berkayztr adlı üyeden alıntı

Bende geçen sene mac pro aldım gayet memnunum her yönden hızlı kullanışlı uzun süre şarj gidiyor sessiz taşınabilir bir anda kapanacak mavi ekran verecek korkusu yok işletim sistemiyle baya stabil çalışıyor kaliteli ama tutup mac alıp windows kurmak ferrari alıp şahin motoru takmak gibi bişey öyle bir düşünceyle alınmaz ama webde gezinmek olsun grafik olsun makale yazmak vs. olsun hem güvenlik açısından hem temiz kullanımda rahat 10 sene kullanılacak ve ölmeyecek bilgisayarlardır.

Ben şimdi kendi macbook pro mu 6000 civarında satmayı düşünüyorum :) fiyat konusundada oldukça iyi piyasası düşmüyor

Hocam 10 yıldır windows kullanıyordum 1 kere mavi ekran almadım yada ne bilim internetten sürekli alışveriş yaparım bir kere hesabım çalınmadı yada ne bilim windowsda photoshop olsun daha kullanışlı geldi bana yada yazılım olarak her türlü program kullanılıyor windowsda sınırlama yok macin tek iyi yani touch padı galiba şöyle düşünün macbook 5bin tl olsun, siz macbooka o kadar para verip alıyorsunuz ama windows olunca ooo cok pahalı deniliyor al bakalım 5000 tl lik bir ( 16gb ram 4gb gtx ekran kartlı) windows hangisi daha stabill çalışıyor ben bu arasındaki ayrımı hiç anlayamıcam galiba bende de macbook var ama tarafsız bakmaya çalışıyorum