freelance iş ilanları

Mediaget reklamları (kazançlar)

12 Mesajlar 1.689 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

dreamfancy dreamfancy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar, mediaget reklamları kullanan yada bu konu hakkında aşırı bilgisi olan kardeşlerimiz var mı? Direk saadete geleyim, Bir forum sitem var aylık mediaget indirme reklamları sayesinde yani reklam, download 900 TL para kazandırıyor. Yani 900 tl alıyorsak sizce karşı taraf ne kadar alıyordur?

İşin ilginç tarafı bu şahıslar mediaget reklamı veriyor ancak ben mediagete gittiğimdeyse mediaget bana bu paranın daha azını kazandırmıştı. Onlar 900 tl verirken mediaget 860 tl kazandırmıştı. Yani çok garip bu adamlar mediaget kullanıyor ve bana sponsorluk aracılığıyla reklamını veriyorlar. Şuan merak içerisindeyim acaba karşı taraf ne kadar kazanıyor? Bir tahmininiz var mı acaba?

wmaraci
reklam

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
Bilgisi olan var mı?

PcDelisi PcDelisi Kısa bir ara Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 705
  • Beğeniler 227 / 226
  • Ticaret 387, (%100)
Karşı tarafın buradan kazancı sadece mediaget programı olarak biliniyor ama ilgili programı reklam üzerinden indirdiğinizde içerisinde bulunan bir çok tarayıcı virüsleri sayesinde 1 taşla 5 kuş birden vuruyorlar. Yani kurulum başı verdiği 0,40 kuruş ücreti gizli kurduğu reklamlar sayesinde fazlasını kazanıyorlar hemde ücretsiz program tanıtımı yaptırıyorlar.
dreamfancy

kişi bu mesajı beğendi.

WebMoney hesabıma ödeme yapmadan önce mutlaka adresin güncel olduğuna dair bilgi isteyin.

hmttatar46 hmttatar46 Cümleten S.a Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Halı Yıkama
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 212 / 220
  • Ticaret 6, (%100)
hocam sizin aylık 1k indirmenize adet başı 30 kuruş verirken indirmeniz 5 k olduğunda adet başı 40 -45 kuruş gibi rakamlar veriyor bence bunun etkisi büyük
dreamfancy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

fortehk fortehk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek satış
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 75 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle sayımları berbat 3 de 1 sayıyor, böyle olunca 15 krs tekabül ediyor.
Birde uyarmak isterim ki bu ara google sürekli uyarı maili atmakta bana sahte download butonları hakkında.
dreamfancy

kişi bu mesajı beğendi.

mahsum mahsum Taklitler Aslını YÜCELTİR Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker, İnternet Girşimcisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1029
  • Beğeniler 318 / 313
  • Ticaret 8, (%100)
O değilde bu Media get in amacı ne? Bu kadar sponsorlu indirme veriyor
dreamfancy

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

mahsum adlı üyeden alıntı

O değilde bu Media get in amacı ne? Bu kadar sponsorlu indirme veriyor

Adamlar dünyanın en iyi programcıları usta, günümüzde crypter gibi virüsler varken (bir virüsü antivirüs tarafından tanınamaz hale getirmek) gibi şeyler varken yani bu adamlar usta programcılar kullanıcılar bu programları kurduğunda arkaplanda adf.ly ve bc.vc gibi şeyler açılıyor bizim ruhumuz bile duymuyor. Hatta kim bilir? Bilgisayarımız belkide zombiye dönüşüyor ve saldırılarda kullanılıyor yada biz birilerinin bir yere saldırmasında kullanılıyoruz. Fakat benim merak ettiğim nokta bana 900 TL veriyorlarsa acaba bunlar ne kadar kazanıyor? Pazarlık konusuna girdiğimdede fiyatta çok ısrarcı ve tutumlu oluyorlar. Sosyal mühendislikleri gereğimi sizce?

fortehk adlı üyeden alıntı

Öncelikle sayımları berbat 3 de 1 sayıyor, böyle olunca 15 krs tekabül ediyor.
Birde uyarmak isterim ki bu ara google sürekli uyarı maili atmakta bana sahte download butonları hakkında.

Evet bende aldım ancak adsense reklamlarını forumumdan kaldırınca sorun çözüldü. Başka bir reklam firmasına geçmek zorunda kaldım. Fakat benim merak ettiğim nokta bana 900 TL veriyorlarsa acaba bunlar ne kadar kazanıyor? Pazarlık konusuna girdiğimdede fiyatta çok ısrarcı ve tutumlu oluyorlar. Sosyal mühendislikleri gereğimi sizce?

hmttatar46 adlı üyeden alıntı

hocam sizin aylık 1k indirmenize adet başı 30 kuruş verirken indirmeniz 5 k olduğunda adet başı 40 -45 kuruş gibi rakamlar veriyor bence bunun etkisi büyük

Biraz karmaşık konuşmusunuz. Yani kesin birşey söyleyebilir misiniz? Bana 900 TL veriyorlarsa acaba bunlar ne kadar kazanıyor? Pazarlık konusuna girdiğimdede fiyatta çok ısrarcı ve tutumlu oluyorlar. Sosyal mühendislikleri gereğimi sizce?

PcDelisi adlı üyeden alıntı

Karşı tarafın buradan kazancı sadece mediaget programı olarak biliniyor ama ilgili programı reklam üzerinden indirdiğinizde içerisinde bulunan bir çok tarayıcı virüsleri sayesinde 1 taşla 5 kuş birden vuruyorlar. Yani kurulum başı verdiği 0,40 kuruş ücreti gizli kurduğu reklamlar sayesinde fazlasını kazanıyorlar hemde ücretsiz program tanıtımı yaptırıyorlar.

Aynen öyle, mesela arkaplanda gizlice adf.ly yada link.tl gibi yerleri açtırabilir. İstediği zaman onları yönetebilir yada zombi bilgisayar olarak kullanabilir. Dediklerinizde düşününce haklısınız ve gayet mantıklı düşünmüşsünüz. Fakat benim merak ettiğim nokta bana 900 TL veriyorlarsa acaba bunlar ne kadar kazanıyor? Pazarlık konusuna girdiğimdede fiyatta çok ısrarcı ve tutumlu oluyorlar. Sosyal mühendislikleri gereğimi sizce?
mahsum

kişi bu mesajı beğendi.

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Reklamtrk kullanın hocam.

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)
bulgay Reklamtrk zaten mediaget reklamlarını indirtmiyor mu? Partner gibi bişey olmuş adamlar sadece.
53456

kişi bu mesajı beğendi.

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)
Başka bildiğiniz firmalar var mı ? Sayımlar az gibi geliyor bana mediagette

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al