freelance iş ilanları

Bize Fikir Ver Para Kazan!

8 Mesajlar 3.037 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Dksy Dksy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Steam Expert
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 8 / 272
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba Değerli Wmaraci Kullanıcıları;

Konumuzdan kısaca söz edelim.
Güzel antalyamızda bir çok iş adamı, esnaf ve girişimci kardeşimiz sizleri bekliyor.
Projeniz var ama hayata geciremiyorsunuz, bizi ikna edin, sizinle %50 ortak olalım. (Bütün sermaye bizden)
Veya bize fikir verin iş alanlarıyla ilgili, bunada fikir başı 5 tl ödeyeyelim.

Fikirlerinizi konumuza yazmıyoruz pm ile yada 0534 852 04 36 arıyorsunuz.
Legal olan bütün iş alanlarına acıgız, hepimiz kazanalım.

Paylaşmak güzeldir.

Herkese hayırlı işler, iyi forumlar.

Not: Bu konu forumlarda multidir.

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
"fikir başı 5 tl ödeyeyelim." bu kadar ucuz mu?
Dorebar OMRCKR

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

OMRCKR OMRCKR www.OMRCKR.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Reklam, Yazılım, Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 64 / 114
  • Ticaret 5, (%100)
CenkOnsoy fikir 5 TL, sermaye 2,5 TL :)
Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Steam Expert
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 8 / 272
  • Ticaret 11, (%100)

OMRCKR adlı üyeden alıntı

CenkOnsoy fikir 5 TL, sermaye 2,5 TL :)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

"fikir başı 5 tl ödeyeyelim." bu kadar ucuz mu?

Şimdi Gelelim 5 TL Fikirler Ne Kadar Kazanç Saglıyor.

1) İnternet Cafede 1 Cola Karşılıgında Aldıgım Fikir: TIKLA Eh Artık 1,5 Teneke Cola İle Aldıgım Fikirle Ne Kadar Kazandıgımı Hesaplarsınız.

2) Lise Ögrencisi Bir Kardeşimden Ücretsiz Aldıgım Fikir TIKLA Bedavaya Aldıgım Bu Fikir Çok İyi Kazandırıyor.
Fakat Artık Yetişemedigim İçin Bedava Aldıgım Bu Fikri Bedavaya Kaynagını Dagıtıyorum TIKLA

3) Bir Sabah Spora Çıktım Ve Cöplerden Hurda Toplayan Birinle Tanştım Ortak Başladıgım Bir İş TIKLA Hurdası Olan Bana Ulaşabilir.

4) Bir Arkadaşımın 300 Bin TL Fikri Varmış Ama Yazılımcı Vs Vs Vs Ve Beni İkna Et Diyor. Hocam Ben Zaten Yazılımcıyım Ve Bu İşide Ücretli Zaten Yapıyorum TIKLA Bir İşin Olursa İndirimli Yaparım.

5) Bir Kardeşimden 1 TL Alıyorum, Ama Bakın Kaç TL Kazandırıyor TIKLA Fikir Ucuz Ama Kazanç Çok İyi.

6) Bedavaya Aldıgım Fikir, Bedava Oldugu İçin Kaynak Verebilirim TIKLA

7) Kardeşim Araba Kiralama İşi Yap Demiş, İyide Ben Bu İşi Hem Araba Hemde Yazlık Olarak Yapıyorum TIKLA Herkesede Yapmasını Tavsiye Ederim İyi Kazanırsınız.

8) Bir Kardeşimde Aklınca Alay Etmiş Ve Ücreti Darülaceze ye Bagışla Demiş, Yahu Ben Hemen Hemen Bütün Konularımda Bunu Yapıyor Ve Makbuzlarınıda Ekliyorum.
Al Bak Kardeşlik. TIKLA Ben Size Bu Şekilde En Az 500 Dekont Eklerim Peki Siz 1 Tane Bagış Dekontu Eklermisiniz? Neyse Bu İşler Gizli Olur.
Ben Neden Her Konuma Dekont Ekledim Merak Edersin Diye Yazayım, O Forumda Beni Örnek Alır Konu Sahipleri Onlarda Bagış Yapar Diyerek.

9) Bir Kardeşimiz de İş Aradıgını Yazmış Vs Vs Bir Kaç İş İlanimı Yazayım Sana Hangisi Sana Uyarsa Ve Halen İş Arıyorsan Buyur Gel Çalış.

1) İş İçin TIKLA
2) İş İçin TIKLA

Wesselam dedim ya bu yola ben böyle cıktım, ALLAH razı olsun gene sizler gibi kardeşlerimden aldıgım fikirlerle.
Yerli yabancı bir çok forumda da iş hayatıma bu 5 tl olan fikirlerle devam ediyorum. :)
Hatta bu forumdada iş yaptıgım bir çok arkadaşımız var.
Şimdi bana müsade Konuya Bir kaç ilanımı ekledim okurda iş yapmak isteyenle ortak iste yapabilirim ama şimdi malum vakit nakit ben kacar.

Konumuz GÜNCELDİR.

Herkese hayırlı işler, iyi forumlar.

wmaraci
wmaraci

tufan659 tufan659 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek hemşir,webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 39, (%100)
p.m atıldı

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Merhaba hocam, zaten madde madde sıraladığınız fikirlerden belli en fazla 5 lira edeceği çünkü aynılarını yapan onlarca insan var. Burada CenkOnsoy ve OMRCKR arkadaşın verdiği tepki gayet normal çünkü iş fikri ve proje bakış açısı ile olaya yaklaştığın zaman iyi bir fizibilite, ön araştırma ve buna göre sermaye gerektirir. Projesine güvenen bir çok kişi böyle hazırlandığı için sizin konu biraz garip gelebilir.

Hadi diyelim girişimcinin muazzam bir fikri var ama sermayesi yok, şahsen bu konuda yazan bilgiler hiç kurumsal görünmediği için güven vermiyor dolayısıyla kimse böyle bir profile projesini sunmaz. (Tabi ikinci mesajınızda verdiğiniz 5 liralık örnekçileri saymıyorum.)

Ha yok, ben çok ciddiyim girişimcilerin projelerine destek olurum, 3-5 lira onlara verir sonra aldığım fikirlerle bir şeyler kazanırım diyorsanız amenna. Eğer, destekçi ile yatırımcı arasındaki farkı biliyorsanız, bana ulaşabilirsiniz. Projemi anlatmayacağım, sadece bahsedeceğim. İyi bir bütçeniz yok ise bu mesajımı es geçebilirsiniz...
OMRCKR yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

OMRCKR OMRCKR www.OMRCKR.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Reklam, Yazılım, Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 64 / 114
  • Ticaret 5, (%100)
Dorebar öncelikle yorumunuzda bana da yer verdiğiniz için teşekkür ederim. Zaten sizinde dediğiniz gibi bir girişimcinin güzel bir projesi varsa bunu yatırımcı aramakla yola çıkar. Ama kalkıp kimse iyi bir fikrini ya da projesini 5-10 liraya hiç etmez. Yoksa tonla fikir, proje yazayım şuraya.

Ne projeler var biliyorum "amann bu proje tutmaz..." denilip arkasından fikir üzerinden milyonlar kaldıranları, fikir sahibinin sadece avucuna bakmasıyla kaldığını. Maalesef keşkeler para etmiyor.

Gerçek yatırımcıların ve güzel projelere ciddi destek sağlayabilecekler kişilerin forumlarda proje aradığını görmedim hiç :)

Türkiye şartlarında ne yazık ki şöyle bir kavram vardır: Hayaller ABC, gerçekler XYZ
Hayallerimi 5 liraya hiç edeceğime, gerçeklerimle karnımı doyurur, hayallerimi bir başka bahara saklarım :)

İyi Forumlar...
Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Steam Expert
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 8 / 272
  • Ticaret 11, (%100)
Tartışmayın Lütfen.
Konumuz Günceldir Dksy Burada.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al