Dorebar adlı üyeden alıntı

Aslında benim de son zamanlarda araştırdım bir konu. İçerik yazma konusunda pek yetenekli olduğum söylenemez. Kendim yazmaya başladığım zaman bir bakıyorum saatler geçmiş. Yani bir editör edasında çabucak bir şekilde üretemiyorum fakat saatlerce yazmaya çalıştığım içerik bitince bir bakıyorum ben de kendime şaşırıyorum.

Bikdiklerim ve uyguladıklarıma gelecek olursam, bende 500 kelime takıntısı var ve bağlaçları saymadan. Ama biliyorum ki en az 350 olması gerekiyor. 500 kelime içerikte 4 alt başlık kullanıyorum ve bu alt başlıkları çoğu zaman ana başlığı hedefleyen varyasyon kelimelerden üretiyorum. Anahtar kelime birebir olarak 2 kez, anahtar kelimenin varyasyonları da 3 kez geçiyor içeriklerimde. Eğer 1 adet görsel ekleyeceksem mutlaka görseli yüklemeden önce adını konu başlığı ile bir yapıyorum örneğin başlık Makale Nasıl Yazılır ise resmin adı da makale-nasil-yazilir.jpg şeklinde oluyor. Eğer birden fazla görsel yüklemem gerekiyorsa yukarıda da söyledim gibi anahtar kelimemin varyasyonları ile resmi adlandırıyorum.

Abi bunları yazdın ama dikkat et pusuya düşürmesinler :D Bu yazdıkların SEO MASTERLARIN özel sırrı
Bildiklerin ve uyguladıkların tam olarak "makale" yazımı için seo kuralı oluyor tam anlamıyla.
Beyler iyi okuyun bu yazıyı Doruk abi iç seo nasıl yapılır anlattı.