OMRCKR adlı üyeden alıntı

CenkOnsoy fikir 5 TL, sermaye 2,5 TL :)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

"fikir başı 5 tl ödeyeyelim." bu kadar ucuz mu?

Şimdi Gelelim 5 TL Fikirler Ne Kadar Kazanç Saglıyor.

1) İnternet Cafede 1 Cola Karşılıgında Aldıgım Fikir: TIKLA Eh Artık 1,5 Teneke Cola İle Aldıgım Fikirle Ne Kadar Kazandıgımı Hesaplarsınız.

2) Lise Ögrencisi Bir Kardeşimden Ücretsiz Aldıgım Fikir TIKLA Bedavaya Aldıgım Bu Fikir Çok İyi Kazandırıyor.
Fakat Artık Yetişemedigim İçin Bedava Aldıgım Bu Fikri Bedavaya Kaynagını Dagıtıyorum TIKLA

3) Bir Sabah Spora Çıktım Ve Cöplerden Hurda Toplayan Birinle Tanştım Ortak Başladıgım Bir İş TIKLA Hurdası Olan Bana Ulaşabilir.

4) Bir Arkadaşımın 300 Bin TL Fikri Varmış Ama Yazılımcı Vs Vs Vs Ve Beni İkna Et Diyor. Hocam Ben Zaten Yazılımcıyım Ve Bu İşide Ücretli Zaten Yapıyorum TIKLA Bir İşin Olursa İndirimli Yaparım.

5) Bir Kardeşimden 1 TL Alıyorum, Ama Bakın Kaç TL Kazandırıyor TIKLA Fikir Ucuz Ama Kazanç Çok İyi.

6) Bedavaya Aldıgım Fikir, Bedava Oldugu İçin Kaynak Verebilirim TIKLA

7) Kardeşim Araba Kiralama İşi Yap Demiş, İyide Ben Bu İşi Hem Araba Hemde Yazlık Olarak Yapıyorum TIKLA Herkesede Yapmasını Tavsiye Ederim İyi Kazanırsınız.

8) Bir Kardeşimde Aklınca Alay Etmiş Ve Ücreti Darülaceze ye Bagışla Demiş, Yahu Ben Hemen Hemen Bütün Konularımda Bunu Yapıyor Ve Makbuzlarınıda Ekliyorum.
Al Bak Kardeşlik. TIKLA Ben Size Bu Şekilde En Az 500 Dekont Eklerim Peki Siz 1 Tane Bagış Dekontu Eklermisiniz? Neyse Bu İşler Gizli Olur.
Ben Neden Her Konuma Dekont Ekledim Merak Edersin Diye Yazayım, O Forumda Beni Örnek Alır Konu Sahipleri Onlarda Bagış Yapar Diyerek.

9) Bir Kardeşimiz de İş Aradıgını Yazmış Vs Vs Bir Kaç İş İlanimı Yazayım Sana Hangisi Sana Uyarsa Ve Halen İş Arıyorsan Buyur Gel Çalış.

1) İş İçin TIKLA
2) İş İçin TIKLA

Wesselam dedim ya bu yola ben böyle cıktım, ALLAH razı olsun gene sizler gibi kardeşlerimden aldıgım fikirlerle.
Yerli yabancı bir çok forumda da iş hayatıma bu 5 tl olan fikirlerle devam ediyorum. :)
Hatta bu forumdada iş yaptıgım bir çok arkadaşımız var.
Şimdi bana müsade Konuya Bir kaç ilanımı ekledim okurda iş yapmak isteyenle ortak iste yapabilirim ama şimdi malum vakit nakit ben kacar.

Konumuz GÜNCELDİR.

Herkese hayırlı işler, iyi forumlar.