wmaraci reklam
lidertakipci

Dizi sitemin tasarımı ve renkleri nasıl öneri ?

8 Mesajlar 823 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

NeutronRase NeutronRase WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 17 / 19
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar yeni bir site kurdum editleme yaptıktan sonra sizden önerilerinizi ve fikirlerinizi almaya karar verdim.

Site ; Linki

wmaraci
reklam

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Hocam kusura bakma sitenize girer girmez sövmeye başladım. Bu kadar reklam fazla değil mi sizcede? Hadi reklam çıkar tamam ama açılan reklamdan çıkmak için browserı kapadım bildiğin.

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Bir şey sormak istiyorum, sitenizi açalı ne kadar oldu ?

guvenmg guvenmg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
aynen hocam bu reklamlarla pek ilerleme olmaz derim ne bu çıkamıyorum bir linke giriyor başlıyorsun sövmeye

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 17 / 19
  • Ticaret 6, (%100)

guvenmg adlı üyeden alıntı

aynen hocam bu reklamlarla pek ilerleme olmaz derim ne bu çıkamıyorum bir linke giriyor başlıyorsun sövmeye

JonnedRyan adlı üyeden alıntı

Hocam kusura bakma sitenize girer girmez sövmeye başladım. Bu kadar reklam fazla değil mi sizcede? Hadi reklam çıkar tamam ama açılan reklamdan çıkmak için browserı kapadım bildiğin.

Hocam reklamları kaldırmıştım, fakat yedekleri yüklediğim için duruyor bilgsayara geçtiğim zaman kaldıracağım.

Umutİrhan adlı üyeden alıntı

Bir şey sormak istiyorum, sitenizi açalı ne kadar oldu ?

Hocam 7 ay önce falan açıldı, tib yedi site ondan dolayı .net geçtik daha kararlı şekilde devam ediceğiz artık.
guvenmg

kişi bu mesajı beğendi.

guvenmg guvenmg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
düzeltirseniz bu reklam konusunu :) arrow ve the flash sizden izlerim

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi

koraybrs koraybrs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 36 / 59
  • Ticaret 6, (%100)
Site Guzel Lakin site iceriginde hicbir sey yokken reklam koyma... 1 gram bile ilerleyemezsin .. eger reklam koyarsan ilk basta gelen kacar gider ve büyük sitelerde izler reklamli izlicekse...ilk 6 ay reklamsiz kendi cebinden cikar masraflari...birayz tutun piyasada .sonra tek tük reklam al ziyaretciyi biktirmicak reklamlar...herkes siteni benimsesin ve bu sitede dizi izlenir dedikten sonra yine asiri reklama yüklenme insanlari rahatsiz etmicek türden reklamlar yerlestir siteneki ayakta kalasin...yoksa böyle rahatsiz edici reklama sen dahi ikinci kez bu siteyi ziyaret etmezsin. onun haricinde tema guzel sade ve insanlarin kafasini karistirmicak sekilde düzenli..icerik güzel girilirse seo backlink alimi yapilip sosyal medya elden birakilmazsa kisa zamanda ilerlersin..temaniz özel yapimmi kendinizmi yaptiniz ..bende film sitesi accam böyle bir temaya ihtiyac var.. yorumumu lütfen baltalamak yada kötü niyet olmadan tamamen size faydali olmak amaciyla yaptim...umarim bu konuda beni saygiyla karsilarsiniz...tesekkür ederim sitenizin basarili olmasini dilerim...iyi forumlar

• Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 17 / 19
  • Ticaret 6, (%100)

guvenmg adlı üyeden alıntı

düzeltirseniz bu reklam konusunu :) arrow ve the flash sizden izlerim

Reklamı kaldırdım hocam.

koraybrs adlı üyeden alıntı

Site Guzel Lakin site iceriginde hicbir sey yokken reklam koyma... 1 gram bile ilerleyemezsin .. eger reklam koyarsan ilk basta gelen kacar gider ve büyük sitelerde izler reklamli izlicekse...ilk 6 ay reklamsiz kendi cebinden cikar masraflari...birayz tutun piyasada .sonra tek tük reklam al ziyaretciyi biktirmicak reklamlar...herkes siteni benimsesin ve bu sitede dizi izlenir dedikten sonra yine asiri reklama yüklenme insanlari rahatsiz etmicek türden reklamlar yerlestir siteneki ayakta kalasin...yoksa böyle rahatsiz edici reklama sen dahi ikinci kez bu siteyi ziyaret etmezsin. onun haricinde tema guzel sade ve insanlarin kafasini karistirmicak sekilde düzenli..icerik güzel girilirse seo backlink alimi yapilip sosyal medya elden birakilmazsa kisa zamanda ilerlersin..temaniz özel yapimmi kendinizmi yaptiniz ..bende film sitesi accam böyle bir temaya ihtiyac var.. yorumumu lütfen baltalamak yada kötü niyet olmadan tamamen size faydali olmak amaciyla yaptim...umarim bu konuda beni saygiyla karsilarsiniz...tesekkür ederim sitenizin basarili olmasini dilerim...iyi forumlar

Sağolun hocam teşekkürler, Özel kodlama daha önce kodlanmıştıda projeyi şimdi yayına geçirme kararı aldık.
guvenmg

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al