wmaraci reklam

Türkiye’de En Kolay İş SEO!

34 Mesajlar 4.605 Okunma
wmaraci reklam

RebeLLi0us RebeLLi0us WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Proje Geliştirme - Seo Analizi ve Uygulama
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 13 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

canfidelity adlı üyeden alıntı

Evet bu konu'da da devreye danışmanlar ve tecrübeli kişiler giriyor. +1

ve yıllardır Webmasterlik adı altında bir çok proje oluşturdum bir çok iş yaptım ama hiç bir zaman Seo danışmanı,seo experttir,seo faça fuçusudur hiç olamadım. Bana kalırsa bu konu hafife alınacak bir şey değil, en azından yurt dışında yapılan çalışmalara baktığımda böyle düşünüyorum. :)

Belirttiğiniz gibi hafife alınması gereken bir konu değil aksine üzerine çalışmalar yapılacak bir konu.
canfidelity

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

masteryusuf masteryusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 27 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
8 yıldır seocuyum. Aynı zamanda profesyonel bir etik hacker ım. Bana göre seo özgün makale ve sağlam kaliteli sitelerden alınan dofollow dan ibarettir diyebilirim.

• Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 13 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
masteryusuf O zaman sizin mantığınıza göre sitenizde yer alan bir içerikten dolayı Wikipedia veya oldu ya siteniz hoşlarına gitti Webrazzi'de konu oldu ancak size "nofollow" link verdiler? Bu seo değil midir?

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
mantıklı düşününce bizim anladığım şekilde seocu yoktur denebilir. adam 100 lira ya da 1000 lira farketmez bir siteyi neden ilk sayfaya çıkarsın. kendi sitesini kurup ilk sayfaya çıksa zaten fazlasını kazanır. ekonomi yorumcularının maaşla çalışmalarına benziyor. bir aldatmaca var gibi.

diğer yandan seo arama motoru optimizasyonu demek. bir siteye arama motorunun en iyi okuyabileceği değerlendieceği ayarları yapar seocu. yani seocu diye biri vardır.

her seocuyum diyen seocu değildir. bir kısmı sadece linkçi backlinkçi bir kısmı makaleci bir kısmı benzeri hizmetleri yapan kişidir. seocu yerine webmaster hırdavatçısı da denebilir.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 27 / 21
  • Ticaret 1, (%100)

RebeLLi0us adlı üyeden alıntı

masteryusuf O zaman sizin mantığınıza göre sitenizde yer alan bir içerikten dolayı Wikipedia veya oldu ya siteniz hoşlarına gitti Webrazzi'de konu oldu ancak size "nofollow" link verdiler? Bu seo değil midir?

Hocam Google Fred Algoritması ile artık nofollow linkler önemini yitirde nofollow link ben en başından beridir tasvip etmiyorum. Hatta makale bile yazdım kendi sitemde.

http://yusufesen.com/google-fred-algoritmasiyla-onemini-kaybeden-backlink-cesitleri/

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
sıfır backlink sıfır tanıtım yazısı, sıfır dış linkler ile çalıştığım her siteyi link inşası ve içerik ile birinci sayıya getirdim, o sizin para dökerek yaptığınız boş çalışmalar, toki evleri gibi, ilk depremde mezar olur :)

• Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 13 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

masteryusuf adlı üyeden alıntı

Hocam Google Fred Algoritması ile artık nofollow linkler önemini yitirde nofollow link ben en başından beridir tasvip etmiyorum. Hatta makale bile yazdım kendi sitemde.

http://yusufesen.com/google-fred-algoritmasiyla-onemini-kaybeden-backlink-cesitleri/

Siz diyorsunuz ki Wikipedia bana link verdi ama nofollow. Bu linkin yararlı olduğuna ben inanmıyorum. Size katılmıyorum.

ilkanbalkan

Öyle bir dünya yok :)

https://www.youtube.com/watch?v=NUvJmZiBuuI

NedimYildirim NedimYildirim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 29 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Forumda geçen gün 5 tlye seo yapıyorum diyen bir arkadaş (ekip) vardı

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

masteryusuf adlı üyeden alıntı

Dostum niye insanları yanlış bilgilendiriyorsun ?

Blog sitelerine yorum yapılarak alınan backlinkler artık değerini kaybetti. Almaya devam ederseniz siteniz google sıralamasından düşecek hatta bu durumdan dolayı ceza bile yiyebilirsiniz.

O zaman ben sizin siteye kendi ismimle yorum atmayacağım öyle mi ? Böyle bir saçmalık olamaz. Bundan dolayı spam yemezsiniz. Ha gider 10.0000 tane otomatik yorum atarsınız o zaman başka. Ama bilgiyi eksik vermeyin veriyorsanız tam olarak verin.

Sitelerin footer bölümünden alınan linkler.

O zaman hurriyet , sözcü , sahibinden ve kariyer net gibi siteler de spam yiyecek ?
Footer bölümünden alınan düzgün strateji ile marka üzerine alımlarda hiç bir sıkıntı YAŞAMAZSINIZ.

Her çeşit nofollow backlinkler.

No follow backlink dışarıya vermeyeceksin yani öyle mi ? Google sana ne diyor eğer bir siteye referans oluyorsan yada bir site sana referans oluyorsa do follow olarak ama eğer referans olmak istemiyorum ama takip etsin diyorsan o zaman no follow kullan diyor. No follow özellikle kullanmanı tavsiye ediyor.

Forumdaki sıkıntı da bu maalesef 1-2 tanıtım yazısı satan SEO Expert 2 ingilizce yazıyı çat pat okuyan da Dijital marketing Expert oluyor :).

Saygılar.
RebeLLi0us

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

• Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 27 / 21
  • Ticaret 1, (%100)

Bipixel adlı üyeden alıntı

Dostum niye insanları yanlış bilgilendiriyorsun ?

Blog sitelerine yorum yapılarak alınan backlinkler artık değerini kaybetti. Almaya devam ederseniz siteniz google sıralamasından düşecek hatta bu durumdan dolayı ceza bile yiyebilirsiniz.

O zaman ben sizin siteye kendi ismimle yorum atmayacağım öyle mi ? Böyle bir saçmalık olamaz. Bundan dolayı spam yemezsiniz. Ha gider 10.0000 tane otomatik yorum atarsınız o zaman başka. Ama bilgiyi eksik vermeyin veriyorsanız tam olarak verin.

Sitelerin footer bölümünden alınan linkler.

O zaman hurriyet , sözcü , sahibinden ve kariyer net gibi siteler de spam yiyecek ?
Footer bölümünden alınan düzgün strateji ile marka üzerine alımlarda hiç bir sıkıntı YAŞAMAZSINIZ.

Her çeşit nofollow backlinkler.

No follow backlink dışarıya vermeyeceksin yani öyle mi ? Google sana ne diyor eğer bir siteye referans oluyorsan yada bir site sana referans oluyorsa do follow olarak ama eğer referans olmak istemiyorum ama takip etsin diyorsan o zaman no follow kullan diyor. No follow özellikle kullanmanı tavsiye ediyor.

Forumdaki sıkıntı da bu maalesef 1-2 tanıtım yazısı satan SEO Expert 2 ingilizce yazıyı çat pat okuyan da Dijital marketing Expert oluyor :).

Saygılar.

Hocam bu yazıları sadece ben yazmıyorum. Nofollow backlinkin alana da verenede zararlı olduğunu çoğu seo expert söylüyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al