dem adlı üyeden alıntı

noop malesef hala adsense kazançlarının google'dan geldiğini düşünüp türk yayıncılar ve firmaların kaynak oluşturduğunu anlayamayan,üstelik böyle uygulamaları belirttiğimiz zaman "ne şikayet ediyorsun kardeşim" diyen ,hak ve adaletten nasibini alamamış zifiri kör zihinler bu ülkede mevcut.Emin ol bu tip insanları savunan diğer tip insanların da bunlardan zerre farkı yok,muhtemel bu yolun yolcusu tipler.Bu zihniyetler erimedikçe TBM'ler 0,01 liradan öte geçemez zaten.

Ben ilk baş konuyu okuduğumda sikayet ettiği için arkadaşa öfkelendim. Ama sonra konu içinde yapılan yorumları okuyunca arkadaşın şikayetine destek verdim. Çünkü bu gerçekten haram para oluyor. Ben her ay adwords'e 150 tl vermekteyim, ve bu tık dilencileri sayesinde benim 150 tl heba oluyor? bunun neyini tartışıyorsunuz kardeşim? Ben tık dilencilerine para vermek zorundamıyım? Ben ürün tanıtımı için çabalayıp, müşteri gelsin diye adwords'e her ay 150 tl aktarayım ama birileri gelsin tık dilenip benden haksız yere para alsın varmı böyle bir dava? Ben şimdi bu kişilere hakkımı helal etmiyorum dediğim zaman! hangi delikanlı gelip benden helallik alabilcek? işin burasını hiç mi düşünmüyorsunuz. Gidin istediğin adwords yayıncısına söyleyin, biri bile bu konuda hakkını helal etmez! Bu yaptıkları haksız kazanç. Biz yayınımızı doğru kişilere ulaştırmak istiyoruz bunun için para veriyoruz adwords'e. Hilecilik yapanlar hesabını birgün Allah'a verecektir.