wmaraci reklam

Kaç lira kira veriyorsunuz - Nerede Yaşıyorsunuz?

58 Mesajlar 7.294 Okunma
wmaraci reklam

berkangndz berkangndz Php & Swift Developer Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 366
  • Beğeniler 175 / 87
  • Ticaret 7, (%100)
Ben güngörende oturuyorum, 1300 tl veriyoruz ahır gibi yere .. gidicem ülkeden zaten yakında

wmaraci
reklam

kenanesenturk kenanesenturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest Şuan çalışmıyorum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 23 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumların bir kısmını okudum kiralar ve geçim sıkıntısı hat safada.Heleki tek maaşla geçiniliyorsa çok zor Allah yardım etsin.Konu dışı fakat ek gelir kazanıp ailenizin geçimini sağlayabilirsiniz.

Ufak bir örnek vereyim 15-20 gün önce 2200 tl lik bitcoin aldım ve daha sonra ripple -etc aldım bu coinler 20 günde ikiye katladı şuan satsam 5 bin tl yapıyor aradaki kar 2 asgari ücret kadar . Çogu kişi cyripto para nedir diyebilir ek gelir düşünenler incelesin lütfen https://coinmarketcap.com/ örneğin waves adında bir coin vardı 10 gün önce 0.60 centti şimdi 1.3 dolar ayrıca microsoftta destek veriyor

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&depth=1&hl=tr&ie=UTF8&nv=1&prev=_t&rurl=translate.google.com.tr&sl=en&sp=nmt4&tl=tr&u=https://cointelegraph.com/news/why-microsoft-azure-integrates-blockchain-crowdfunding-platform-waves&usg=ALkJrhi0_9mWTGCl1Dma4K2gVJYT_vht7g

Yatırım tavsiyesi değildir sadece bilginiz olsun istedim

enflow34 enflow34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek programlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%100)

NedimYildirim adlı üyeden alıntı

Gucluyazar yıllardır sadece 5 tane suriyeli gördüm :D Suriyeliler genelde varoş mahallelerinde takılıyor söylenenlere göre diğer yerlere göre oldukça az. Ama tabii sürekli üredikleri için yakında biz azınlık olarak yaşarız heralde neyse konudan saptım :) Yerine göre var yani şuanlık güzel yerleri keşfetmediler

Ben 20 adımlık yere sigara almaya gidiyorum en az 2 tane suriyeli görüyorum :)
ist/sultanbeyli

Hattab173 Hattab173 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım işleri ile uğraşıyorum
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 30 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

MesuT adlı üyeden alıntı

[]

Kesif icin altyapi ve maliyet hazirliyorlardir 😂😂😂😂

Bence maliyette bir sikintilari yok adam savastan cikip burda supermarket aciyor
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)

ChesterFiel adlı üyeden alıntı

FakirYazar aynen hocam, kredisi bitince tekrar çekip kredi çekip yatırım yapacağım :)

Bir döngü içinde devam edecek sanırım bu yatırımlar, çok güzel :D

FakirYazar adlı üyeden alıntı

ChesterFiel işte anlatmak istediğimde buydu benim kafada düşünen bir arkadaş. :) Önceki yazılarımda bende bunu belirtmiştim. Al evi kredi ile Kiraya ver kendi kendini ödesin kira bitince çıkar kiracıyı "Almanyadan oğlum gelicek" de hep öyle derler yalan olarak ev sahipleri genelde. :P sonra yerleş eve.

Aynen gerçekten çok mantıklı bir işlem, kredi tutarını artırıp kiracının verdiği miktarın üzerine koyup süreyi de kısaltabiliriz aslında :) Düşünmek gerek bunu.

MertBalci adlı üyeden alıntı

Sofya'da 1100TL'ye eşyalı stüdyo dairede kalıyorum. Ağustosta Madrid'e taşınıyorum sanırım orada da 400-500€ arası olacak.

Kurtardınız kendinizi, selametle.. :)

ChesterFiel adlı üyeden alıntı

Kredi çekip ev aldık, 1000TL'ye kiraya verdim. Ev kendini ödüyor (1+1 full eşya) :) Samsun/Atakum

Samsun'da o kadar var mı kiralar ya ? :)

mustix adlı üyeden alıntı

Millet iş beğenmiyor diyen "kütleler" şu başlıkta yazılanları bir görebilse keşke...

Adana'da 2+1 dahil ortalama 750-1000 arası. mevkiye göre değişiyor tabi ki.

Görseler de bir şey yapacaklarını ben zannetmiyorum. Daha kötüye gitmesin de, gerisi sorun değil :)

MesuT ne kadar istiyorlarsa veririm yeter ki benim semtime gelmesinler :(

Elbet bir gün gelecekler hocam :(

Gucluyazar yıllardır sadece 5 tane suriyeli gördüm :D Suriyeliler genelde varoş mahallelerinde takılıyor söylenenlere göre diğer yerlere göre oldukça az. Ama tabii sürekli üredikleri için yakında biz azınlık olarak yaşarız heralde neyse konudan saptım :) Yerine göre var yani şuanlık güzel yerleri keşfetmediler

O zaman iyi ancak; zamanla yayılacaklar. Adamlar savaşta bile çocuk yapma özgürlüğüne sahipler.

berkangndz adlı üyeden alıntı

Ben güngörende oturuyorum, 1300 tl veriyoruz ahır gibi yere .. gidicem ülkeden zaten yakında

Çokmuş hocam, semt olarak da pek iyi değil gibi. İyi yerlere geçiş yaparsınız umarım.

Teveccüh adlı üyeden alıntı

Üç buçuk yıl kira ödedim. 210.000'e ev aldık iki kardeş. 60 ay taksitle iki kardeş ödüyoruz. Toplam 2600 küsür kredi ile ödüyoruz. Bitmesine 55 ay kaldı. Ankara'da yaşıyorum.

Kardeşle sorun yaşamazsanız çok iyi tabi ki.. Biriniz evlenmek istese kavgalar vs. olursa kötü olur hocam. Gerisi sorun değil. Ortak mülk alırken çok iyi düşünmek gerek keza bu kişi kardeş de olsa...

enflow34 adlı üyeden alıntı

Ben 20 adımlık yere sigara almaya gidiyorum en az 2 tane suriyeli görüyorum :)
ist/sultanbeyli

Oralar kaynıyor :(

kenanesenturk adlı üyeden alıntı

Yorumların bir kısmını okudum kiralar ve geçim sıkıntısı hat safada.Heleki tek maaşla geçiniliyorsa çok zor Allah yardım etsin.Konu dışı fakat ek gelir kazanıp ailenizin geçimini sağlayabilirsiniz.

Ufak bir örnek vereyim 15-20 gün önce 2200 tl lik bitcoin aldım ve daha sonra ripple -etc aldım bu coinler 20 günde ikiye katladı şuan satsam 5 bin tl yapıyor aradaki kar 2 asgari ücret kadar . Çogu kişi cyripto para nedir diyebilir ek gelir düşünenler incelesin lütfen https://coinmarketcap.com/ örneğin waves adında bir coin vardı 10 gün önce 0.60 centti şimdi 1.3 dolar ayrıca microsoftta destek veriyor

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&depth=1&hl=tr&ie=UTF8&nv=1&prev=_t&rurl=translate.google.com.tr&sl=en&sp=nmt4&tl=tr&u=https://cointelegraph.com/news/why-microsoft-azure-integrates-blockchain-crowdfunding-platform-waves&usg=ALkJrhi0_9mWTGCl1Dma4K2gVJYT_vht7g

Bundan birkaç sene önce yatırım yapsaydık; şuan çok iyi olurdu ama bugün yatırım yapmaya korkuyorum şahsen.

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
Bornova Kendi evlerimiz kirada
650 3+1
1+1 300 ( akraba )
Evler yeni ama doğal gaz mahalledey yok

Ama doğal gazlı full bakımlı daire
850-1000 TL

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

kenanesenturk adlı üyeden alıntı

Bende altcoin alsat işindeyim güzel geliri var yanlız amatörlere göre değil. Önceden test yapıp iyice arastırılıp girilmesi lazım. Yoksa memlekette fakir kalmazdı.

ahmtkndr ahmtkndr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 31 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Kuşadası merkez deniz manzaralı 2+1 full eşyalı 650₺ ye kalıyorum 4.yılım sahile 5dk mesafe de zaten bende istanbuldan kaçıp geldim 😂

ecarpar ecarpar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilişim ve e-ticaret uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 23 / 90
  • Ticaret 0, (%0)
İstanbul/Maltepe
Kira bedeli = 0 tl :D (ev benim)
e-5 yanı benim apartman sakın gelme bütün gece kartal devlet hastanesine giden ambulanslardan uyuyamıyoruz, hayır ulaşımı kolay olsun gezeriz felan diye taşındık ama..

- İstanbul yada İstanbul dışı emin ol maddi olarak değişen hiç bir şey yok. Şöyle ki misal Mardinde yaşayan birine İstanbulda yaşan birinin kazandığı parayı kimse vermiyor, aynı işi ben burada 3 e yapıyorsam adam orada 1,5 - 2 ye yapıyor.. biz aradaki farkı işte benzin pahalı, ekmek pahalı, elektrik pahalı şeklinde ödüyoruz.. Oradaki suyun metre küpü ile buradaki suyun metre küp bedelleri aynı değil maalesef..
Yani bir şekilde fazla verselerde alıyorlar anlayacağın.. ha dersinki freelancer olcam ayda 2.000 kazansam yeter ki yetiyor, aylık 700-800 tl ye Akdeniz taraflarında şehre biraz uzak 3 katlı havuzlu villalar felan var.. ha hemen her konuda İstanbul un rahatına alışmış biri ne kadar yaşayabilir orada bilemem..
Sinema olsun gezme yerleri olsun, hastane okul vb.. hizmetler olsun İstanbul da daha iyi ve daha gelişmiş.. Doğa orman sessiz felan diyorsun ya onlar 50 yaşından sonra bence, ağa orman orman dağ dağ nereye kadar der insan bir noktadan sonra :D ..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al