklerimi yazmış resmen. Sonuna kadar haklı bence de.

opencartim adlı üyeden alıntı

Doğru söylüyorsunuz, tamamı BOLD olan bir konu insanın gözünü bile ağrıtıyor ki, konuyu okumakta zorluk bile çekebiliyoruz.
Bazıları metin boyunu dev gibi yapıyor, vallaha okumadan çıkıyorum direk.

Hem sinir bozucu; hem de saçma sapan. Türkçe kullanım berbat. Türkçe'nin tabiri caizse, içine ediyorlar. Çok afedersiniz; ama daha açık bir tabirle nasıl ifade edebileceğimi bilememedim.

TeKKeN adlı üyeden alıntı

Kurucu Yönetici var kardeşim sitede söylesinize böyle böyle yapalım diye : )

Onlar burada değerlendiriyor bu konuları. Kategori açıklamasını okuyun hocam.
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Haklısınız T.C. kimlik + SMS onaylı bir üyelik sistemi olabilir 18 yaşından küçüklerin alınmaması gereken bir yer diye düşünüyorum burası ama size göre yanlış olabilir. Bazı Çocuklar zeki olabiliyor bazı konularda ama herşeyden önce kurallara uyulması gerekiyor bunu öğrenmeleri gerekiyor.
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

İsa adlı üyeden alıntı

Davetiye sistemini ben de isterim fakat yönetim onaylamıyor, yıllardır tartışılan bir konu. Ayrıca sıkıntı gördüğünüzde rapor ederseniz dakika sürmeden gelip çözüyorlar. Bence forumu bu kadar dert etmeyin.

Davetiye sistemi olmasa da; yeni üyelik sistemi şart. Evet, report bir çözüm ama durum gerçekten kötü. Kaç kişiyi report edebiliriz ki? Katkı sağlamak için boş vakitlerimizde sürekli report yapsak da; önüne geçilemiyor durumun.

aciltavuk adlı üyeden alıntı

bir konuda haklısınız : zor elde edilen şeyler insan gözünde daha değerli oluyor. o yüzden davetiye olması iyi birşey.

Kesinlikle.

ntka adlı üyeden alıntı

Haklısınız T.C. kimlik + SMS onaylı bir üyelik sistemi olabilir 18 yaşından küçüklerin alınmaması gereken bir yer diye düşünüyorum burası ama size göre yanlış olabilir. Bazı Çocuklar zeki olabiliyor bazı konularda ama herşeyden önce kurallara uyulması gerekiyor bunu öğrenmeleri gerekiyor.

Bu ve bunun gibi yaptırımlar işimize gelecektir gerçekten. Bunlar önemli yaptırımlar.

MuscleTower MuscleTower WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 18, (%100)
Yetkililerin kesinlikle ilgilenmesi gereken bir durum
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

ntka adlı üyeden alıntı

-18 Yasi cok takmayin akil yasta degil bastadir. Beni taniyan varsa anlamistir neyi kasteddigimi. Bi nebze hakli bir nebze haksizsiniz. Ona bakarsaniz 30 yasinda 12 yasinda çocuk gibi davranan uyelerde var onlar +18 diye forumdami kalsinlar. :)

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
Moderator sayisinin artmasi bu problemin onune geçer.

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

Davetiye sistemini ben de isterim fakat yönetim onaylamıyor, yıllardır tartışılan bir konu. Ayrıca sıkıntı gördüğünüzde rapor ederseniz dakika sürmeden gelip çözüyorlar. Bence forumu bu kadar dert etmeyin.

Hocam rapor etmek önemli değil. Aynı kullanıcıyı bir kere report ediyoruz işlemler yapılıyor, ertesi gün yine aynı durumu görüyoruz. Konular silindikçe insanların hırsları katlanarak artıyor

oses23 oses23 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek reklamcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
@KDOGAN
Kesinlikle davetiye sistemi gelmelidir. Davetiye olmasa bile en azından yeni üyelik alımında tc ve telefon onaylı bir sistemin olması spamların önüne geçer diye düşünüyorum.

Ortalık şakşakcı dolu. Adam gelmiş satış konusuna yazıyor 'arkadaş güvenilirdir uzun yıllardır alışveriş yaparım kendisiyle' diye. Üyelik tarihine bakıyorsun 1 günlük üye :)

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Ben buraya uye olmadan once belki kaanla veya fatihle 3 yildir calisiyorum. :)

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Şu an yaptığımız bir plan program var ve buna uygun olarak sürekli WM Aracı'nı geliştiriyoruz.

Öncelikli hedefimiz WM Aracı'nın hitini, aktifliğini arttırmak. Bunun içinde ilk olarak mobil tasarımızı bitirdik ve yayına aldık. Sürekli olarakta üzerinde çalışıyor, geliştiriyoruz.

Şu anda blog ve sosyal ağlar tarafında geliştirmeler ve çalışmalar yapıyoruz.

Ticaret bölümünüde ayrı bir sayfaya boşuna almadık arkadaşlar. Ticaret'in ve kalitenin artması için de çok güzel planlarımız var.

Hepsini sırasıyla uygulayacağız, uyguluyoruzda zaten.

Konudaki tüm mesajları okuduk. Herkese önerileri için de teşekkür ederiz.

Merak etmeyin, sırasıyla hepsini halledeceğiz. WM Aracı büyük bir aile. Bu aileyi dahada büyütmek ve kaliteyi arttırmak için çok çalışıyoruz.

Forumdaki kalitenin korunmasında da sizlerden ricamız rapor sistemini kullanarak ilgili mesajları ve üyeleri bize rapor etmeniz. Bu raporlara tek tek bakılıyor çünkü. Hiç bir raporunuz boşa gitmiyor.

Herkese teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
KDOGAN aeSahin phatgit

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al