wmaraci reklam
lidertakipci

iezbilisim.com yöneticisi burada mı?

28 Mesajlar 3.688 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Hostibo Yani bakın benimde işim gücüm gidip tartışma çıkarmakmış gibi davranmayın beyfendi. Siz bir konuya yorum yaptınız o arkadaşın ticaret yaptığı kişi olarak ben de konuya yorum yazdım ( Benim ücretimi ödemediği için banlandı, yani bu arkadaşı savunmuyorum ) Ama ben hiç bir zaman wmaracinin şu şekilde mesajını görmedim işte vay efendim gidip kalitesiz forumlarda preminyum üyelik alıp boşuna para harcıyorsunuz, ticaret de yapamıyorsunuz hatta dolandırılıyorsunuz vsvs.. Biz (sizde) wmaracinin kalitesine güvendiğimiz için buradayız. O yüzde referanslarınızı koyarsınız sizden mutlu müşterilerinizin yorumlarını paylaşırsınız. Sizinle aynı kategoride iş yapan birinin konusuna yorum yaparak kendinizi kanıtlayamazsınız. Bu bu kadar açık ve nettir.. İşim gücüm de sizinle uğraşmak değil ben hayatta adaletsizliği asla sevmem. Bu yüzden de bunu yazıyorum.. ( Haa o çocukdan ben hala şikayetçiyim şikayetimi geri almadım, yada multi üyeliğini göreyim direk reportlıyacağım bunu kendisine de söyledim.) Ama burada sizin bir mağduriyetiniz yokken gelip sizinle aynı kategoirde iş yapan biririn çökmesinden faydalanmak gibi olur bu. Benim görüşüm budur. Gelir kendi şahsi hesabınızdan buraya bu yorumu yapsanız hiç bir sorun yoktur. Ama si bir firmasınız ve kategoriniz host. Umarım anlamışsınızdır..

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
reklam

Hostidex Hostidex Innovative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişim Görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** P**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 139 / 138
  • Ticaret 15, (%100)
Euphrates Bakın beyefendi,bu konuda herhangi bir prim yapma amacı gütmüyoruz.Prim yapmaya zaten ihtiyacımız yok.Bizim zaten sizinle alakalı bir durumumuz yoktu,konuyu açan kişi ile aramızda bir yanlış anlaşılma olduğundan kaynaklı uzun bir açıklama yaptık.O bahsettiğiniz cümleleri de kendisinin bize firmacık olarak hitap ettiğinden kaynaklı açıklama olarak kullandık.Kısacası bu tarz konularda prim yapıp müşteri çekme amacı güden bir firma değiliz,olmayacağız da.Anlamamışısınız diye kısaca tırnak içinde yazıyorum anlattıklarımızın ana fikri " Mağduriyet yaşamamak için,eğer projeleriniz de önemli projelerse firmanızı düzgün seçmelisiniz".Eminiz ki şimdi siz bu cümlemizi de mağdur olmamak için bizi seçin diyormuşuz gibi algılayacaksınız.Tekrar tekrar söylüyoruz amacımız sadece mağduriyet olmaması için kullanıcı kitlesine dosthane bir uyarıda bulunmaktı.Kimseyi karalamak veya kendimize müşteri çekmek değil.Bu konuyu uzatmamak ve benimsediğimiz müşteri her zaman haklıdır ilkesine dayanarak düşüncelerinize saygı duyuyor,hayırlı geceler diliyoruz.Umarım biz kendimizi anlatabilmişizdir.Hayırlı geceler,iyi çalışmalar diliyoruz.Sağlıcakla kalın efendim.

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Hostibo Teşekkürler..

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
İstersen fevkalade bir şirket ol. İflas çekersen bütün Servet senindir.

wmaraci
wmaraci

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)
Hostibo

Hocam 2.sayfanın ortalarında okumayı bıraktım. Bir arkadaş biraz size yükleniyor gibi hissettim. Hakkınızda hiç fikrim olmamasına ve web sitenize girip bir göz atmamış dahi olsam şunu söylemek istedim. Size yüklenen ismi lazım değil arkadaş önce kurumsal belgeniz olmayışından yola cıkmış daha sonra cevabını aldıktan sonra kurumsal belgeyi bir çok **************nın alabildiğini söylemiş. Yani siz deseniz cumhurbaşkanlığı onaylı firmayım onada bir cevap gelir. Bazen yormamak gerekir :)
Hostidex

kişi bu mesajı beğendi.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
İflasla alakası yok sunucu hacklendi

bilalinall bilalinall IP v6 PROXY SATIŞI Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sistem Destek Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 20 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Hostibo ismail

ismail

kişi bu mesajı beğendi.

IPV6 PROXY SATIŞI

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)

Kendisine Gmail üzerinden mesaj attım ama cevap yazmadı. Büyük ihtimalle bu mesajı görecektir. Mailime bilgi amaçlı cevap yazarsan sevinirim.

Ayrıca mümkünse tartışmaya devam etmeyiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al