wmaraci reklam
lidertakipci

yurdum insanı!

30 Mesajlar 3.780 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

vfstech vfstech WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 24 / 54
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam halihazırda adsense kullanıcısıyım. Ben farklı bir açıdan bakmanızı umuyorum sadece. Zar zor aldık biz de adsensi. Eminim o sitenin sahibi de aynı şartlarda almıştır. Bu genel bir durum. Banlanmasını göz önüne alıyorsa güvendiği bir şey var demek ki. Tamam reklamlara tıklayın demesi normal bir şey değil onda hemfikiriz. Ama orda ilgi alanınıza giren reklamlar demesi olayı tamamen değiştiriyor. Ha siz bir sayfa boyunca sitenin gelirleriyle ilgili makale yazmışsınız, ha o adam sitenin girişine bir rica panosu koymuş. Böyle baksanız biraz da tartışmaya girmek yerine? Mağara_Adamı

wmaraci
reklam

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
Verdiğiniz linke tıkladımda. O site reklam yerleşiminden dolayı banlanmıyorsa başka hibçir sebeple banlanmaz diye düşünüyorum. o nasıl bir reklam yerleşimidir öyle :)

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

vfstech adlı üyeden alıntı

Hocam halihazırda adsense kullanıcısıyım. Ben farklı bir açıdan bakmanızı umuyorum sadece. Zar zor aldık biz de adsensi. Eminim o sitenin sahibi de aynı şartlarda almıştır. Bu genel bir durum. Banlanmasını göz önüne alıyorsa güvendiği bir şey var demek ki. Tamam reklamlara tıklayın demesi normal bir şey değil onda hemfikiriz. Ama orda ilgi alanınıza giren reklamlar demesi olayı tamamen değiştiriyor. Ha siz bir sayfa boyunca sitenin gelirleriyle ilgili makale yazmışsınız, ha o adam sitenin girişine bir rica panosu koymuş. Böyle baksanız biraz da tartışmaya girmek yerine? Mağara_Adamı

işte hocam sıkıntı da orda aslında. Tartışma niyetinde değilim. Aksine insanların bencil davranmaması için birşeyler sarfetmeye çalışıyorum.

Bak ne diyorsun ; Zar zor aldık adsenseyi. Bunun sebebi emin olun bu tür durumlar.

Şöyle düşün, Bir reklam veren adwordse reklam vermiş olsun. Neticede ödeme tık başına yapılıyor . O mesajdan dolayı reklama tıklayan biri yalnızca reklam verene değil, sana da zarar veriyor. Çünkü o reklam senin sitende de yayınlanabilecek bir reklam olabilir.

Mesela ülkemizde neden TBM düşük, beklenen rekabet oluşmuyor diye düşünüyor muyuz hiç ?

Bu mesajlarımın hepsi Yalnızca bu duruma konu olan site sahibi değildir. Geneldir bunu belirteyim öncelikle. Çünkü bu işin en büyük sahtekarları Şirket sahibi Haber siteleridir.

Ama haksızlığın azı çoğu olmaz bana göre. O nedenle bu tepkim.
summer dem Yeninesil44

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

gaste gaste webibo.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 114 / 346
  • Ticaret 4, (%100)
Mağara_Adamı Başkan, helali haramı bilen adamlarla tartışmaya gir. Tıklamayı helal gören ve bunun sorumlusu googleyi gösterip Okan-İŞLİ gibi şahıslar ile yapacağın tartışmanın sonu gelmez.
MagaraAdami summer dem

kişi bu mesajı beğendi.

Yok imza falan
wmaraci
wmaraci

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
Bu çağda halen millet tık peşinde 😀
dem

kişi bu mesajı beğendi.

iqhaber.com

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
ben bu duruma şu şekilde çözüm buldum. sadece arama sonuçlarına reklam veriyorum. adsense yayınlayan sitelere reklam vermiyorum. tek nedeni bu boş tıklamalar. kıytırık bloglarda çıkıyor site sahibi tıklıyor arkadaşı kuzeni bütün sınıf arkadaşları derken hesaptaki sınırlı para da heba oluyor.

turkcell hepsıburada gıbı firmalara dokunmaz devasa reklam butçeleri vardır mılyon liralar ama ben aylık 100 lira 150 lira bütçemle boş tık alamam dokunuyor. tıklama başı ödediğim ücret ortalama 60 krş. tamamı googlea kalıyor. adsense kültürümüz olsaydı, 3 kağıt yapmasaydık, tık dilenmeseydik sitelere de reklam verirdim ve 50 kuruştan pay alırdı adsensi olanlar. bilmiyorum google %kaçını ödüyor. herkes tbm lerden falan şikayetçi. işte bunun tek nedeni reklam verenlerin bıkmış olması ve adsense reklam yayını yapmamaları. bu da rekabeti azaltıyor ve 5-10 krş kazanıyoruz 50krş 1 lira yerine.

ha diyebilirsiniz senin 100 lirana mı kaldık. benim gibi binlerce kişi vardır 100 liralar oluyor milyonlarca lira.

neyse işte olay bu. tık dilenmek sonuçta hem reklam verene hem site sahibine hem ülke ekonomisine zarar veriyor. google her türlü reklamdan kazanıyor zaten.

son olarak liseliler için tekrarlıyorum büyük harflerle. ADSNSEDEN KAZANDĞINIZ PARALAR TÜRKLERİN VERDİĞİ REKLAM PARALARIDIR. YANİ GOOGLEIN CEBİNDEN ÇIKMIYOR REKLAM VERENLERİN CEBİNDEN ÇIKIYOR.

iyi tıklamalar.
dem

kişi bu mesajı beğendi.

dem dem Durma çalış ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)
noop malesef hala adsense kazançlarının google'dan geldiğini düşünüp türk yayıncılar ve firmaların kaynak oluşturduğunu anlayamayan,üstelik böyle uygulamaları belirttiğimiz zaman "ne şikayet ediyorsun kardeşim" diyen ,hak ve adaletten nasibini alamamış zifiri kör zihinler bu ülkede mevcut.Emin ol bu tip insanları savunan diğer tip insanların da bunlardan zerre farkı yok,muhtemel bu yolun yolcusu tipler.Bu zihniyetler erimedikçe TBM'ler 0,01 liradan öte geçemez zaten.

knopfler13 knopfler13 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

dem adlı üyeden alıntı

2 hafta önce şikayet etmiştim banlanacak mı diye bekledim banlanmayınca forumda paylaşmak istedim.

işin gücün yok milletin ekmeğine nasıl çamur sürerimin peşindesin bir de utanmadan yazıyorsun. yazık sana

JimmyJoker JimmyJoker Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WordPress Uzmanı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)
Yazık günah kendi milletimizin kuyusunu kazmak konusunda üstümüze yok! Senin yurdunun milletini şikayet edeceğine at bir mail uyar kardeş yapma de.

Hayır yani google takılmıyor bu duruma sen kimsin arkadaşım? Şikayet ettinde ne oldu ne geçti eline yazık gerçekten siz ve sizin gibi webmaster'ım diyenler için üzülüyorum.

Polemiğe girmek istemiyorum ALLAH sizede bol bol kazanç versinde gözünüz doysun.

profdizayn profdizayn Paylaşmayı seven. Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Patron.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 151 / 107
  • Ticaret 14, (%93)

dem adlı üyeden alıntı

noop malesef hala adsense kazançlarının google'dan geldiğini düşünüp türk yayıncılar ve firmaların kaynak oluşturduğunu anlayamayan,üstelik böyle uygulamaları belirttiğimiz zaman "ne şikayet ediyorsun kardeşim" diyen ,hak ve adaletten nasibini alamamış zifiri kör zihinler bu ülkede mevcut.Emin ol bu tip insanları savunan diğer tip insanların da bunlardan zerre farkı yok,muhtemel bu yolun yolcusu tipler.Bu zihniyetler erimedikçe TBM'ler 0,01 liradan öte geçemez zaten.

Ben ilk baş konuyu okuduğumda sikayet ettiği için arkadaşa öfkelendim. Ama sonra konu içinde yapılan yorumları okuyunca arkadaşın şikayetine destek verdim. Çünkü bu gerçekten haram para oluyor. Ben her ay adwords'e 150 tl vermekteyim, ve bu tık dilencileri sayesinde benim 150 tl heba oluyor? bunun neyini tartışıyorsunuz kardeşim? Ben tık dilencilerine para vermek zorundamıyım? Ben ürün tanıtımı için çabalayıp, müşteri gelsin diye adwords'e her ay 150 tl aktarayım ama birileri gelsin tık dilenip benden haksız yere para alsın varmı böyle bir dava? Ben şimdi bu kişilere hakkımı helal etmiyorum dediğim zaman! hangi delikanlı gelip benden helallik alabilcek? işin burasını hiç mi düşünmüyorsunuz. Gidin istediğin adwords yayıncısına söyleyin, biri bile bu konuda hakkını helal etmez! Bu yaptıkları haksız kazanç. Biz yayınımızı doğru kişilere ulaştırmak istiyoruz bunun için para veriyoruz adwords'e. Hilecilik yapanlar hesabını birgün Allah'a verecektir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al