wmaraci reklam
lidertakipci

sitede paylaştığım içerikler anında başka bir sayfaya çekiliyor. Yardımm

76 Mesajlar 8.205 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

alpturkay alpturkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 23 / 29
  • Ticaret 6, (%100)
Sanki kendi domainlerini sizin adrese yonlendirmisler gibi bisi yani, her hamlede ayni sey. Sorunu cozen olursa bilmek isterim. Boyle bir bot yapilabiliyor muymus gercekten cok merak ettim, cevap evetse cok sasirtici olur :).

Biraz anlasam domain adresini isteyip yardimci olmak isterdim. Yinede cok bilgim dahilinde olmadan bir sorum olacak . Sitenize hic girilmeyen bir saatte bir sey yayinlasaniz gece saatlerini bekleyip, o sirada siteye giren ya da baglanan ip adresini kontrol edemez misiniz? Boyle bir sey yapiliyorsa ban atabilirsiniz belki. (?)

Bilgim dahilinde olmadan yazdim ama yapilabilirse ve sorun bot ise cozebilir diye dusundum.

wmaraci
reklam

mevotr mevotr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 16 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

fortehk adlı üyeden alıntı

İnceledim fakat tahmin etiğim şeyler çıkmadı, oldukça tuaf ve sinir bozucu bir durum.
Çözebilen varsa paylaşırsa bende meral etim açıkcası.

gerçekten acayip sinir bozucu bir durum kimsenin başına gelsin istemem benim başıma geldi :) sorunu çözebilirsek eğer bu konuda nasıl çözdüğümüzü acık acık anlatmak isterim.

alpturkay adlı üyeden alıntı

Sanki kendi domainlerini sizin adrese yonlendirmisler gibi bisi yani, her hamlede ayni sey. Sorunu cozen olursa bilmek isterim. Boyle bir bot yapilabiliyor muymus gercekten cok merak ettim, cevap evetse cok sasirtici olur :).

Biraz anlasam domain adresini isteyip yardimci olmak isterdim. Yinede cok bilgim dahilinde olmadan bir sorum olacak . Sitenize hic girilmeyen bir saatte bir sey yayinlasaniz gece saatlerini bekleyip, o sirada siteye giren ya da baglanan ip adresini kontrol edemez misiniz? Boyle bir sey yapiliyorsa ban atabilirsiniz belki. (?)

Bilgim dahilinde olmadan yazdim ama yapilabilirse ve sorun bot ise cozebilir diye dusundum.

ip adresini engellememize rağmen bir değişiklik olmadı
TuayPortal kardeşim de sağolsun teamwiever ile inceledi bazı ayarlar yaptı test etti ama bir çözüme ulaşamadık ne yaparsak yapalım bir yol bulamadık ama araştırıyoruz halen fikri olan arkadaşları konuya bekliyorum hepimizin başına gelebilecek birşey.

guvenmg guvenmg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
ağa ne yap biliyor musun sitene yönlendirme ekle 2-3 gün sayfa kendini hep yenilesin belki kurtulursun o sira :)

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi

cagatay169 cagatay169 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Sosyal Medya Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 118 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Çok kötü bir durum.

wmaraci
wmaraci

confused confused ¿ Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 68 / 67
  • Ticaret 4, (%100)
bende pm alabilirmiyim inceliyim siteyi.

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Siten forum mu? Eğer forum ise, rss feed eklentisiyle rahatlıkla tüm konular çekilir. Bizzat ben iki forum sitem arasında öyle yapmıştım. Birinde konu açıyordum, diğerine o sitemin backlinkini yapacak şekilde konu çekiyordum. Aslında konuları otomatik çekme bile yapıyordum. Konu açılır açılmaz çekiyordu.

mevotr mevotr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 16 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

guvenmg adlı üyeden alıntı

ağa ne yap biliyor musun sitene yönlendirme ekle 2-3 gün sayfa kendini hep yenilesin belki kurtulursun o sira :)

dahada zararı olucak sanki benim siteye hocam

confused adlı üyeden alıntı

bende pm alabilirmiyim inceliyim siteyi.

pm gönderildi

Teveccüh adlı üyeden alıntı

Siten forum mu? Eğer forum ise, rss feed eklentisiyle rahatlıkla tüm konular çekilir. Bizzat ben iki forum sitem arasında öyle yapmıştım. Birinde konu açıyordum, diğerine o sitemin backlinkini yapacak şekilde konu çekiyordum. Aslında konuları otomatik çekme bile yapıyordum. Konu açılır açılmaz çekiyordu.

site wordpress feedleri kapattım bir eklenti ile değişen bişey yok site benim sayfamın gölgesi gibi sadece içerik değil temadan tut kodlarda yaptığın ufak bir değişikliğe kadar taklit ediyor.
BİRDE klon sitede wp admin girip şifre sıfırlamayı deniyorum kendi sitemde kullandığım epostayı yazıyorum klon sitede göndermeme rağmen mailime kendi sitemin şifre değiştirme linki geliyor

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Yani bilemedim aslında; ama yolla site adreslerini inceleyim desem, yine bir şey bilemeyeceğim. Oranın yönetimiyle iletişime geç. https://sikayet.btk.gov.tr/ şikayet et. Yinede adresleri yolla özelden bakım.

guvenmg guvenmg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
telif koysan veya yok mu gönderilerini eklerse yönlendirme kodu bazıları yapıyor bunu çalınmasın diye gönderiler ? ?

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam domain whois bilgilerinden korsan site sahibinin bilgileri gözükmüyormu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al