wmaraci reklam
lidertakipci

Hollanda Krizi

21 Mesajlar 2.960 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
Son günlerde Hollanda ile alakalı olan kriz için neler düşünüyorsunuz?Bu kriz bir siyasi parti ve Hollanda arasında mı yoksa Türkiye ve Hollanda arasında mıdır size göre?

wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Faşist Hollanda yine gösterdi kendini. Bizim bizden başka dostumuz yok. Şunu izleyince bile bu faşistleri duymak, görmek istemiyorum. https://twitter.com/eha_medya/status/840897748937388032

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
Türkiyedeki HAYIRCIların toplantıların çoğu valilik emniyet müdür vs. tarafından yasaklanıyor ( İmamların memurların evet için kampanya yapmaya zorlandığından bahsetmiyorum bile )

adamlar 3 gün sonra seçim var halk tarafından yanlış anlaşılır haftaya tekrar görüşelim demişler. Bizim bakan ya şimdi gelirim yada haftaya gün ver diyor Hollandalı garanti veremem o zaman konuşalım diyor...

Bizimkiler ırkçı ve islam düşmanı Wilderse çalışacaklardı bilmeden ama asıl amaç kendi tabanına Osmanlı gibi heryeri fethederiz istediğimizi yaparız vs. demekti

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

cArleone cArleone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 85 / 59
  • Ticaret 9, (%100)
hollandanın yaptığı tam bir terbiyesizlik.bizimkilerin yaptığı yanlış ise bakanın yolunu çevirip geri dönmesi.30m kalmış inip yürüyerek bile olsa yoluna devam etmesi gerekirdi.zamanında süleyman şah türbesini korumak yerine, taşımak gibi yanlış geldi bana.

www.ustaderslik.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)

cArleone adlı üyeden alıntı

hollandanın yaptığı tam bir terbiyesizlik.bizimkilerin yaptığı yanlış ise bakanın yolunu çevirip geri dönmesi.30m kalmış inip yürüyerek bile olsa yoluna devam etmesi gerekirdi.zamanında süleyman şah türbesini korumak yerine, taşımak gibi yanlış geldi bana.

hangi kanalı izliyorsun bilmiyorum ( gerçi Türkiyede özgür medaya kalmadı) bakan yok diye ordaki hükümeti kandırmışlar

( müslüman Arap olan )Rotterdam Belediye Başkanı Ahmet Abutalip de, Türkiye’nin Rotterdam Başkonsolosu’nun kendisini kandırmaya çalışarak, “Bakan gelmeyecek diyerek yalan söylediğini” söyledi.

http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/son-dakika-hollanda-basbakanindan-turkiyeyi-cok-kizdiracak-aciklama-1729925/

enucuzmagaza.biz
shop.flptr.com
Trendium.Moda

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Olay Parti Meselesi Değil, Çünkü Bir ülkenin Bakanına Yapılan, yaşatılan bir olay var ortada. Bakanın Hangi partiden Olduğunun bir anlamı Yok.

Ancak Yanlış bizimkilerde. İzin verilmeyen bir yere neden gitmek istersin ? Üstelik bir gün Öncesinde Dış işleri Bakanına izin verilmemişken, Başka bir bakanın gitmesi bana Saçma ve yanlış geliyor.

Bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz demek çokta zor olmasa gerek.

Bak şimdi ülkemizde tüm gündem bu olaylar Oldu. En az Referanduma Kadar da Tüm Avrupa ülkelerini zorla gezmeye Çalışıp, Aynı olayları Yaşamaya devam edeceğiz.

Bilmeyenlere ; Fransa ve Danimarka da yaşanan bu olaylardan sonra, Türkiye'den herhangi bir yetkilinin bir süre Ülkelerine Ziyarette bulunmamalarını istemiş. Onlar istemiyorsa Biz ne diye gitmeye Zorluyoruz ki Kendimizi ?

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

cArleone cArleone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 85 / 59
  • Ticaret 9, (%100)

724SATINALCOM adlı üyeden alıntı

hangi kanalı izliyorsun bilmiyorum ( gerçi Türkiyede özgür medaya kalmadı) bakan yok diye ordaki hükümeti kandırmışlar

( müslüman Arap olan )Rotterdam Belediye Başkanı Ahmet Abutalip de, Türkiye’nin Rotterdam Başkonsolosu’nun kendisini kandırmaya çalışarak, “Bakan gelmeyecek diyerek yalan söylediğini” söyledi.

http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/son-dakika-hollanda-basbakanindan-turkiyeyi-cok-kizdiracak-aciklama-1729925/

7 yıldır televizyon izlemiyorum.Haber sitelerinden okuduğum kadarıyla takip ediyorum.

Şimdi şöyle bir haberle karşılaştım https://tr.sputniknews.com/avrupa/201703061027511667-kurz-turk-yetkili-avusturya-gelmenizi-istemiyoruz/

Anayasa değişikliği geçmeden Türkiyenin itibarını dünyada sarsmaya çalışıyorlar.Büyük ihtimal geçerse arab ülkeleriyle bir tutmaya başlayacaklar.

www.ustaderslik.com

• Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)

cArleone adlı üyeden alıntı

7 yıldır televizyon izlemiyorum.Haber sitelerinden okuduğum kadarıyla takip ediyorum.

Şimdi şöyle bir haberle karşılaştım https://tr.sputniknews.com/avrupa/201703061027511667-kurz-turk-yetkili-avusturya-gelmenizi-istemiyoruz/

Anayasa değişikliği geçmeden Türkiyenin itibarını dünyada sarsmaya çalışıyorlar.Büyük ihtimal geçerse arab ülkeleriyle bir tutmaya başlayacaklar.

arkadaşım o geçen haftanın haberi. Avusturya istemedi bizimkiler gitmedi bu nedenle ,dünde isviçre istemedi isviçreye de gitmedik. Bugün danimarka istememiş. Hollanda istemedi zorla gitmek istediler Türkiye'de yasa anayasa anayasa mahkemesini tanımadıklarından ( referandumdan sonra da anayasa mah. üyeleri akrabalarından seçilecek artık )

Türkiyedeki medyayı güvenme diyorum ancak sputnikede çok güvenme ordaki medyada Putin'e bağlıdır burda Erdoğana bağlı oldugu gibi

enucuzmagaza.biz
shop.flptr.com
Trendium.Moda

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Mevlüt Ç. açıklaması bunun bilerek yapıldığının kanıtı. Adam Hollanda dış işleri bakanına ben Hollanda'ya gelirken sana mı soracağım diyor. Şimdi bir de çıkıp Hollanda başbakanına lale dedi. Bu yaşananlar mağduriyet yaratma çabasıdır. Hatırlarsanız hollandaya alınmayan aile bakanımız, parkta dayak yiyen hamile kadın hakkında çıkıp 2 laf edemedi. Otobüste darp edilen hemşire hakkında 10 gün sonra çıkıp bir iki kelam edebildi. Çünkü talimat o zaman geldi. Talimat gelirse, isterse Hollanda topla tüfekle karşılayacak olsun, oraya gidilir. Amaç belli. Zaten döner dönmez hava alanında, kadın bakanımız .... ifade özgürlüğü falan filan döküldü hemen.

Ünsal Ünlü bu tür bir mağduriyet yaratılacağını 6 gün önce söylemişti.

https://www.youtube.com/watch?v=jzRGbE9kdWw&feature=youtu.be

Bu yaşananlar bir zamanlar girmek için bir tarafımızı yırttığımız AB'ye üyeliğin artık söz konusu bile olmadığının resmidir herhalde. Gerçi saat ayarlamasından bu yana ben AB'ye değil, araplara yakınlaşmaya çalışacağımızı düşünüyordum zaten.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Olayı anlık takip ediyordum, tamamen referandum çalışmasının bir parçası.

Mevlüt Çavuşoğlu ile karşılıklı görüşme olmuş ve Hollandalı yetkililer gerilime sebep olabileceği endişesi ile ( orada da karşıt görüşlü Türkler yaşıyor) sınırlı bir çalışma teklif etmişler, tabi Türk bakan bunu kabul etmemiş ben uçakla gelirim yaparım demiş, adamlar gelme demişler ısrarla gitmeye yeltenmiş ( devletin uçağıyla siyasi çalışmaya gidiyor bu arada) uçağa iniş izni verilmemiş. Uçak dönmüş .

Diğer Bakan Fatma Betül Sayan da ben karadan giricem demiş, adamlar gelme diyor bu girerim bakanım ben demiş, Hollanda makamları da senin pasaportun diplomatik hizmlet için geçerli ve bakanlık makamı ile ülkemize gelebilir bakanlığını temsilen yetkililerle görüşebilir, elçilik binana girebilir, özgürce seyahat edebilirsin, fakat bakanlık makamını temsil etmeyen ve bu ülkede gerilime sebep olabilecek bir siyasi çalışma yapmak için bu pasaportun da geçersiz izin de vermiyoruz demişler var mı ötesi ?

Almanlar incirlik üssünde kendi askerlerini denetlemeye görmeye gelmek istediklerinde Türkiye nasıl izin vermediyse Hollanda da benzer şekilde izin vermedi. Kadın bakanın ısrarla oraya gitmesi bundan yeni bir mağduriyet yaratmaya çalışması, siyasi çıkarlar için ülkeyi rezil etmekten başka bir şey de değil.

Nazilerle ölümüne savaşmış sayısız kayıp vermiş, nazi zulmü görmüş bu insanlara bir de aptalca cahilce nazi kalıntıları demek, saçma sapan sözlerle daha da tahrik etmek düşman kazanmak cabası.

Turizmde çalışıp da Avrupada en sıcak halk hangisi dense Hollandalılar demeyecek biri yoktur. Bazı ülke insanları İngilizce bildiği halde konşmamaya çalışırken Hollandalılar Türkçe öğrenmeye konuşmaya çalışırlar, personele insan muamelesi yaparlar, insan ayrımı falan yapmazlar, bu heriflerin ırkçılığı da yok düşmanlığı da yok, ülkelerinde her milletten insan sorunsuzca yaşıyor, 450 bin + Türk yaşıyor orada. Jest olsun diye Abdullah Gül oraya giderken savaş uçaklarıyla eşlik eden böyle üst bir protokolle karşılayan insanlar. Sorun Türklerle Türkiye Cumhuriyeti ile falan değil anlayacağınız, sorun tamamen buradaki siyasi çalışmalar ile ilgili.

Bir de Evet çıkacak korkularından böyle yapıyor diyenler var, ahmaklığın lüzumu yok, bu tür hareketlerin Evet oylarını artıracağı aşikar, adamlar senin seçiminle ilgileniyor olsa ters yapıp Evet oylarını neden artırsınlar ? Ayrıca Evet çıksa ne Hayır çıksa ne adamlar neden korksunlar ?
contentwriter MagaraAdami

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al