wmaraci reklam

telif hakkı Hk.

4 Mesajlar 487 Okunma
smmexpress

dexter39 dexter39 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 51 / 51
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba aklıma takılan bir soru şimdi bir site açtık işletiyoruz,içerikler bim de a101 de Adidas vs vs markalar genişletebilir örnek verdim. kampanya var sadece görseller ile içerikleri yayinliyoruz markaların telif hakkı doğar mı satış vs olmayacak aktüel dergiler ve indirimler yayınlanacak.tesekkurler

editörlük hizmetleri,Film ve Dizi siteleri için codec işlemleri yapılır.
wmaraci
reklam

Creatingz Creatingz Creatingz | Dijital Ajans Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Ajans
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 454 / 169
  • Ticaret 40, (%100)
Sizin açacağınız websitenin onlara pek zararı olmayacağı için ilgilenmezler , hatta siz onların reklamını yapıyorsunuz onların bakış açısına göre . Bu sebep ile sorun çıkartacaklarını sanmıyorum .

APOINT APOINT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 52 / 54
  • Ticaret 24, (%100)
Hocam geçen gün savcı ile görüştüm telif hakkı ile ilgili ifade verdim bu durumu anlattik savcının söyledigi sözü yazıyorum istersen adidas yaz ona bile telif hakkı davasi açabilirler firmanin elinde bu dedi ben sadece bir filmin ismini yazdım diye bana kamu davasi açildi bilgin olsun

dexter39 dexter39 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 51 / 51
  • Ticaret 1, (%100)

Creatingz adlı üyeden alıntı

Sizin açacağınız websitenin onlara pek zararı olmayacağı için ilgilenmezler , hatta siz onların reklamını yapıyorsunuz onların bakış açısına göre . Bu sebep ile sorun çıkartacaklarını sanmıyorum .

Bende öyle düşündüm yasal boyutu hakkında fikrim yok sadece satış olmayacak içeride

APOINT adlı üyeden alıntı

Hocam geçen gün savcı ile görüştüm telif hakkı ile ilgili ifade verdim bu durumu anlattik savcının söyledigi sözü yazıyorum istersen adidas yaz ona bile telif hakkı davasi açabilirler firmanin elinde bu dedi ben sadece bir filmin ismini yazdım diye bana kamu davasi açildi bilgin olsun

telifler ile artık uğraşmak istemiyorum yarın mı öbür gün mu celp gelecek savcı yanına gidip ifade vereceğiz düşünmek istemiyorum

editörlük hizmetleri,Film ve Dizi siteleri için codec işlemleri yapılır.
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al